• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
A uzme se rebrstto crijevo (kanalica) za struju fi 40 i navuče se na štap i ne mora da se trlja. Bar štap.:cool2:
 

todos

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poruka
167
A zato ce crevo da bude zalepljeno pa opet ce da naruzi trimer.:mur:
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Mislim stvarno, jel vi spavate sa tim svojim igračkama:icon_sad:...mislim da se to treba liječiti:(giggle):
 

todos

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poruka
167
Ova igracka treba da traje bar deset godine. Treba je odrzavati na adekvatan nacin. Nije samo ona u pitanju, ima mnogo igracaka sto u vidu raznih aparata sto zivih. To je sve zivot.:icon_pidu:
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
A onda ništa, maži to vazelinom, duže će trajati:icon_mrgreen:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
moj je namazan travom i do sledece nediram pa opet. kad se nakupi malo vise idem po rosi kositi i sve se samo opere.samo na kraju sezone malo vode nakiselim i sperem rukom i spadne sve .nece na sajam a niti ce me nadziveti pa da ga glancam svaki put.
 
T

tomo 04

Guest
Pozdrav svima,

Kupio sam prije nekoliko dana trimer Husqvarna 233rj u Sloveniji na akciji, ima prijenos preko kardana, 1,3 ks, i neki novi x-torq motor, proizveden je u Japanu. Dvoumio sam se između te flakserice i Husqvarne 327rjx koja se proizvodi u Švedskoj (dostupna u Hrvatskoj, ali ne u Sloveniji), cijena je prevagnula u korist prve. Neobično mi je da u Sloveniji imaju u prodaji dosta modela kojih kod nas uopće nema u ponudi, a o razlici u cijenama da i ne govorim...
Da li su bolje flakserice koje dolaze iz Švedske ili Japana?
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Dobra i jedna i druga, s time da japanska nema veze sa husqvarnom:icon_anal:. Prednost dajem japanskoj, a po pitanju dijelova ćemo tek vidjeti.
 

todos

Član
Tu od
12 Svi 2012
Poruka
167
Ja se ovih dana kod komsija batalih od posla. Evrici (dinari) samo kaplju. Juce sam pokosio 6 ari trave gde je prosecna bila do mog nosa. A ja sam visok 183cm. Dvometarska kopriva je cudo. I drugi zovu ovih dana uvatila prpa od trave i korova.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
zeleni garden sam imao ali se nesecam koji je tip. to mi je prvi trimer ali malo snage je imao cini mi se 0,7kw. lepo je radio ali posto je bio slab i na sajlu nije se mogao noz montirati prodao sam ga. to je nemacka marka a proizvodi se cini mi se u poljskoj ili cehoslovackoj. jako malo je trosio ali nije bio za ozbiljnije poslove jer ipak je male snage. dve godine je radio besprekorno a polovan sam ga kupio tako da nemogu reci nesto koliko su dugotrajni.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
moguce i da je sad kinez .sve zivo sad kopiraju u originalu. a nalepnica im oznaka koju moze svak nastancati. taj je lepe snage trebalo bi da sluzi dobro. uvek su veci problemi sa motorima male snage.2,5% mesavinu i kvalitetno ulje i samo teraj i nemisli mnogo. svi sluze solidno a sve su hobi masine tako da 20 god nijedan nesluzi
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
dobro vece forumasi,,,,pitao bi vas dali trimere drzati u horizontalnom ili vertikalnom polozaju,,,,,ako se drzi u vertikalnom dali ce to njemu ista smetati,,,pozdrav
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
dobro vece forumasi,,,,pitao bi vas dali trimere drzati u horizontalnom ili vertikalnom polozaju,,,,,ako se drzi u vertikalnom dali ce to njemu ista smetati,,,pozdrav

Ma možeš i naopako,zezam se kako ti manje mjesta zauzima samo daj ,neće mu ništa biti.
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Ma možeš i naopako,zezam se kako ti manje mjesta zauzima samo daj ,neće mu ništa biti.

hvala puno....da zbog mjesta ja bi ih stavio u vertikalan polozaj da vise na necemu,,,kao i u trgovini..
 
B

bosniahos

Guest
Nisi napisa a sad san svatil,da možeš ga tako držat u spremištu i preko zime,naravno na dugi period ispusti gorivo,zbog membrana.
 

Najnoviji postovi

Na vrh