• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TORPEDO

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
Re: torpedo td 4506 u novom izdanju



malo si ga pojačo sa naljepnicom ili je i motor jači.

Moj kolega je kupio 48micu novu nakon 6-7 godina raspo mu se mjenjač u šumi,poslije toga je kupio staru 40ku sa lošim motorom i stavio na njega od 48ice motor i zadnje točkove, traktor radi u poljoprivredi i u šumi bez greške
 
D

dpipi

Guest
vezano za utege za torpedo koliko ih imaš, koja cijena i gdje se nalaziš i broj mobitela ak može
 
M

mboz245

Guest
Re: torpedo td 4506 u novom izdanju

ma ne pojačan je samo sa naljepnicama jer kad sam ih kupovao nigdje nisam mogo nač 4506
a šta se tiče motora on je bomba ide bez greške
 
K

kakan99

Guest
torpedo 9006

molio bih karakteristike izdrzljivost itd namjeravamo kupiti taj traktor sa rukom riko za kosnju zelenih povrsina pa me zanima kolko je taj traktor izdrzljiv

 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: torpedo 9006

Ovisi u kakvom je stanju traktor, ali taj posao bi trebao raditi bez greške. Motor je izdržljiv, štedljiv i ne traži veliko održavanje.
 
K

kakan99

Guest
Re: torpedo 9006

DF&Torpedo kaže:
Ovisi u kakvom je stanju traktor, ali taj posao bi trebao raditi bez greške. Motor je izdržljiv, štedljiv i ne traži veliko održavanje.
to me i zanimalo a kako se krecu cijene
 

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
Trenutno nemam bolju sliku ,ovo je moj torpedo iz 1985 godine .2008 je radjena komplet generalna motora i farbanje.Generalna je radjena posle 7000 a sada ima jos oko 600
pa220015.jpg
[/url]
[/img]
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
...ovako izgleda ko novo,trebas ubacit više slika da se vidi kak izgleda u detaljima.
kolko je koštalo kompletno sređivanje ak se smije znat?
ja bi za sad samo mijenjal boju auspuha u crnu nego ovu "svemirsku" :lol: nemoj zamjerit
 

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
Zanimljivo ali slika od njega nemam ,ali biće pošto treba da mu ugradim rotaciju.Koliko se sećam delovi i mašinska obrada su bili oko 500 e ,svi filteri, ulje nova instalacija ,farba,tapaciranje sedišta i pod krov oko 400e i ruke 300. Znači oko1200 .Auspuh je još njegov originalan uvek održavan i u ovu svemirsku boju farban.Nema ljutnje.
 
K

kakan99

Guest
Re: torpedo 9006

kolko sam cutao po forumu ljudi pisu da nisu i bas neki traktori ali da su mali potrosaci ali kolko znam iz iskustva traktor izmedu 80i130ks je idealan za malcer a posto imam jednoga sa rukom na kojoj je malcer ljudi ajde napisite jos neke opsirnije karakteristike ok fala .........kakan99......
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: torpedo 9006

Tu na forumu pišu kako zaribava na šestom klipu, to ispada kao da se s tim traktorom neda raditi. Ujak ima TD 90 već skoro 20 godina i nije mu nikad zaribao, niti je imao kvar u getribi, a radi dosta u teškim uvjetima u šumi. Koliko su te tvrdnje po forumu točne o tom po tom, te tvrdnje većinom pišu oni koji nikad nisu ni izbliza vidjeli taj traktor, a kamoli ga vozili.
 
D

danijel

Guest
Re: torpedo 9006

imas jos koju sliku? Ja se isto bavim košnjom pa me zanima, a morat ces radit na 540 okr na kardanu, pa ce ti biti uvijek veliki gas a i potrošnja velika, fali torpedu 740 okr na kardanu
 
K

kakan99

Guest
Re: torpedo 9006

danijel kaže:
imas jos koju sliku? Ja se isto bavim košnjom pa me zanima, a morat ces radit na 540 okr na kardanu, pa ce ti biti uvijek veliki gas a i potrošnja velika, fali torpedu 740 okr na kardanu
jos nemam ali bit ce sad kad idemo pogledati o cemu se radi a on je radio na odrzavanju od kako su ga kupili (kosio je kanale nasipe......) sad ako je on puno radio nema veze jer imam jednu skoro pa novu masinu doma za zamjenu a za djelovemi nije problem jer poznaje tata par dobrih tokara koji naprave sto ti srce pozeli daniel od kud si
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: torpedo 9006

danijel kaže:
imas jos koju sliku? Ja se isto bavim košnjom pa me zanima, a morat ces radit na 540 okr na kardanu, pa ce ti biti uvijek veliki gas a i potrošnja velika, fali torpedu 740 okr na kardanu
Ima 1000 o/min, ali mislim da te kose idu i na 540 sa pol gasa, tako je bar moja riko išla nekad.
 

Najnoviji postovi

Na vrh