• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske RALICE

jole

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
88
jos jedna slika




I još jedan popravak, ako zapinje javi se na pp
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,099
Evo mog domaćeg rada:

2mfiurp.jpg


29e29ue.jpg
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
Prerada ralice s komunalne ploče na PH

Prerada ralice s komunalne ploče na PH, ugradnja sigurnosnog mehanizma na noževe, ugradnja hirauličnog zakretanja..

pp6x.jpg


0sr9.jpg


ny9p.jpg


fxj5.jpg


baoh.jpg


e3su.jpg


2fnh.jpg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Vidim dva si traktora opremil s ralicama, ti to uslužno nekaj čistiš??

Svaka čast za izradu, a ako se ne varam vidiel sam da su rado ralice na njuškalu?
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
svaka cast na izradi ralice nego daj mi reci jel bi mogel poslikat ovo izbliza ako nije bed napravio bi jos jednu svoju ralicu pa me zanima ovaj feder tj kompletan dio
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
Vidim dva si traktora opremil s ralicama, ti to uslužno nekaj čistiš??

Svaka čast za izradu, a ako se ne varam vidiel sam da su rado ralice na njuškalu?

Da, čistim 2 općine.
Nisu još na njuškalu, neke druge si valjda videl..
Hvala ti za pohvale, i za one prije na koje ti nisam kom..

svaka cast na izradi ralice nego daj mi reci jel bi mogel poslikat ovo izbliza ako nije bed napravio bi jos jednu svoju ralicu pa me zanima ovaj feder tj kompletan dio

Imas na 101. strani.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
Ova ralica mi se bas svida, a i taj sistem dizanja i spustanja.. Tako jednostavno, a tako funkcionalno..
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nisam ju ja radio kupl sam ju u B. Humu lani u 1.mj. za 2500kn ofarbanu u temelj.
2.2x70cm. 180kg.
Samo sam ju ojacal na par mjesta i polakiral.
Prezadovoljan sam za kaj meni treba super,očistiti 4 dvorišta i isplanirat nešto zemlje.
 

JohnyBoy

Novi član
Tu od
15 Ruj 2014
Poruka
14
Prošle to jest ove godine je 1.put pao snijeg 0 bodova nadam se da će ove godine biti nešto :smile: sad ću ugrađivat ploču na 2250 i 2140 John Deere :icon_super: 1389276643821 - kopija.jpg

2013-02-16 15.58.13.jpg

2012-01-01 19.17.29.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh