• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,142
Samo nemojte za veće modele (od FS260/261 na više) uzimati noževe s rupom od 1", jer nema dobrog prstena koji ne bu iskočil i dovel nož u umbalans...ne pitajte kak znam ;)
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,644
misliš na stihl modele, jer na husq i OM ide 25,4mm, a sa deuge strane, stihl malčer ima rupu 20mm, saaamo oriđinal 😁
 

Rade79

Član
Tu od
18 Kol 2023
Poruka
81
Kod Vas taj Blažević ima sve, mi nemamo takvu trgovinu. Ižam Stihl fs 250, za njega su mi rekli da je ona rupa za rezni alat 25,4 i taj promer je na Oregonu. Za taj trimer Stihl nije predvideo malčer i nena štitnik za malčer. Sa druge strane fs 350 i ako je ista snaga ima malčer.
 

Najnoviji postovi

Na vrh