• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trešnja

D

Drazen

Guest
Pozdrav!

Sorry, ne razumijem pitanje. "špalir" je šta?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
D

Drazen

Guest
Ok, dakle, kod mene je bambus kroz red na svakih 7 metara i ima 5 žica koje drže trešnje.

E sad, ne znam da li je ovo odgovor adekvatan na postavljeno pitanje.

LP!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Uh, trebao bi malo detaljnije, na koliko je prva žica, koje je debljine i tako to, da li sa plodom se opterečuje i žica kroz sve godine i tako to...
 
W

wajbul

Guest
neznam ,davno je posađena ni ja se nesjećam.Nikad nije bilo da nije urodila,dosta je i krupna
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
W

wajbul

Guest
breskvar kaže:
...koja sorta su te trešnje na slici?
neznam ,davno je posađena ni ja se nesjećam.Nikad nije bilo da nije urodila,dosta je i krupna
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Gledali smo Dan za danom :) Svaka čast ;) Gospodin Krpina je isto strašan, nema politike u njegovu butigu ;) Ali trešnja u veljači :shock:
 
D

Drazen

Guest
Ima par problema tu:
1. hladni sati
2. sunce
3. grijanje

dakle, po meni najranije 3 tjedan ožujka
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Koliko treba dnevno kcal za 5000m2 plastenika? Da bi se dobila u ožujku? Poz
 
D

Drazen

Guest
Ja sam za ovu godinu potrošio ccca 300 metara drva, pa eto računajte
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
T

toni333

Guest
Ja sutra u berbu kod djeda ima jednu trešnju staru ohhoho puno ali svake godine rodi 8) :D
slike dolaze sutra navečer
 

spyder

Član
Tu od
18 Ruj 2008
Poruka
325
zanima me gdje u okolici osijeka ili vinkovaca kupiti trešnje (mislim na onu što se kod nas kaže hrušt), možete li mi reći koja je to vrsta da znam tražiti i koja je cijena otprilike trebam 100 kom
 
T

toni333

Guest
Evo i mojih sad su najbolje mislim najzrelije
dsc01619.jpg

dsc01617f.jpg
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
imam u planu zasadit tresnje,zanima me koje sorte preporucate i gdje ih nabavit?
mozete mi rec sta je to podloga "Gisella"?
 

Najnoviji postovi

Na vrh