• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktor za voćarstvo

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
919
To je stari model i imaju tog na stanju i ne zna se hoće biti dobavljiv dalje... I taj je još slabiji od goldonija. 20 ks i 500 kg slabiji.. Zvao je kojega @lijeskakc pa su mu tako rekli... Mistral2 60 je 33 000 e + pdv.

A možeš pokositi s manjim roto malčerom, mislim da bi mogao nositi frezu pipalicu..

@Ranko

Pokušavam ne gledati Kineze i turke kao glavni traktor. Da gledam onda bi uzeo odmah ARMATRAC 804 fruit garden. Na papiru je savršen traktor. Isto kao i BAŠAK vocarski.

@ZJ

Unatoč kritikama i javnom savjetovanju ministarstvo je opet u uvijet stavilo da se ne smije polovna mehanizacija. Da se smije uzeo ili dajca ili New Hollanda ili landini rex3...
Pa je se nesmju polovni traktori kupovati u mjeri za mala poljuprivredna gospodarstva?
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,001

E sad rezime. Znači ovaj same nije turski?

Jel bi se isplatilo razvući za 4 cilindra motor?


Kako se pokazao? Potrošnja goriva? Cijene servisa?

Meni npr goldoni u radu s kardanom troši cca. 5.5l po radnom satu. Ali neman 540e kardan pa je to jedan od razloga.

U biti meni bi na oba ta trebalo još jedan par hidro utikaca, hidraulični topling i eurokopcanje Tj automatsko kopčanje na rukama

@seat u prva 2 6.3.1 su se smjela onda nisu više. U inicijalnom planu za 73.12 je pisalo da će se moći do 10 godina starosti. Ali su u pravilniku na kraju napisali da mora sve novo.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Ima ga susjed, sad bude 2. godine otkako je kupio novi u SLO. Uglavnom zadovoljan, većih problema nije bilo osim klime, pušta negdje cijev na spoju i isprazni se, zamijenili na servisu da bi za par mjeseci opet bilo isto, pa su ponovno zamijenili, mislim da je sad sve u redu. Uglavnom radi sve poslove s njim i kaže da je za njegove potrebe sasvim solidan traktor.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Nisam se nikada susretao sa njim, a i nitko u mojoj blizini ga nema, tako da nemam nikakve povratne informacije, ali na prvu mi se čini kao da je kopija KUBOTE, barem što se tiče dizajna.
 

Najnoviji postovi

Na vrh