• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorska kosilica ili traktorčić

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,554

# Konjikradica​

Očito imaš mišljenje o sebi i svojoj kosilici takvo da će većina na ovom forumu popadati na guzicu od tebe i tvojih postova. Zato malo rispekta prema forumašima koji su ti dobronamjerno sa savjetima pomogli koliko sa mogli i znali.
Ako pak smatraš da se možeš tako obraćati osorno prema onima koji su odgovarali na tvoje nebu loze. A navodiš da si se obratio jednom određenom forumašu. Onda nemaš blagog pojma o ovom forumu i po meni niti ne meritaš biti tu gdje si!
Kalmaj se!!! :cool:
 

Konjokradica

Član
Tu od
23 Tra 2023
Poruka
61
Mir, dečki mirr
Vi ste mene prvi napali, ja sam samo pital za graničnik, a Vi te mene napali da je to nkj famazno, nemam komentara

Velim imam iskustva sa silvertracom koji to nema, pa me zanima dal zna neko više o tome na forumu
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,756
Ja ti nisam nikakav dečko za tebe i zato postani pristojan, drugi put razmisli prvo pa onda napiši... Ja tebe nisam napao, komunicirao sam tako kakav sam, a za kraj ti sad zaista smiri sebe, nemoj mene smirivati jer ti to ne možeš, nikako, "u ničije tuđe ime ovo ne tipkam" ...
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
550
Nista naj bolje fleksericu i taj lim osjeć kao da nikad nije postojao i samo gas fulll da motor ima obrtaja i da trava samo feca.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,575
Fala to je to, to si sam spigo ili na servisu?
To mi popigao dečko koji mi radio servis, ja tako vozio par godina, nisam znao da se to može popigati 🙄
A moja ti ovlaštenog servisa vidjela nije, svake godine sam izmjenim ulje i filter goriva, prekontroliram remenje, podmažem ju i naoštrim noževe, jedino sam vozio majstori da mi ventile poštela.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Kak ne kosi lijepo, što to znači?
Ostavlja za sobom?
Dal je riješio problem, sto je problem?
Po ovome se može zaključiti da ti uopšte ni čitaš ili ne rezonuješ uopšte šta ti ljudi pričaju.
Pokušaj malo detaljnije da čitaš a kada već pišeš nemoj da pišeš četiri posta za redom , bolje razmisli malo i o tome.
A u svakom slučaju preporučujem da ponovo (a pretpostavljam da nisi nikako) pročitaš pravila foruma.
Hvala.
 

Konjokradica

Član
Tu od
23 Tra 2023
Poruka
61
To mi popigao dečko koji mi radio servis, ja tako vozio par godina, nisam znao da se to može popigati 🙄
A moja ti ovlaštenog servisa vidjela nije, svake godine sam izmjenim ulje i filter goriva, prekontroliram remenje, podmažem ju i naoštrim noževe, jedino sam vozio majstori da mi ventile poštela.
Onda je sad bolje za motor kad nema toga lima?
jer je onda pun gas, ovako kosim samo sa pola gasa

Nadalje, vidim da neki kupuju ono za dizanje traktora, a u uputama piše da se može prati vodom, sto je bolje?
Hvala
 

Konjokradica

Član
Tu od
23 Tra 2023
Poruka
61
Po ovome se može zaključiti da ti uopšte ni čitaš ili ne rezonuješ uopšte šta ti ljudi pričaju.
Pokušaj malo detaljnije da čitaš a kada već pišeš nemoj da pišeš četiri posta za redom , bolje razmisli malo i o tome.
A u svakom slučaju preporučujem da ponovo (a pretpostavljam da nisi nikako) pročitaš pravila foruma.
Hvala.
Neka drugi čitaju moje postove, a ako se ne razumiju u traktorcic, u te famozne blokade gasa neka bolje preskoče post(ja se nikad nisam miješao u ono što ne razumijem, da tako svi rade svijet bi bio bolje mjesto)
Lp
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,756
Neka drugi čitaju moje postove, a ako se ne razumiju u traktorcic, u te famozne blokade gasa neka bolje preskoče post(ja se nikad nisam miješao u ono što ne razumijem, da tako svi rade svijet bi bio bolje mjesto)
Lp
Dečko, vrijeđaš nas, uspoređuješ svoje manjkavo znanje, ili neznanje, s našim višegodišnjim iskustvom i bezbroj puta dokazanim znanjem. Takvi ti sve slabije prolaze u ozbiljnom i zahtjevnom životu. Opameti se pod hitno, za tvoje dobro, da ti bude bolje. Prvo promisli onda bubni glupost.
Ne ja ti nebudem ništa zamjerio, ne brini. Ja znam da ti ne znaš, ali imaš problem da ne dopuštaš da ti pomogneno.
Uživaj 🥂
 

Konjokradica

Član
Tu od
23 Tra 2023
Poruka
61
Dečko, vrijeđaš nas, uspoređuješ svoje manjkavo znanje, ili neznanje, s našim višegodišnjim iskustvom i bezbroj puta dokazanim znanjem. Takvi ti sve slabije prolaze u ozbiljnom i zahtjevnom životu. Opameti se pod hitno, za tvoje dobro, da ti bude bolje. Prvo promisli onda bubni glupost.
Ne ja ti nebudem ništa zamjerio, ne brini. Ja znam da ti ne znaš, ali imaš problem da ne dopuštaš da ti pomogneno.
Uživaj 🥂
Kakvo znanje ak ne znate za blokadu gasa?
Jedini koji zna nešto o tome je mtd001
A vi ne želite priznati da to ne znate
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,756
Dečko, zakopavaš samoga sebe, sve dublje...
Koristi ti svoju novu kosilicu i budi uvjeren da je svijet počeo postajati u trenutku "dok je ona došla tebi u ruke", nauči nešto o njezinim karakteristikama i mušicama. A onda dok stane, ionako budeš trebao nekakvu budalu sličnu "nama", koji smo se do sada potrudili komunicirati s tobom.
"Savo" ti je dao korektan i mudar komentar, ali ti i dalje srljaš, ma ništa, samo ti leti, digni se do Sunca kao Ikar, pa dok ti se ne rastope krila od voska... Onda ti slijedi slobodni pad (u životu), a prizemljenje zna biti jaaaaako bolno.
Nemaš ti zapravo pojma što mi stare budale znamo o životu i "životnim radostima", kosilica je najmanje veselje.

Najbolje da od ovoga trena zaboraviš na moju malenkost i moje neznanje, "komuniciraj dalje sa sebi ravnima".
lp
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,575
Dečki, bez svađe,molim Vas lijepo?


Onda je sad bolje za motor kad nema toga lima?
Bolje se kosi, a motor je i tako predviđen za te okretaje. Normalno je da nećeš kositi neku rijetku travu na full gasu.
Nadalje, vidim da neki kupuju ono za dizanje traktora, a u uputama piše da se može prati vodom, sto je bolje?
Ma nemoj na to bacati novce, ja svoju dignem u prednjem kraju sa krokodilkom dizalicom i onda ju ili postružem ili operem mlazem vode,nikako s miniwashem.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,554
Koji padobranac, stalno spominje mtd kako je on jedini koji nešto zna o toj strašnoj kosilici (koja je čudo tehnike!). A on je vozio to čudo tri leta , da i nije znao za taj famozni limić. E baš ste se našli dva igrača malo jača. Dok ostali koji su se uključili u konstruktivnu raspravu su "važi od piture".
Mali donovan!(n)
A to su neki novi vjetrovi na ovom forumu uz svu potporu .......

#mtd001
Po čemu ti zaključuješ da se tu radi o svađi, molim te ako možeš to malo obrazložiti.
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,575
Ajde malo smiri tenzije i ne mudruj previše, nisi ni Ti svu pamet svijeta popio. To kaj ja nisam znao za tu blokadu gasa ,nije mi tada imao tko reći jer mi je najbliži servis bio u Zg. ,a i takav model sam imao među prvimau okolici.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,677
Dečki, a čemu takva rasprava?
Ima pametnijih tema gdje možete "pokazati glavu, a ne roge" :) (y)
 

Najnoviji postovi

Na vrh