• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske FREZE

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Puno je to za 533...ja radim sa sicmom od 105 i kad stane covijek gore ide do kraja al je 45 ks dobro cuje...a za krumpir i sve navedeno treba bit dobro obradeno, bolje da uzme manju i pokriva samo jedan kotac i radi ko covijek nego da uzme preveliki pa pati i sebe i traktor a ne napravi poso kako treba, talijani su najbolji za freze ali su i skupe, cak i kod mene su pocele te jeftinije freze jer tu nisu neke velike površine a opet odrade dosta dobar poso
 

damir82

Član
Tu od
23 Srp 2016
Poruka
67
Izgleda super,to je nova freza,svaka čast, samo mi je skupa, a nemam puno posla sa njom,šteta da takav stroj leži neiskorišten!
Hvala ti na ponudi i pomoći !!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,077
180 + 533 i još kažeš da lako ide , e to ti nikako nemogu vjerovati , može ali ako hoćeš odozgo da samo zaprašiš zemlju.
Bilo kakvo ozbiljnije frezanje je muka pa da je prenos umni a kamoli mehanički.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ja ne razumjem kak nikako ne možete shvatiti , područje uz dravu , varaždinska županija je sliv rijeke drave , gore je zemlja ko pepel ..ali doslovno ...orati se može i dreevnim plugom..da ne govorimo o plodnosti
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Očeš reć ko pjesak, a od ispod živi šoder. Imam par takvih komada i dobri su jedino za žetvu. Kukuruz i ostale kulture se mogu samo plakat ako kiša zakasni koji dan.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,077
Frezao sam parcelu gdje mi je bio pasulj , ambrozija je strava velika ali freza je to radila kao od šale.
 

Prilozi

  • IMG00332.jpg
    IMG00332.jpg
    39.5 KB · Pregleda: 204
  • IMG00333.jpg
    IMG00333.jpg
    56.2 KB · Pregleda: 220

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
To ti je model Savulja! [emoji4]
Kućna izrada by Savoris!

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,077
Ovo je hovard B serije , 260cm , 800 kila.
Jede sve živo i ne živo.:icon_pray:

Ona home varijanta je u drugoj temi.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Pa nekak mi je izgledala "ušminkano", ali sam pomislil da si ju porihtal!

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Savo, rus se gotov i ne vidi od ambrozije, to si iso direktno frezat bez oranja
 

Najnoviji postovi

Na vrh