• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,162
Husqvarna 535 je najlakša u odnosu na konkurenciju,radio sam sa kawasakijem 45 i djeluje mi jači,ali je i dosta teži,pa mi je prevagnulo na huskija jer je stvarno lagan i ne vibrira koliko kawasaki,a stihl nije imao u ponudi okruglu ručku za tu snagu
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,268
@mtd001, ti brundavci mi se nikad nisu niti sviđali...a napustili su ih od kad koriste strato motore (2-mix).

FS350 je davno ispala iz konkurencije radi mase (skoro 2kg više od 335).
Ako bi gledal 545, onda dolazi FS460 u igru (naravno, po razumnoj cijeni).

Ima par stvari koje mi se više sviđaju na FS-u: bolji zračni filter je jedan od njih. Mana mi je i to kaj Stihl koristi navoj 12x1.25L pa ne paše Husqvarnina glava (imam T45 i hrpu dijelova za nju), ne paše scarlet pila i štitnik... ima lošije naramenice od Husqvarninih (Trio balance) i to kaj treba kupovati rezni pribor naknadno.
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Kad procitas to najjaci trimer na trzistu sve ti je jasno...cisti marketinski trik koji navodi ljude da uzimaju sve i svasta!!Po toj specifikaciki je vrlo blizu Stihlu FS 560,sto je u najmanju ruku smijesno!Koliko sam vidio 5000kn to je oko 700 eura,mozes uzeti vrlo dobar trimer od vodecih proizvodjaca 😉 i nece ti pojesti zivce
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,661
Očito bu moral Štil u moju štalu :(
Zašto ne OleoMac? Imam BC 550 master, dosta povoljniji od husq 545 i stihl 460 a jači, 3,3 ks
Ali sam i potrošio...hehe... Uzeo sam Motornu pilu, puhač lišća, trimer i kosilicu za dvorište novu.
Ja kupio 4 pile i puhač lišća u godinu dana i dobio kapu i termosicu :unsure: :cautious:
 

Ante23

Aktivni član
Tu od
9 Lip 2018
Poruka
699
Pozdrav, nabavio sam stihl trimer sf 460, na njemu je glava za flaks koja ima 4 izlaza.. A bio je namotan na dva i sad kad sam ga potrosio htio sam namotati novi, međutim unutra kada sam rastavio postoje 4 "vodilice" ili kako bi ih nazvao 4 kanala za flaks, i sad ako stavljam na dva ne znam na koja dva 😂.. Tražim po netu ali takvu glavu nigdje ne mogu naći princip namotavanja.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,162
Staviš na one koji su najbliže ravnini ušica kroz koje izlaze,vjerojatno će biti one srednje kao što je ZJ napisao
 

Ante23

Aktivni član
Tu od
9 Lip 2018
Poruka
699
Ide jedan s jedne strane, jedan s druge, a koja dužina se stavlja, inače stavljam 2 metra ali tu neće stati jer ke dosta usko, znqči oko metar sa svake strane tj u svaku vodilicu?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,268
Teško je nekaj objasniti kad ne vidimo, pa postavi koju sliku.
A probaj koliko stane.

Nego, jel to nije flava s 4 kom fiksna flaksa?
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,162
Ako misliš koristiti samo dva flaksa,možeš skinuti "pregrade" unutar glave tako da ima samo 2 vodilice,pa će ti stati više flaksa
 

Ante23

Aktivni član
Tu od
9 Lip 2018
Poruka
699
Teško je nekaj objasniti kad ne vidimo, pa postavi koju sliku.
A probaj koliko stane.

Nego, jel to nije flava s 4 kom fiksna flaksa?
Nije.. To je normalna poluautomatska glava samo umjesto 2 rupe ima 4 i umjesto 2 pregrade ima 4, slikat ću popodne
 

spawn

Član
Tu od
24 Tra 2022
Poruka
35
Pozdrav ljudi, vidim da je tema velika, pa me zanima da li ima ko da je koristio ili koristi Dolmar MS 4510 ?
 

spawn

Član
Tu od
24 Tra 2022
Poruka
35
Sve.. sto vise detalja.. potrosnja, izdrzljivost, kako se pokazao, kvari li se, ima li vibracija u toku rada, itd.
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Drugari pozdrav!Jedno pitanje....imam prenosnu glavu stihl gear head 4130.641.0260A koja odgovara na KM94...e sad interesuje me moze li na FS120??Ako neko moze pomoci bio bi zahvalan....Ako sta znaci cetvrtasti je kardan i manji od mojih 350ke i 450ke
 

Prilozi

  • IMG_20220427_093440.jpg
    IMG_20220427_093440.jpg
    62.6 KB · Pregleda: 23
Na vrh