• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske FREZE

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,204
Zamjeni ga za kardan s lamelom...Mojem susjedu su u BAMTu dali kardan bez lamele na malčeru i puko je...
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,656
JŠvetak-- prije nego se nešto kupuje treba proućiti a ne da te trgovac savjetuje, on prima plaću da ti nešto pošto-poto proda.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Meni su isto rekli sve jedno, ali ja sam zbog onih razno raznih zastita metnio na frezu...

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Vidi dali mozes bez micanja , ja sam imao isti slucaj. No na kraju sam tu lamelu tj. cijelu tu grivu smjestiti u opseg zastitne plastike.. Razmak mi je oko 4-5 mm
No sada je problem kada treba skinuti :/

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Namontirani konacno ledja su jedva izdrzala
evo nakon sezone potrosenosti nozeva u sustini sma zadovoljan pogotovo ovim tipom noza kojie nije kao na 619 :icon_cool: otprilike uradjeno sa njima nekih 15ha

 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,933
Motor ti je 46ks, da se ne zavaravaš ;)
Gramipovu bu najlaške vrtil, al meni se ova Batuje više sviđa.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Tinek skužil tata kakav je Tino pa prodaje dok je još cijela :icon_weed:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,933
Ma ne, to Tino prodaje dok japa nezna.
Viš da mu se svidlo na moru gledeti spodi Poljakinje i Švabice dok dela pločice :D:
 

CAPO ZG

Član
Tu od
20 Kol 2013
Poruka
360
Motor ti je 46ks, da se ne zavaravaš ;)
Gramipovu bu najlaške vrtil, al meni se ova Batuje više sviđa.

ok čuo sam da gripovoj brzo puca osovina ,

i meni je batuje ok ali da li ce ju moći vrtiti
 
Posljednje uređivanje:

CAPO ZG

Član
Tu od
20 Kol 2013
Poruka
360
Pozdrav,

E da se javim :) Batuje freza ošla za Istru

a Gramip AT 170 došla k meni u dvorište malo po malo se oruđe skuplja a sad čemo vidjeti koliko smo spretni s njom :)):icon_super:
 

Najnoviji postovi

Na vrh