• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske FREZE

EMIR

Član
Tu od
29 Lis 2014
Poruka
293
Savo nije to nista, hebes frezu ako tako radi bez oranja :icon_thumright:
 

matek

Novi član
Tu od
15 Lis 2016
Poruka
2
freza

pozz, dali ima tko kakva iskustva sa frezom garden green facktory kakva je kvaliteta , pise na njoj navodno da je talijanska prvi puta cujem za tu marku
 

matek

Novi član
Tu od
15 Lis 2016
Poruka
2
Re: freza

Kupio bi novu kod novačića u zagrebu,imate mozda kakvu prepuruku kaj kupiti. Do nekakvih 15000 kuna sirina freze mora biti 180 i prjenos preko zupcanika
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
@Zj,
Jesi ti frezal kukuruzinu sa howardicom?
Ako jesi u koji položaj si stavio vrata i na kolko si ju spustio do zemlje?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,898
Jesam, sečkanu hederom. Spustil sam ju koliko je štela duboko, a vrata su bila poklopljena do zemlje. Imala su feder, pa se podižu po potrebi.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pa kaj si ju spuštal u zemlju?
Kaj nebi bilo jednostavnije po površini sa stružeju noži da somelje sjeckanu kukuruzinu?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Nije to malčer,ja sam jednom probal s frezom tik iznad zemlje po kukuruzovini,nema efekta... Ali kad ide po zemlji,pa malo promiješa sve skupa,onda je već bolje...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,898
Ma, ja sam išel direktno u kukuruzovinu umjesto pluga.
Ak hoćeš samo odozgora, ponesi dovar nož, stolček i pivu-dve, da te ne zaboli kičma i da ne dehidriraš dok ju očistiš od onoga kaj se bu namotalo.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Mislil sam da bi s otvorenim vratima i tik do zemlje lomil stabljiku koja nije samljeta i bacil ju iza van.
Brzina bi bila kardan u 4. Preko brzina.
Moja ima 6 noževa po glavi.
Jer mislim da kad su vrata zatvorena da stabljiku još jednom vrača i namata?!

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh