• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,661
išli jutros u šumu natovarili dvije čeze drva, pripremili za petak...poslje me zove šumar da nema izvoza do utorka tak da sad mi natovarena drva stoje u šumi a, zapravo robem je što su mi čeze zauzete a privatni poslovi koje bih mogao raditi na čekanju...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Mi smo nekada uvijek najviše radili na državne praznike, tad bi mogli skupiti ljude za građevinske radove itd. Nije se radilo samo na Božić, Novu godinu, Uskrs i još poneki takav dan, ostali su bili udarni radno... Vrijeme se jako promijenilo, a i ljudi, jako, jako jako 😥
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Besplatna rada snaga..pravi buržuji....dojdi kmeni na betonažu bu gemišta....ljudi su došli pameti...veli marinko u audiciji bolje štruca u hladu nego dvije na suncu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,240
Bi došel, ali šteta...ne pijem gemište...
 

Ninoslav80

Novi član
Tu od
30 Svi 2023
Poruka
10
Ekipa treba mi savet.
Vratio sam Oleo Mac 741. Ovde u Srbiji prodaju neku seriju 50 godina OM koja se klapa u Kini, ne u Italiji.
Nije samo to, deluje mi kao Sparta 441 sa nalepnicom 741.

E sada, u Srbiji na akciji FS350 je 600 eura a FS360 630.
Treba mi pomoc, koje su razlike i vredi li uzeti FS360 (vidim da je tezi).
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,240
FS 360 je noviji, znatno štedljiviji, jer ima strato motor (2-Mix), ima malo više ks (2,3), dok je FS 350 veće zapremine (40cc vs 38cc) ali manje snage (2,2ks).
Obzirom da je 360 težak podjednako kao i 460, ja bi radije gledal većega.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,240
Lakši je, i dokazan u praksi. Propustil sam ga tamo negdje 2000.-te godine (kupil sam Jonsered)...
...Tak da bi sad gledal FS460.
Ustvari i gledam, ali FS261 (jeftinija verzija FS411, bez AV-a).
 

Oleo mac 741

Novi član
Tu od
30 Lip 2023
Poruka
10
Pozdrav društvo,
Posjeduje motornu kosu Oleo Mac 741 koja je kupljena nova u septembru 2022. godine. Potrosila je nekih 70 litara mješavine. Prije tri dana mi se počeo dešavati čudan kvar sa njom. Naime, upali sve normalno, nakon neki 20 minuta-pola sata, a nekad i duže počne da gubi snagu (u leru radi normalno). Gubi snagu kao da nema goriva, ugasim ga upalim i on opet sve normalno radi kao nov. Znaci to se ne javlja konstatno, nego nekad nakon 15 minuta rada, nekad nakon pola sata, a nekad po par sati oke radi. Promenio sam gorivo, stavio sam novu svjećicu, stavio sam nov filter vazduha, trimer je čist, nije zaprljan.Da li neko ima ideju sta bi moglo da bude. Trimer je pod garancijom, ali žele da ga šalju u drugi grad i to ne bi bilo gotovo za 20 dana, a potreban mi je, radim svakodnevno sa njim.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,240
Da se ne pregrijava? Jesi li otvoril poklopac i pogledal da nema trave među rebrima cilindra?
 

Oleo mac 741

Novi član
Tu od
30 Lip 2023
Poruka
10
Ispuhivao sam kompresorom i dobro ocistio kao nov je. Nije uopsta toliko vruc, mogu ga rukom normalno dirati.
 
  • Like
Reactions: ZJ

Oleo mac 741

Novi član
Tu od
30 Lip 2023
Poruka
10
Probaj ga otpustiti nakratko orije nego "krepa".
Znaci kad se počne gušiti da odvrnen čep i zavrnem? Ako bude da je to vakuma, sta mi je činiti? Da probijem dodatno rupu na njemu?
 

Najnoviji postovi

Na vrh