• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TORPEDO

jopo mtk

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
67
na torpedu 75 otraga gdje se kaci toplonig je sve rasklimano šarafi popustili itd a plivajuci i neradi bas savršeno jel moguce da je to i zbog toga

i zna li netko kako se stela plivajuci
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,622
Otraga na onoj štangici kaj ide na onu ko lisnatu oprugu.
Odma da ti velim, nema kruha od toga, nabavi si kotač
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Po ko zna koji put na TD48 mjenjac u banani! Kupio MF-a za sve teske poslove, TD samo kosa,grablje,prskalica al eto opet po starom. Skinem deklo i gornji snop sece naprijed nazad vise od cent, zadnji lezaj ispada iz kucista. Jel ima neki nacin da se taj lezaj ucvrsti? On bi valjda trebao da se nabije unutra i da ne mrda.. kod mene ga mozes rukom izvaditi. ne znam eto, nisam pametan vise, 3 majstora promijenio i nista.. Nista nije potrgano, sve je novo u njemu !
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,219
Svakak je bolje da je kućište knap, ali ako nije....Lagere možeš učvrstiti LOCTITE 648 ili, još bolje, 638 ljepilom, ako je zračnost malo veća.
 

dzoni

Član
Tu od
19 Ruj 2014
Poruka
123
bog forumasi imam original dajca 6 cilindri 80 06 interesira me di mu sipam ulje za hidrauliku neko veli ispod sica ali ja tu ne vidim nikakvi cep
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,622
Nije ispod več je iza sica.
Obično je čep plastični bijele boje ako nije pofarban
 

dzoni

Član
Tu od
19 Ruj 2014
Poruka
123
moj dajc tu nema nista ima taj pdignuti brijeg iodozgo zacepito zavareno ima ispod sica di izlazi cijev za servo volan jedan saraf cep provao sam ga scinuti ali ispod njega ima jedna opruga ividi se nesto ulja nista drugo pitao sam prijasnjeg vlasnika ali on kaze da nije nikad to gledao :s:

Budem sad slkao pa ti psalijem sliku
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

harlekin

Novi član
Tu od
2 Tra 2013
Poruka
5
Pozdrav cjenjenim članovima i poznavaocima Torpeda.
Moje pitanje glasi : ima li kakve bitnije razlike između 48ice adriatic i one starije serije?
Negdje pročitah da je adriatic brži u transportu, točno ili ne?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,622
Onda neznam, negde mora biti.
Možda na onom limenom poklopcu ispod sica
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,622
To je čep samo ga treba šerafcigerom ili klještima probati odšarafiti, ako ja dobro vidim sa slike.
Ja nisam nijednog srel da koristi ulje iz mjenjača. Pogledaj odakle dolazi ulje na pumpu, garant s lijeve strane ispod sjedala iz kučišta hidraulika, tam imaš i filter
 

dzoni

Član
Tu od
19 Ruj 2014
Poruka
123
ja san probal tu grebati da nije cep puknut unutra ali metal ko iz jednog komada a na limenom poklopcu nema nista

Niko ne odgovara na moje pitanje
ajde onda ovak...koji od ove dvojice je bolji za dopeljati doma:
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-torpedo-4806-vrijedi-pogledati-oglas-12108112
http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-torpedo-td-48-odlican-oglas-12770790

ovaj prvi ima originalnu boju i 1000 sati manje od drugog ali je i skuplji
ovaj prvi za mene je bolji za mene su bolji sa prednjom vucom zavisi za kaj ti treba
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,622
Pogledal sam sliku malo bolje, dal bi koljeno vrtati da je čep.
Probaj magnetom, a svejedno ga probaj napasti rolcangama. Nemaš kaj strgati ako nije čep
 

harlekin

Novi član
Tu od
2 Tra 2013
Poruka
5
ja san probal tu grebati da nije cep puknut unutra ali metal ko iz jednog komada a na limenom poklopcu nema nista

ovaj prvi za mene je bolji za mene su bolji sa prednjom vucom zavisi za kaj ti treba

Treba mi malo jača zamjena za moj 539
 

dzoni

Član
Tu od
19 Ruj 2014
Poruka
123
Pogledal sam sliku malo bolje, dal bi koljeno vrtati da je čep.
Probaj magnetom, a svejedno ga probaj napasti rolcangama. Nemaš kaj strgati ako nije čep
probal sam izgrebati ocistiti ali nista zaliven metalni cep skinuo sam isic dase bolije vidi dali smosigurni da taj ne prima ulije iz menjaca kak bi to provieril evo ti usput i par slika
dzoni 2.jpg
dzoni 3.jpg
dzoni 4.jpg

Treba mi malo jača zamjena za moj 539

ako si vec odlucl za torpeda onda mi izgleda puno bolji ovaj prvi a inova linia a razlika u cijeni mala moralo bi se pogledati uzivo i probati karakteristike za mene su vise manje iste :icon_razz:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,622
Provjeri dali imaš na svome ovakvu cjev na ovom mjestu

 

Najnoviji postovi

Na vrh