• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TORPEDO

B

Bobo

Guest
mladi gazda kaže:
Ajmo brojevi majstora se traže ništa previše samo brojevi pouzdanih majstora koji će doći rastavit ja isžti dan kupim dijelove i sastavit ništa teško samo treba volje i znanja..............

................mladi gazda............


Cini se da ces sad tesko majstora pronaci koji je voljan po ovakvom nevremenu izlaziti na teren, a da nije neki lokalni, koji ti je blizu... Nadam se da nemas vise posla s traktorom i da nije hitno, pa se strpi dok se vrijeme proljepsa (kazu uskoro ;) ) ili da ovi tvoji "nadju vremena" i da ti to naprave.
 
M

mladi gazda

Guest
Da Bobo znam ja to ali završen je posao davno bio ali ostali zadnji špekulanti pa mi dali u arendu(zakup) 15 jutra nekih (8) hektara pa to treba orat da se izmrzne još a zato bi i htio po ovome vremenu da ga malo razradim ako budu karike ili što već bude.................. a i bilo je vremena ljepoga za šarafat ja moje lokalne ganjam već 3 tjedna i uvijek sutra možda ako stignem doću pa nedođu ma sit sam svega već..................

............mladi gazda.............
 
B

Bobo

Guest
Potpuno te razumijem i ne bih ti u kozi bio...

Il trazi prijevoz do nekog majstora, il ga sam rastavljaj. Druge ti nece biti ako planiras tih 8ha poorati do nove godine.
 
M

mladi gazda

Guest
I susjed mi kaže pa rastavi sam i napravi to. Kaže "da sam ja na tvome mjestu ja bi ga sam popravio" a on tero majstoru svoj traktor da radi generalku i sad meni soli pamet............... A riješit ću ja to nekako, ali oranje me nesekira i da ostane nije to nešta sreća da se zemlje fino i sitno ore pa ćemo to riješit nekako..............

.............mladi gazda.................
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
počni ti to rastavljat i usput slikat a ekipa sa foruma će pomagat dok zapne :mrgreen:
ako imas volje to budes sredil nije to nikakva mudrolija i meni prvi put nije bilo svejedno ali volja čini čuda
 
M

mladi gazda

Guest
zvonis01 kaže:
znam za jednog u naš.breznici,mogu ti broj nabaviti u ponedjeljak


Ajd nabavi broj od toga majstora hitno mi treba!!! Danas ljepo vrijeme sunce sija kao tepsija a ovi lokalni nedolaze samo kažu joj nemogu danas sutra...............

............mladi gazda..............
 
Z

zetormanlover

Guest
Pozdrav, ma mene zanima koliko bi me otprilike dosao kostat jedan Torpedo, recimo 9006, u dosta solidnom stanju...
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
mladi gazda kaže:
zvonis01 kaže:
znam za jednog u naš.breznici,mogu ti broj nabaviti u ponedjeljak


Ajd nabavi broj od toga majstora hitno mi treba!!! Danas ljepo vrijeme sunce sija kao tepsija a ovi lokalni nedolaze samo kažu joj nemogu danas sutra...............

............mladi gazda..............
imaš podatke na pp,sretno sa popravkom
 
M

mladi gazda

Guest
Hvala na broju od majstora živio a sretno ćemo vidit oće biti ili neće ugavnom javim vam sve kako je bilo i još jednom hvala................ Ovo je slamaka spasa ako upali bit će super...............


...............mladi gazda................
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Generalka i karike nisu ista stvar :( Možda ne želi nitko praviti pitu skuplju od tepsije? Pogotovo kad napišeš da će odmah sa njim u oranje. Majstori su oprezni. A i ne mogu se samo tako "jeftino" riješit karike. I vjerovatno nisu samo karike. No sve ćeš saznati uskoro.
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
zetormanlover kaže:
Pozdrav, ma mene zanima koliko bi me otprilike dosao kostat jedan Torpedo, recimo 9006, u dosta solidnom stanju...
Od prilike 7000-10000 €, ako je u boljem stanju.

Što se tiče izmjene karika, ako je samo to, to nije velik posao na torpedu, moj otac to napravi za 2-3 sata. Majstorima se baš i neće šarafati po ovakvoj zimi (ne da im se neće, nego nemaš osjećaja ako su ti prsti smrznuti), mladi gazda ne biti nestrpljiv, svejedno sad nemožeš orati. ;)
 
Z

zetormanlover

Guest
Re: torpedo 9006

Danijel, otkud si iz Istre. Ja sam isto iz Istre...
 
Z

zetormanlover

Guest
Uff, to je dosta para, ne znam, morat ću još malo razmislit... Ali hvala na odgovoru. ;)
 
D

danijel

Guest
Re: torpedo 9006

iz pule sam, sta ne kosi kod vas neki s lamborđinijem? Jel kosis sta inace? mozemo skupa pogledat taj torpedo da malo vidimo jel valja sta.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
zetormanlover kaže:
Uff, to je dosta para, ne znam, morat ću još malo razmislit... Ali hvala na odgovoru. ;)

član Krešo ti prodaje devetku s prednjim pog.
imas je tu u ponudi(oglasnik)
 
M

mladi gazda

Guest
Hm ipk kažem tko je mario taj je i uradio............ Broj sam dobio u pon naveče i u utorak oko 10sati zovnem majstora kaže sam da provjeri neke djelove za mašinu koju upravo radi ma prošlo možda pol sata i keže disi ja tu i tu stanujem došo za sat dve i porastavljali ja pokupovo djelove u srijedu u Đakovu i to je to sad u pon sastavljamo sve.......... ošlo je toga onako karike na dva cilindra jedan cilindar novi jer je nekako jako loš a ostali kao novi nove uloške dizni leteći ležaji ventili brtve i još podosta toga..........Uglavnom trebalo bi biti kao novo radilica je ok super stanje nema tragova riseva i sličnih oštećenja jedino jedan cilindar koji se mjenja taj je bio pun riseva jer su mu popucale karike izgleda i od prije pa je jako puno risevaali opet sreća klipovi u neoštećeni kao novi tj novi su jer je bivši gazda očito već radio nešto slično.............. toliko od mene za sada........

..............mladi gazda..........
 
B

Bobo

Guest
Drago mi je da si covjeka nasao i da je problem rijesen kako si planirao da ce i biti.

malo razrade, da karike sjednu i tjeraj dalje.
 
M

mladi gazda

Guest
zvonis01 kaže:
drago mi je da više nemoraš tražiti majstora,nadam se da sam pomogao :D


Je ti ili vi ma svedno ipak pomogli ste mi jako dečki su došli i rastavili sutra satavljamo sve ide kako smo i planirali...... Jedina pogreška je u tome što si ti ili vi rekli da su iz Našičke Breznice a oni su iz Đakovačke ma nema veze bitno je da se je maklo sa mrtve točke...............

----------------HHHHHHHHHHHHHHHVVVVVVVVVVVVVVAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAAAAAA--------


..............mladi gazda...........
 
M

mladi gazda

Guest
I da dosao je kraj agoniji koja se potezala skoro 1 mjesec............. danas sastavljen torpedo sutra probna vožnja onda razrađivanje a kad ispunem nekih 30 sati prešetelat ventile i onda gas oranje............. Hvala svima koji su pomogli da se moja agonija završi............... Hvala................



..............mladi gazda................
 

Najnoviji postovi

Na vrh