• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Hvala na podacima Tino, zna li jos tko kaj o FS 87 ima li kakvu poznatu manu ili tak nekaj ? Ako jos tko ima iskustva sa FS 87 neka slobodno napise .

mana nema nikakvih...sta ja radim s njom,jos radi ko singerica...hehe ja stavim gavu u vodu i fulgas ga ocistim sve :p okrenem ju naopacke pa pokraj potoka flaksam a tek kad mi nest skoci u oko pa kad se raspi*dim onda ju bacim u PM
što se mene tiče FS 87 R mena mana a sad za FS 87 nezz...ona ima onako dvije rucke al motor je isti.
ide na mjesavinu,al mjesavinu mi radimo bas sa STIHLovim uljem
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
Pa neznam baš koliko je zdravo zaroniti glavu u vodu i ful gas ;)
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
što ih nema za kupiti posebno..:scratch

Koga, glavu ili vodilice? :scratch: glava normalno da ima za uzeti, a za vodilice neznam. A i da ima, nije greška u vodilicama već valjda u gornjem dijelu glave.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Pa neznam baš koliko je zdravo zaroniti glavu u vodu i ful gas ;)

Pa kad ga bu zaradil svojim žuljevima, nebu tak postupal.
Puni gas u vodi? Pa ni u zraku ga nemre postići ...

Probaj pripasati Husqvarninu glavu T35X (postoje s M10 i M12 lijevim navojem). Nepoderivo i možeš kupiti svaki djelić posebno.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
u tome je i fora,nije joj ništa xD mali test :p
kak znas da nejd ful gas po zraku? i kad radim ,uopce se ne guši,al kad ono brzo brzo onda se guši
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Pa kad ga bu zaradil svojim žuljevima, nebu tak postupal.
Puni gas u vodi? Pa ni u zraku ga nemre postići ...

Probaj pripasati Husqvarninu glavu T35X (postoje s M10 i M12 lijevim navojem). Nepoderivo i možeš kupiti svaki djelić posebno.


Hvala ZJ !! :prayer: potražiću tu Husquarna glavu jer se bojim da ova Italijanska neće još dugo kositi.

u tome je i fora,nije joj ništa xD mali test :p
kak znas da nejd ful gas po zraku? i kad radim ,uopce se ne guši,al kad ono brzo brzo onda se guši


A jesi razmišljao o tome da trimer montiraš na čamac a umjesto glave sa silkom da staviš neki propeler od ventilatora.
:twisted:
 

KnjazMilos

Član
Tu od
13 Pro 2009
Poruka
166
mana nema nikakvih...sta ja radim s njom,jos radi ko singerica...hehe ja stavim gavu u vodu i fulgas ga ocistim sve :p okrenem ju naopacke pa pokraj potoka flaksam a tek kad mi nest skoci u oko pa kad se raspi*dim onda ju bacim u PM
što se mene tiče FS 87 R mena mana a sad za FS 87 nezz...ona ima onako dvije rucke al motor je isti.
ide na mjesavinu,al mjesavinu mi radimo bas sa STIHLovim uljem

Samo ti tako radi i ne koristi ni naocare ni vizir i radi go u sorcu pa ces jednog dana da se pitas gde ti je bila pamet. Ovo je iz licnog iskustva .Kosim i ja u kratkim rukavima ali vizir koristim uvek . Kad sam kosio burazeru vocnjak pogodilo me je nesto u vizir nisam ni video sta .Da nisam imao vizir ko zna kako bi prosao ako je bilo drvo pa jos po obrazu.
Sve sve ali da neko gurne glavu trimera u vodu , to jos nisam ni cuo ni video. Jesi li ti u vinkli? Ali bez uvrede samo pitam , nista vise.
 
Posljednje uređivanje:

KnjazMilos

Član
Tu od
13 Pro 2009
Poruka
166
mladost ludost ali znas za onu pitace te starost gde ti je bila mladost, pazljivo s trimerom nije to igracka . I ne zameri zbog pitanja nisam mislio nista lose.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Samo ti tako radi i ne koristi ni naocare ni vizir i radi go u sorcu pa ces jednog dana da se pitas gde ti je bila pamet. Ovo je iz licnog iskustva .Kosim i ja u kratkim rukavima ali vizir koristim uvek . Kad sam kosio burazeru vocnjak pogodilo me je nesto u vizir nisam ni video sta .Da nisam imao vizir ko zna kako bi prosao ako je bilo drvo pa jos po obrazu.
Sve sve ali da neko gurne glavu trimera u vodu , to jos nisam ni cuo ni video. Jesi li ti u vinkli? Ali bez uvrede samo pitam , nista vise.

Evo da se samo nadovežem:
Par postova ispred ima slika mog štitnika što ga je nešto probilo. Sad zamisli šta bi se desilo da te takvo nešto pogodi u nogu, stomak ili lice... Veliki je rizik raditi bez zaštitne opreme!!
 

todos

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poruka
167
Ko jos stavlja glavu trimera u vodu? A podmazivanje glave?! Ona je na udaru i fabrika za nju ne daje nikakvu garanciju. Mora se podmazivati sa njom pazljivo raditi.
 

obg4

Novi član
Tu od
28 Lip 2012
Poruka
9
u tome je i fora,nije joj ništa xD mali test :p
kak znas da nejd ful gas po zraku? i kad radim ,uopce se ne guši,al kad ono brzo brzo onda se guši
znaci Fs 87 je bez greske, model R i onaj s bicikl ruckama bi trebali biti potpuno isti osim rucki, cak mi se R cini bolji za preciznije radove (oko drveca, grmova, uz ogradu) barem po mojem, ali ja nemam nekog iskustva s flaksericama pa se mozda varam, pusti ih Tino, Stihl moze po zraku, po vodi i pod zemljom ako treba :p (šala, da nebi bilo uvrijeđenih)
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
znaci Fs 87 je bez greske, model R i onaj s bicikl ruckama bi trebali biti potpuno isti osim rucki, cak mi se R cini bolji za preciznije radove (oko drveca, grmova, uz ogradu) barem po mojem, ali ja nemam nekog iskustva s flaksericama pa se mozda varam, pusti ih Tino, Stihl moze po zraku, po vodi i pod zemljom ako treba :p (šala, da nebi bilo uvrijeđenih)

ide štilovka kam očeš xD :D
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
evo par slika a poslije dok starog nece bit onda ide video

az9eo.jpg

10rv7up.jpg
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
evo i video


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=fSTaJy07dBU[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

obg4

Novi član
Tu od
28 Lip 2012
Poruka
9
Sad je dobro, dobra flakserica, ta bi mi bila taman, mozda cak i previse za moje potrebe, sviđa mi se.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Sad je dobro, dobra flakserica, ta bi mi bila taman, mozda cak i previse za moje potrebe, sviđa mi se.

hehehe :p
kak bi moj stari reko,bolje vise nego manje :3
 

Najnoviji postovi

Na vrh