• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TORPEDO

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Nebitno jel torpedo ili fendt samo hoću reči da je traktor od 100ks sa 4 cil više nego dovoljan za poslove koji bi njemu trebali. A fendta se u Sloveniji u pristojnom stanju da nać za nekih 8-9 tisuća eura da nije uništen skroz..
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Znam al nemože torpedo fendu stati a cijene probližne.
Jedino je održavanje jeftinije
 

toma32

Član
Tu od
4 Stu 2016
Poruka
31
od koje do koje godine su se proizvodili traktori torpedo 6006 i 6206 i koja je razlika izmedju ta dva traktora planiram kupnju jednog od njih 6206 veli čovijek da je 91g to mi je malo ćudno jer sam našao podatak da su ih radili do 1988g i imam jednog 6006 85g malo korišten od prvog vlasnika cijena dosta visoka od oba2 molim ako mi netko može pomoći hvala
 

Dali75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2017
Poruka
175
Pozdrav! Ima li netko radionicki prirucnik za torpeda 75/90, trazio sam na google ali ne mogu naci, imam onaj katalog djelova ali bio bih zahvalan ako netko ima
 

panonstib

Aktivni član
Tu od
10 Pro 2015
Poruka
160
Pozdrav! Ima li netko radionicki prirucnik za torpeda 75/90, trazio sam na google ali ne mogu naci, imam onaj katalog djelova ali bio bih zahvalan ako netko ima
Nadam se da će ovo pomoći!
 

Dali75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2017
Poruka
175
H
Nadam se da će ovo pomoći!
Hvala, puno si pomogao
 

Dali75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2017
Poruka
175
Pozdrav, ima li tko prednji utovarivac na torpedu 75 ili 90, zanima me kako su nosaci povezani sa traktorom, da nabaci koju sliku
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Misliš da su neodržavani traktori drugih marki bolji?
U mnogim je stvarima taj "krš" još uvijek bolji i napredniji od većine IMT-a.

Mislim da sam nepristran, jer nisam fan ni jednog ni drugog, no činjenice ne mogu ignorirati.
Čestitam na odgovoru, malo toga napisano, a rečeno sve realno... bravo
 

ivan81

Član
Tu od
13 Lip 2013
Poruka
75
Nadam se da će ovo pomoći!
Što vam treba od 75-ice i 90ke?Motor,transmisija,hidraulika?
 

Dali75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2017
Poruka
175
Meni je trebalo za generalku motora ako to pitas, u vezi onih prstena i visine kompresionog prostora
 

ivan81

Član
Tu od
13 Lip 2013
Poruka
75
Imam uputstvo za radionički popravak diesel motora od torpeda, to je za sve njihove motore, razlika je u broju cilindara samo.
 

Dali75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2017
Poruka
175
Stavi ako imas u pdf ili slicno, motor sam rijesio odradio je dosad 20 sati i cini se da je sve ok, ako imas sta o popravku mjenjaca trebat ce mi i to za neko vrijeme.
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
599
Bok zanima me dali se moze stavit pomocni cilindar hidraulike na torpedo 4506 i mozda ima netko neku sliku ili nešto
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
599
Bok dali netko zna kako da skinem kučište filtera od torpeda 4506, mijenjao sam filter i ne mogu vratit poklopac gore jer su dva vijka pojedena i ne drže pa moram skinut kuciste da oromjenim te vijke
 

Najnoviji postovi

Na vrh