• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TORPEDO

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Preko mrezice idu plastike crne boje, nisam uslikao jbg. Bit ce slika kada sklopim :)

znam da ide..pa reko možda ih nemaš pa su zato samo ove mrežice..moja greška...imal sam nove slike od mog prototipa ali sa slučajno zbrisal kak izgleda sad:mur::mur:
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Evo potrudio sam se da uradim naljepnice za Adriatic Torpeda, barem onoliko priblizno koliko sam mogao. Na dimenzijama i svim pojedinostima vezanim za naljepnice hvala kolegi TD45!! Nadam se da lici na nesto u da ce nekome posluziti naljepnice :)


76091176.png


56134169.png


Evo i one TD 48

63225807.png


14027610.png
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
:icon_pray:pa kaj nisi mogel malo smanjiti slike??evo jedna i od mene...kakve gume budu na prednjem kraju...s lijeva su orginal gume a z desna koje sad budu išle gore...

Uploaded with ImageShack.us
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
:icon_pray:pa kaj nisi mogel malo smanjiti slike??evo jedna i od mene...kakve gume budu na prednjem kraju...s lijeva su orginal gume a z desna koje sad budu išle gore...

Uploaded with ImageShack.us

Da sam smanjio kako bi dobio originalne dimenzije i kvalitet za printanje?
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ako več si imal te slike od naljepnica na kompu...onda kolko vidim si uploadal prek image shacka i onda si moral kopirat forum code a mislim da si kopiral direct link..
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
ako več si imal te slike od naljepnica na kompu...onda kolko vidim si uploadal prek image shacka i onda si moral kopirat forum code a mislim da si kopiral direct link..

Naljepnice su zavrsene jutros, i prijatelju uploadovane su na imageshack, ali bez resize jerbo kako bi inace neko ih printao ako bi bila smanjenih dimenzija i losijeg kvaliteta ? I da, kopiran je 'forum code', inace da je direct link ne bi ih vidjeo ovako ;)
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Da li se treba podmazivat ležaj od zračne turbine?motor je deutz F3L912 skoro je isiti kao torpedo.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kak misliš skoro je isti kak torpedov...pa na torpedijima ja deutz motor...pa kaj na turbini ima mazalicu?? pitam jer ovi f4l912 nemaju i kod mene nisu nikad podmazivani jer su zatvoreni sa onim limom kojeg ako jednom uzmeš dolje i podmažeš pa staviš gore taj lim ali nikae više nebude dihtalo kak spada...ako su u lošem stanju najbolje je stavit nove i bez brige si dugi niz godina...
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
kak misliš skoro je isti kak torpedov...pa na torpedijima ja deutz motor...pa kaj na turbini ima mazalicu?? pitam jer ovi f4l912 nemaju i kod mene nisu nikad podmazivani jer su zatvoreni sa onim limom kojeg ako jednom uzmeš dolje i podmažeš pa staviš gore taj lim ali nikae više nebude dihtalo kak spada...ako su u lošem stanju najbolje je stavit nove i bez brige si dugi niz godina...

Nema mazalicu zatvoren je limom ,znači da ga netreba podmazivat. Koliko sam ja čuo torpedo je pravio svoj motor po liceci deutz-a??
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kolko ja znam u ove starije su stavljani orginal deutz motori a za ove novije neznam... evo jedna od mog prototipa..još samo čeka stražnje velike gume i gotov je...

Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje:
T

tuaregr10

Guest
kolko ja znam u ove starije su stavljani orginal deutz motori a za ove novije neznam... evo jedna od mog prototipa..još samo čeka stražnje velike gume i gotov je...

Pozdrav mali plavi :icon_arrow:
Fora je ispao tvoj Torpedo, jedva čekam da ga završiš, pa da vidim kako će izgledati :icon_eek:.

PS
Čekamo slike nakon završetka :rolleyes:!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma budu i slike i video na završetku..danas smo ga malo vozili i dosta manje skače po grabama jer naprijed su radijalke i sada samo plovi po grabama...
 
T

tuaregr10

Guest
Nema mazalicu zatvoren je limom ,znači da ga netreba podmazivat. Koliko sam ja čuo torpedo je pravio svoj motor po liceci deutz-a??

U stare, odnosno prve Torpedo traktore je stavaljan Deutz-ov motor, a u novije Torpedov motor, koji je rađen po Deutz licenci :cool2:.
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Evo sklapa se po malo posle farbanja, ostala jos kabina i prednje gume da se kupe. Gledao sam razne gume i sad razmisljam da li staviti ove ravne gume kao sto jesu na njemu ili sa ripnama onako kao od TD55 jer razlika u cijeni je 15 eura po komadu.

 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
ma budu i slike i video na završetku..danas smo ga malo vozili i dosta manje skače po grabama jer naprijed su radijalke i sada samo plovi po grabama...

Hmmm,a zakaj ste stavili prednje gume tak velike?
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Hmmm,a zakaj ste stavili prednje gume tak velike?

jer budu i iza došle gume veče za 30 cm tj.15 cm bude višlji pa automatski mora i prednji kraj doči više za 15 cm kaj se postiže sa tim gumama...

P.S sad su prednje gume visoke kao kod duplaka a nagazna površina im je 28 cm
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
jer budu i iza došle gume veče za 30 cm tj.15 cm bude višlji pa automatski mora i prednji kraj doči više za 15 cm kaj se postiže sa tim gumama...

P.S sad su prednje gume visoke kao kod duplaka a nagazna površina im je 28 cm

Al opet nije mi jasno zašto su stavljene veče gume naprijed i nazad,zbog koje namjene??

Vidim problem u blatu s ovim gumama naprijed,trebat če to gurat kad se nalovi na njih...
 

Najnoviji postovi

Na vrh