• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Žuti, da nisi negdje lupil s cijevi i savinul ju?
Na kojem ti je servisu?
 
A

AGRIPLUS65

Guest
Žuti, da nisi negdje lupil s cijevi i savinul ju?
Na kojem ti je servisu?
nije to cjelo vrijeme nego samo prilikom starta i maleg broja okretajev,kad dobi ubrzanje onda to nestane.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
ma šuti, to mi je najgore kaj mi se moglo dogoditi... :(
volim stihl, vjeran sam stihlu, a sad uzmem ovo.... :(
mislim da mi bude sad riknulo i jedno i drugo... :(
prvo, kaj sam iznevjeril stihl, a drugo kaj ova motorka izgleda kaj igračka... :(

čuj tvoj tekst potpisujem i mene se je stihl uvlek pod kožu,
ali sve manje ima volje da bi kupil novoga jer je sve više nutra Talijskih dijelova, dosta se Kinskih kopija prodaje pod original, sad kad kupiš stihl platiš samo ime, a i ne nekadašnju kvalitetu i sl...
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Žuti, da nisi negdje lupil s cijevi i savinul ju?
Na kojem ti je servisu?

Ma nisam lupio nigdije . Pa kosio sam travu visine do koljena u šljiviku di nema ni panjeva ni krtičnjaka ni ništa slično za šta bi mogao zapeti i oštetiti stroj . Pa neznam baš da bi neko sa novim strojem išao krčiti neku šikaru . Pa logično je kad kupiš nekakav novi stroj da mu treba neko vrijema da se razradi , tako sam i napravio lagana košnja .
Ali kao što sam i rekao trimer sam imao 5 dana kada su se pojavili ti zvukovi . Od tih 5 dana dva dana ga nisam palio . Ma neznam dali sam potrošio 3-4 rezervara goriva.
Trimer sam kupio u trgovini David , Nova Gradiška oni imaju servis .
Kada sm dovezao trimer na servis , bio sam prisutan kada ga je serviser rastavio ( glavu , teleskop, kardan ... ) i nikakvih vidljivih oštećenja nije bilo .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Teško je reći ovak po opisu. To da čujem, bi ti mogel reći.

Probaj bez reznog dijela jel se onda čuje. Može ti i glava raditi probleme (imal sam takvo iskustvo na GT32L).

No može biti još jedna stvar. Naime, nekim se čudom dogodi da uđe trava u donji ležaj na reduktoru. Skini glavu i onaj seger dolje, pa pogledaj.
Da se nisu naprijed otpustile ručke na onoj šelni, pa da ti lupa vanjska cijev po pogonskoj cijevi?
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Teško je reći ovak po opisu. To da čujem, bi ti mogel reći.

Probaj bez reznog dijela jel se onda čuje. Može ti i glava raditi probleme (imal sam takvo iskustvo na GT32L).

No može biti još jedna stvar. Naime, nekim se čudom dogodi da uđe trava u donji ležaj na reduktoru. Skini glavu i onaj seger dolje, pa pogledaj.
Da se nisu naprijed otpustile ručke na onoj šelni, pa da ti lupa vanjska cijev po pogonskoj cijevi?

Pa čim je to počelo zujat i vibrirat probao sam bez reznog dijela i onda se nečuje .
Nisam htio ništa dirati sam , s obzirom da je pod garancijom ( 1 godina )
Odmah sam kontaktirao servis , i trimer je još uvijek na servisu ( od 25.08. )
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Ovo ti nema puno veze s Husqvarnom. Svakoj se tvornici potkrade neki problematični primjerak.

Odi u servis i pitaj kaj poduzimaju i kad bu gotovo. Ako ne riješe, onda ju odnesi u neki drugi servis i napiši pismo Drezgi Deržić (zastupniku). Pričekaj 45 dana i dužni su ti dati novoga.

Moj primjer: curil je rezervoar na novoj pili. Odnesel sam ju na servis bez garancijskog lista. Rekli su da trenutno nemaju taj dio, da ga budu naručili i budu me zvali kad bu pila gotova. Tak je i bilo.
Kad sam ostavljal svoju pilu, pitali su me trebam li zamjensku!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
bogami sam se ja sa mojim vilagerom bc1900 dosta naradio ove sezone
nemam nikakvih primjedbi na njega , trajnost ostaje da se vidi

inače sredio sam i onaj mali stihl fs36 i sa njim žena trokelja oko cvijeća
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Ovo ti nema puno veze s Husqvarnom. Svakoj se tvornici potkrade neki problematični primjerak.

Odi u servis i pitaj kaj poduzimaju i kad bu gotovo. Ako ne riješe, onda ju odnesi u neki drugi servis i napiši pismo Drezgi Deržić (zastupniku). Pričekaj 45 dana i dužni su ti dati novoga.

Moj primjer: curil je rezervoar na novoj pili. Odnesel sam ju na servis bez garancijskog lista. Rekli su da trenutno nemaju taj dio, da ga budu naručili i budu me zvali kad bu pila gotova. Tak je i bilo.
Kad sam ostavljal svoju pilu, pitali su me trebam li zamjensku!

Pa zvali su me prije tri dana da su stavili novi teleskop i da je sada sve ok i da mogu doći .
Međutim kada sam došao ono sve isto kao što je i bilo ( stvarno neozbiljno ,da nekažem nešto drugo ). Mogu ti reći da po reakciji majstora ( servisera ) mislim da ni oni nemaju pojma o čemu se radi . Moram reći da me nitko nije ni ponudio sa zamjenskim trimerom , ali doduše nisam ni tražio .
Pa ko bi mogao pomisliti da će ostati na servisu 3 tjedna .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Nazovi Drezgu i pitaj kaj da napraviš.
Ako ideš kad u ZG, mogu ti preporučiti dva dobra servisa.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Ovo ti nema puno veze s Husqvarnom. Svakoj se tvornici potkrade neki problematični primjerak.

Odi u servis i pitaj kaj poduzimaju i kad bu gotovo. Ako ne riješe, onda ju odnesi u neki drugi servis i napiši pismo Drezgi Deržić (zastupniku). Pričekaj 45 dana i dužni su ti dati novoga.

Moj primjer: curil je rezervoar na novoj pili. Odnesel sam ju na servis bez garancijskog lista. Rekli su da trenutno nemaju taj dio, da ga budu naručili i budu me zvali kad bu pila gotova. Tak je i bilo.
Kad sam ostavljal svoju pilu, pitali su me trebam li zamjensku!

Nazovi Drezgu i pitaj kaj da napraviš.
Ako ideš kad u ZG, mogu ti preporučiti dva dobra servisa.

Pa u Zagrebu sam bio baš taj vikend kada sam trimer odvezao na servis , a sad mislim da neću skoro ići .
Što se tiče toga Drezge Deržić dali je on Glavni za Husqvarnu u Hrvatskoj , ili je samo zadužen za reklamacije ? Dali imaš njegov broj ? Možda znaš gdije bih se mogao informirati o broju ?
Sada sam upravo pregledavao Husqvarna stranice . Postoji mogućnost slanja maila u vezi reklamacija , dali da im samo pošaljem mail pa da vidim što će odgovoriti .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Drezga ti je uvoznik za HR. Oni su samo veleprodaja i trebali bi držati na uzdi tgovce i servisere Husqvarne i Jonsereda.
Za reklamaciju se obrati Hajster servisu (na Jankomiru) ili Kenceku (u Čulinečkoj).
Hajster je ozbiljna firma i mogu ti ih preporučiti (ako smijem ovdje).
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Drezga ti je uvoznik za HR. Oni su samo veleprodaja i trebali bi držati na uzdi tgovce i servisere Husqvarne i Jonsereda.
Za reklamaciju se obrati Hajster servisu (na Jankomiru) ili Kenceku (u Čulinečkoj).
Hajster je ozbiljna firma i mogu ti ih preporučiti (ako smijem ovdje).

Puno hvala na pomoći i informacijama . Svakako ću morati kontaktirati nekoga .
Čim budem imao neku novu informaciju javim se . Hvala još jednom na trudu i dobroj volji .
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
Evo moj trimer Villager BC900.
Kupljen pre dve godine, za 130e i do sad radi odlično, sipaj-pali-kosi...
To što ja imam malo za pokositi...idealan je što se tiče cene! Potrošnja goriva je jako mala, popizdim dok je potrošim...do sad sam potrošio oko 20metra silka, i malo radio sa trokrakim nožem - uglavnom za sad, lepo radi...ali ona kačaljka gde je kačim na bok,,,sranje teško...teško se kači, a još teže se skida, kako su to tako glupo namestili...hmmm nije mi jasno.:madmana:





Pozdrav Joe!
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Pozdrav svima!
Evo moj trimer Villager BC900.
Kupljen pre dve godine, za 130e i do sad radi odlično, sipaj-pali-kosi...
To što ja imam malo za pokositi...idealan je što se tiče cene! Potrošnja goriva je jako mala, popizdim dok je potrošim...do sad sam potrošio oko 20metra silka, i malo radio sa trokrakim nožem - uglavnom za sad, lepo radi...ali ona kačaljka gde je kačim na bok,,,sranje teško...teško se kači, a još teže se skida, kako su to tako glupo namestili...hmmm nije mi jasno.:madmana:


Pozdrav Joe!

jbte, Joe, to prava mrcina... ;)

a kačaljka, ma takvu imam i ja na stihlovki svojoj, a čuj, s godinama se razradi, pa ide lakše skidanje i vraćanje...
kad potrošiš oko 100-150metara silka lakše će se skidat.. :) ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
...ali ona kačaljka gde je kačim na bok,,,sranje teško...teško se kači, a još teže se skida, kako su to tako glupo namestili...hmmm nije mi jasno.:madmana:

Joe, to radiš palcem. Ide najlakše ;)
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dovezo sam trimer sa servisa . Zamjenili su mu ležaj na kvačilu .
Moram reći da i dalje ima vibracija , ali probao sam u servisu isti trimer kao moj i on isto ima takve vibracije . To jednostavno tako mora biti . A možda sam i ja cijepidlaka pa mi sve smeta .
Naravno da sam odmah išao isprobati trimer . Ma radi kao lud bez ikakvih problema .
Jedini je problem što je prošla sezona košenja pa nemam šta raditi sa njim .
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kako radi ovo kino? ..tko razumije ovog gaya
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=4S-uJKVjLkA&feature=related[/YT]
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Jednostavno: povlačejem štrika namataš feder koji kad je namotan do kraja počne okretati radilicu te se odmatati. Pri tome sve brže vrti radilicu. To nije nikaj revolucionarno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh