• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske gume

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Moje su također slikane mobitelom i poslano kolegi malom plavom na gumi piše G11407 MADE IN CZECHREPUBLIK kao što vidiš večinom su u blatu i ko nove .:drink:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,817
Moje barumke zadnje na zetoru piše proizvela čehoslovačka ali nigdje nemogu nači kad su proizvedene. Niti sa vanjske niti sa unutarnje strane nema onog broja tjedna i god proizvodnje. Jeli ima nešta drugo po čemu se može saznati god proizvodnje ?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Moje su mitasice na 533 kak i sa one tvoje slike Željko, 2002 su kupljene, niti popucane, istrošene ili isčohane gdje, kak onda kad su bile nove, tak su i danas..

@ dado, ni na mojim barumkama nema oznake, a to je vjerojatno godište kad je i traktor proizveden..
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Još jedan kvalitet Mitasa , popucala i po gaznom sloju i bočno, gume su oko godinu i pol na traktoru, slikano je mobom pa se slabije vidi

Daj me nemoj plašit,mi smo ove god kupili iste gume.Komad 650kn bile su i druge marke i jeftinije,ali smo uzeli ove kao valjda su kvalitetnije.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Prije ovih smo imali iste takve, i gume su se počele raslojavati po gaznom sloju , svaki vrag ju je probušio... te nisu bile 2-3 god na njemu.. isto bile ispucane i svakave...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Dobio sam danas odgovor na upit za Taurus radijalne gume, point 8, 11.2 -24 258 eura sa pdv-om, zadnje, 16.9-28 540 eura sa pdv-om.. Mislim da to bude to :)
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,817
Sad me malo pocinje kopkati zasto prve i zadnje nemaju istu ripnu i zadnje su imale one gumice kao nova guma a na prvima se vidjelo da su starije ali nisu potrosene.
Zetorboy zar nebi trebale biti 16.9/30 zadnje?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
ne, 16.9-28 su moje zadnje, neznam kak kod tebe, kod mene je potrošenost prvih i zadnjih guma podjednaka negdje, a orginalne su.
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
Dobio sam danas odgovor na upit za Taurus radijalne gume, point 8, 11.2 -24 258 eura sa pdv-om, zadnje, 16.9-28 540 eura sa pdv-om.. Mislim da to bude to :)

Gdje to i čije su to gume?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
U Sloveniji, mađarske gume, navodno Michelin grupacija.. sviđa mi se profil gume.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
da li si ih zvao ili slao mail mene isto zanimaju ove 14,9 taurus....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
pošalji im e-mail, brzo će odgovriti i ja sam slao,
odgovor je bio unutar 24 sata.

Dali netko zna tko je zastupnik Debica traktorskih guma za Hr tržište??
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
osobno imam PERTLAS na prednjem kraju 2000 kupljene nove ne sjećam se točno ali nisu bile skupe 600x19 sa 6 platana nose trakotor i još više od pola metra drva napumpane na 3,5 bara i nemam prigovora na njih
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
stavio sam na kombajn Seha gumu , prezadovoljan za sada , blato se praktički ne lovi za nju sve odmah ide iz ripne van , na Massey sam stavil naprijed Alliance gume 7.50 r18, isto zadovoljan za sada...a sad če vrijeme pokazat kakve budu , te gume sam kupio u Ratar Osijek , tamo dobio najbolju ponudu...
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Nisam videl kakve su to gume ali sam videl turke kak se po snijegu voze sa šleperima imaju preodlične gume .:icon_super:
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
kakve veze ima šleper sa traktorskim gumama i snjegom:(devil):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh