• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorska kosilica ili traktorčić

Tu od
3 Srp 2013
Poruka
52
Re: Traktorska kosilica ili Traktorčič

I ne treba uljna pumpa pa čini mi se da je to veliki nagib a gdje je traktorčina. :icon_winkle:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Re: Traktorska kosilica ili Traktorčič

Šminkeraj nego što...Ta kanta JDa vidla nije. Skoro pa bih se dao kladiti da je to obični MTD:mad::
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
Re: Traktorska kosilica ili Traktorčič

izgleda mi na yard man-a...
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Re: Traktorska kosilica ili Traktorčič

A Yardman je što?....opet MTD.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Re: Traktorska kosilica ili Traktorčič

MTD De Luxe ...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
Re: Traktorska kosilica ili Traktorčič

A Yardman je što?....opet MTD.

yardman,m-tech,cubcadet.....sve je to mtd....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
Re: Traktorska kosilica ili Traktorčič

ako ćeš verziju bez košare proći ćeš jeftinije,moj od 17,5 ks došao je na akciji
10 000 kuna,ovo proljeće su bili po 12000...
 
Tu od
3 Srp 2013
Poruka
52
Re: Traktorska kosilica ili Traktorčič

Tko zna koliko će biti na proljeće, narod ima sve manje keša a trgovcima nikad dosta.:=:)
 
Tu od
3 Srp 2013
Poruka
52
Re: Traktorska kosilica ili Traktorčič

Eto ja malo duže razmišljao pa se mislim možda mi je bolje kupiti IMT 539 pa na njega rotokosu-malčer a može mi poslužiti i pri manjim prevozu.
 
Tu od
3 Srp 2013
Poruka
52
Re: Traktorska kosilica ili Traktorčič

A ipak stigli traktorčići i mislim da su povoljni bezicirao sam jednoga za subotu idem po njega podaci.
Traktorska kosilica MTD BLISAR GG 175

motor Briggs & Stratton PB, zapremnina: 500 cm3, zahvat: 107 cm, visina košnje: 30-95 mm, bočno bacanje
11.799,00 kn
plaćanje na 24 rate.http://www.pevec.hr/naslovna-proizvod/
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
Re: Traktorska kosilica ili Traktorčič

Dobro došao u klub...:icon_super:
 

s0liver

Novi član
Tu od
1 Tra 2014
Poruka
5
Re: Traktorska kosilica ili Traktorčič

pozdrav svim forumašima od novog člana.
Prvo za pohvaliti forum jer sam dosta informacija saznao ovdje. Prošlu jesen mi ukradea traktorska kosilica kupljena u OBI-ju 12.5 HP i ovih dana sam se ponovio u MTD BLISAR GG 175 kupljena u pevecu. Dojmovi:
1. Višlja za 4-5 cm od prijašnje, što mi pogoduje dok se vozim do vočnjaka lokalnim makadaom
2. Živim u Slavoniji tako da je bundeva najviša točka i nemam iskustva s terenima s nagibom. Sa MTD BLISAR GG 175 kosim u 4 brzini i nema baš nikakvih zastoja ili štekanja što se dešavalo sa prijašnjiom od 12,5 HP.
3. Potrošnja: možda 0,5l veča na 7 000 kvadrata
4. Mislim da motor ima manji broj okretaja i s time bučnost manja
5. Veči otkos: sadašnji 107, na prijašnji 96
S mog amaterskog stajališta i opčenito fana za male strojeve i alate mislim da je s njom dobiveno najviše s uloženim.
lijep pozdrav svima
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
Re: Traktorska kosilica ili Traktorčič

Pozdrav svima, evo i mene u kupovini kosilic za moja dvorišta ;)
Išao bi do nekih 10.000 krznenih pa me zanima ako ima tko iskustva sa ovim modelom: http://www.bauhaus.hr/index.php?id=...=31171&cHash=d04dd4649ed03c969358200e5fb1b8b8

pa kaj nije bilo u prošlom letku bauhausa MTD od 12.5 ks za te novce?

Jwsi mozda gledal nekaj ovak imas kvalitetu i jako bus zadovoljan a ostane ti 45000kn za otic na more na ljetovanje 12dana.
http://www.unikomerc-uvoz.hr/viking/...?FlashID=10520
Oficir,ko jednom proba traktorić ne vraća se na to
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Re: Traktorska kosilica ili Traktorčič

Da stima al kaj za traktorcic netreba biti ravan teren i velika kvadratura za kosit da bi se isplatil?
 

davorinjo

Član
Tu od
24 Ožu 2014
Poruka
31
Re: Traktorska kosilica ili Traktorčič

A cuj, za kositi imam preko 2000 m2, i skoro pa sve ravno. Pocetkom 5 mj cu biti na godisnjem pa cu malo u obilazak centara, a sad skupljam informacije sa neta...
 

Najnoviji postovi

Na vrh