• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske gume

M

Mata imt 540

Guest
neznam kak ali prije sam imal ljevu rumunjku a desna je bila taurus....kak je ljeva bila malo potrošena tak sam kod oranja često moral stiskat šperu.....hoću reći da je dosta kvalitetna guma,samo kaj sam prije 1god...zamjenil te zadnje gume s gumama MITAS....i dosta su dobre s tim da sam prije ima zadnje 11.2 28 a sad su ove 12.4 28 tak da mi je sad puno bolje jer mi je prije traktor imal pad prema natrag je visil malo sad je ravno ko po vaser vage :D :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Stavilbi si na 565 sve četiri nove gume. Mislil sam uzeti sve Trayal.
Kaj mislite o tome? Kod nas su se pokazale osobito dobre, ljudi samo njih kupuju.

Napred 7.50.16 , Iza 14.9.28
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ja imam Mitas sve 4 na 560. Naprijed 7.50.16 otraga 16.9.28 Pokazale se jako dobre gume
 
R

Ratarko

Guest
Da ne otvaram novu temu ...
Da li bi mi netko mogao predložiti neku trgovinu gdje mogu naći zadnje felge za svoj MF ?
Kupio bih si široke felge recimo sa gumom 900/50R42 ali slabo me ide potraga za takvim trgovinama .

Any idea ?
 
R

ROKI

Guest
Sad sam u Veroni vidio štand od firme koja pravi sve vrste felgi za traktore. Odmah sam se sjetio tebe i uzeo prospekt. Ponijet ću ga na posao pa ću ti ga dati usput. Dobro si me sjetio.
 
R

Ratarko

Guest
Engleski i njemački me idu ali brate mili talijanski nikako :lol:
Da li je to firma iz italije ?
Prave samo felge a gume ne prodaju , mislim komplet kotač da prodaju ???
Katalog ponesi , platim ti malu kavu sa malim šlagom i mali sokić za njega :blackeye
 
R

ROKI

Guest
Firma je iz Italije, a mislim da i gume prodaju u što nisam siguran. To je samo jedan list, a ne katalog, srazmjerno maloj kavici sa malim šlagom. :lol: :blackeye
 
R

Ratarko

Guest
Ajde da si pošten ;) već sam mislio da ću i carinu i PDV platiti na taj katalog jer je iz uvoza :lol:

Čekam još neki prijedlog za trgovinu koja prodaje felge/gume ako netko zna ... po mogućnosti da je švabo sa njima se mogu lakše sporazumjeti :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa kupi negdje polovne felge i samo staviš gore nove gume koje ti pašu.
 
R

ROKI

Guest
ŠANANA ajd molim te pročitaj dimenzije gume pa onda nešto napiši. :roll:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ROKI kaže:
ŠANANA ajd molim te pročitaj dimenzije gume pa onda nešto napiši. :roll:

U majku mu..... pa gdje baš 900..... zar nije to malo preširoko.....stvarno neznam....
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
857
ROKI kaže:
Sad sam u Veroni vidio štand od firme koja pravi sve vrste felgi za traktore. Odmah sam se sjetio tebe i uzeo prospekt. Ponijet ću ga na posao pa ću ti ga dati usput. Dobro si me sjetio.

Ako je firma R.A.I., ja sam ih zamolio da dadu ponudu za Ratarka. moram sutra svu tu bandu (i u Engleskoj) malo podrmat. Inače taj čiko proizvodi felge i sve živo, a gume drži od Michelina.
Web sajta nemaju.
 
R

ROKI

Guest
Tine to je ta firma, R.A.I. ;) Ratarko oću ipak dobit svoju mini kavicu? :( Tine mi je pobrko lončiće. :evil: :blackeye :mrgreen:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,028
Ratarko kaže:
Da ne otvaram novu temu ...
Da li bi mi netko mogao predložiti neku trgovinu gdje mogu naći zadnje felge za svoj MF ?
Kupio bih si široke felge recimo sa gumom 900/50R42 ali slabo me ide potraga za takvim trgovinama .

Any idea ?
Trelleborg
Obrisan neispravan link.
 
T

TOMY

Guest
Ratarko jesi imao Barigelli, ona zadnja siroka guma je Trelleborg na mojem, evo vec 14 godina se drzi!!
 
T

TOMY

Guest
Michelin mi se cine dosta dobre gume za traktor i kad se ove moje poderu sljedece kupujem takve, al su dosta skuplje od Baruma koji je isto dobar....
 
R

Ratarko

Guest
zrine892 kaže:
ratarko za sta ti treba takve široke gume?

Da traktor bude svestraniji u poslu .
 

Najnoviji postovi

Na vrh