• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske kose

B

BAGERISTA

Guest
Mislim da če bit ovaj šta se vidi da je dosta uži........
javi da znamo dali si riješija.....
 

Nede324

Član
Tu od
19 Sij 2012
Poruka
94
Evo sastavio sam kosu, nakon sto sam je očistio..... :icon_hang:
Pošto ne mogu pronaći nož za svoj greben, kosilicu cu najvjerojatnije prodati a greben ću probati napravit da bude kao greben sa bočne kosilice MF-a 133.
Zanima me dali itko zna gdje bi se mogao probušit greben, jer je tokar već jedanput bio isprobavao ali nije uspio..... :icon_weed:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Dali neko zna koliko bi koštao novi greben Gramip superior kose, ali greben dužine 220cm??
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Znam da je u stečaju, al ima drugih proizvođača od kojih bi pasalo!
Npr. ja i kolega BAGERISTA imamo različite kose, a zapravo iste, jedina razlika je u marki i što je njegova 220, a moja 180..
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
moze li meni neko pomoci oko kose bcs 404 imam problem na prvom disku, negde ima lufta a ne znam u cemu, klima se dosta ali se klima samo u jednom pravcu, znaci ne klima se na sve strane vec samo u jednm pravcu, ne znam da li sam dobro objasnio :mur:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Odlično urađeno sad je kao nova, svaka čast!
I ja imam Mortl kosu, samo je rotaciona sa pet diskova.
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
Da li neko zna koliko ulja treba da se naspe u rotacionu sa 4 diska dole gde su zupcanici, nigde nema merac?
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
koja ti je kosilica? uspi 1 litar i pici,ili 1kg tovatne masti...(posto nemas mjeraca)

ako mislis na reduktor isto oko 0.5l...
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
U pitanju je bcs 404, u reduktoru ima merac i ide oko 2l ulja a dole nemam pojma koliko treba, ja nasuo 1,5l ali mislim da je malo jer kada sam je upalio da probam bila je dosta bucna i kada sam skinuo plocicu na pocetku pruta bila je potpuno suva, znaci tu ulje nije ni dohvatilo

Sad sam citao za sip 170 koja je radjena po bcs-u 404 da se dole nista ne sipa samo gore se podmazuju lezajevi od diskova mada mislim da je bolje da ima ulja.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
bcs su inace bucne,al nema boljih kosa... ja imam bcs 405... ja u svoju dajem toatnu mast al u mene je drugaciji sistem nema tih mazalica gdje su lezajevi...
 

Najnoviji postovi

Na vrh