• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tov pilića

dullknife

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
217
70 dana je malo puno al ak se prišpara na smjesi zakaj nebi..... Mozda bu imal jajca za inkubator ak nebuju imali piceke. Ja sam čul za one kaj su imali race oni su tam negde iz Orla,
da su njima pogutili.
 

Kozorog

Član
Tu od
24 Ožu 2012
Poruka
112
Ja imam cerupaljku,rucni rad...ako nepogodis vodu,ako je prevruca Il premlaka,odmah pilic vise nije zut nego sav poblijedi,Sa sanom Sam bio dosad hranio I svaki je bio zut
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
po piliću 1kg startera, 2,5kg grovera, 1,5kg finišera... finišera je išlo manje, jer zadnjih 10-ak dana uzgoja smo miješali pola- pola sa šrotom (kukuruz i tritikal)... tov je bio oko 45 dana, prosjek pilića 3-3,2kg žive vage...

tura 2,500 komada, 2,000 privatniku u klaonicu, ostatak po selu za stalne mušterije...

čistiti nismo morali, prodavali ih žive... dugogodišnji posao koji je zbog pohlepe "gazde" propao nakon 15 godina rada.. a svima nam je bilo dobro... i evo nakon četiri godine čekam da mi isplati zadnju turu...
 

propuh

Član
Tu od
14 Stu 2013
Poruka
284
Dullknife Radini su potamanili sad sve patke i sva jaja koja je imao na gospodarstvu cca 20000 komada tako da mislim da trenutno on nema
 

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
802
Ja sam danas po piliće išao u Pilikomil u Samobor. Kolega Zgzac mi je dao broj od privatnika od kojeg on nabavlja, ali sam na redu početkom trećeg mjeseca. Ovi u Samoboru su mi rekli da oni imaju svoje matično jato za brojlere.
 

Kozorog

Član
Tu od
24 Ožu 2012
Poruka
112
Ja uzo 150 kom jednodnevnih,sorta je ros f1 covjek mi garantira da su to pilici sa istaknutim batcima i prsima,dali neko je s time upoznat?
 

robi ka

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
258
Do kad njima treba svijetlo? Dok su mali ono ih grije to znam ali dali vi stalno kod njih imate upaljeno svjetlo ili kad su veci onda ponoci ne palite?
 

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
270
Ostavljam svjetlo i kad su veći, onda stalno jedu, ako su bez svjetla po noći ne hrane se i slabije napreduju. Kad su stariji od 2 mj. idu samo na šrot i ne treba im svjetlo, ali tek kad ih počneš spremati u škrinju.
 

matko5

Novi član
Tu od
30 Sij 2017
Poruka
4
Lijep pozdrav ..ako netko treba slučajno veće količine bijelih pilića(COBB) za tov,mogu ponuditi .
 

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
270
Kolika ti je ta razlika između 2 mj i škrinje ?

Ne stavljam puno u škrinju, zašto da jedem zamrznuto, neki ostanu i do 4mjeseca, teški budu do 4kg čisti.
 

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
802
Pozdrav zgzac-u .
02 03.- 08.05. 20 komada 62 kg bez iznutrica i nogu.

DSCN2909.JPG
 

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
802
Čakovečki starter tri tjedna, onda smjesa sa čakovečkim superom i zadnja dva tjedna neki moj miks šrot, tritikale malo sojine sačme, suncokretove sačme i lucerne.
 

Najnoviji postovi

Na vrh