• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorski viličari

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Malo su mu viljuske slabije, ali mora ovaj dosta vise od tone nositi, ima povelik klip.
Ja imam dva sa tanjim klipovima sto je u sustini i bolje za traktorske viljuskare zbog brzeg sputanja, a traktor i onako nemoze skidati vise tereta, skidaju palete djubra od 1250kg bez ikakvih problema
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kupili ste hidro toplink za Same-a?

Ma kupil je kolega od švercera, jako malo korišten, gotovo nov za jako smješne novce zato ga je i uzel, nije mogel ostaviti za 100€:icon_pray::biggrin:

I to Walterscheid-ov?
Tako je ZJ, mislim da kvalitetnijeg od toga nema, 2. kategorija 630mm dužine mislim da je skupljen.

Ja sam dal napraviti crijeva i onda si ga posudim od njega dok mi treba, tak smo složili da paše njemu i meni, ja budem najvjerojatniej kupil CBM 2. cat za Same onda budemo kombinirali kak bude koji kome trebal :)
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,726
Novi projekt u izradi, vizija i ideja, nacrt je tu, samo pokoje crijevo za hidrauliku, trotočje, razvodnik,, ofarbat da bu ko novi kak i ostatak strojeva i vatra na posel s njim :D:

Inače ideja je za ono za kaj meni treba da bude i na traktor i na ruke gurati
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
Šteta ti je taj strojček upropastiti. Nit mu je podizna moć koliko tebi treba, nit ima dugačke vilice, a nit ga budeš mogel koristiti ručno i na traktoru, tadi duplih vilica.
Ostavi ga kakav je, ili ga prodaj, a kupi granu od pravog viličara.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,726
Ma šta bi ga bila šteta, ionak me cjeli projekat nebude izišao 100 eura :D:
Diže tonu, najviše kaj sam ja s njim istovarao bilo je nekih 600 kg, al treba malo jača ekipa za ručno :)
Meni prvenstveno treba za pospremanje lakših strojeva na regal u garaži koji sam počeo variti, radi uštede prostora, drugo za građevinu, imam doma svašta nešta za raditi, a meni dosta da može dignuti tačke betona na deku ili tak nešta šta nemoraš ručno ( a ima i po susjedstvu posla navek :O: , i ideja je još napraviti kasnije vilice za utovar roto bala.
Inače, to mislim za 533 da gura.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
To je prava stvar svuda dođe prav,staviš paletu da stojiš gore pa možeš i žljebove na kući menjat:icon_thumright:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,726
Upravo to, ljetos kad smo zidali gornji dio garaže, trebalo dizat sve gore na 3 i pol metra, svaki dan mi je pal taj viljuškar na pamet :D: nebu od zgoreg u svakom slučaju.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Takav prikljucak tek kada imas u dvoristu vidis koliko je koristan i neznas kako bi ustvari bez njega, pogotovo ko se kao mi bavi vocarstvom
Mi prije par dana prodali dva traktorska viljuskara, a treci jos nije osposobljen za traktor pa uvijek za nesto zatreba, moramo ga hitno smajstoriti.
Zetorboy taj ce odlicno posluziti, evo kako to izgleda na traktoru http://www.olx.ba/artikal/22931030/viljuskar-za-traktor-traktorski-pomicne-viljuske/
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,726
Kolega, vidim da je taj tvoj s oglasa napravljen od ovakvog kao moj? Samo moj nema za širenje vilica, nego fiksno
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
Samo velim da je šteta upropastiti takvoga gotovoga kakav je.
Radije negdje nabavi granu i napravi traktorskoga posebno.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Zetorboy Da od skoro istog kao taj u tebe, samo sto je dizao 650kg i viljuske su bile pomicne.
ZJ tesko je naci lagan teleskop od viljuskara, ovi sa klasicnih viljuskara su oko 700 i vise kg, sto je pretesko za traktor
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
Najde se od električnih viličara.
Ovaj ima duple vilice,pumpu ispremnik...a se dade koristiti i bez traktora. Zato velim da ga je šteta.
Taman bi mi takav manji trebal za radioni, da ne podižem teške stvari na stol.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
Teško mi je sve prek 5 kila...
Kad dojdeš u moje godine, buš znal i zakaj :)
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Puknuti puno toga smeta ali ponekad posluži :icon_pray:. znaš onu cilj opravdava sredstva :(giggle): .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
Ne sekiram se zbog toga. Bum napravil još jednu šupu...a sinko bi imal kaj rasprodavati jednoga dana, tak da...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,479
Samo velim da je šteta upropastiti takvoga gotovoga kakav je.
Radije negdje nabavi granu i napravi traktorskoga posebno.

Kaj je to grana?
 

Najnoviji postovi

Na vrh