• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tuber 40 - Labin Progres

B

Bobo

Guest
Re: Tuber 40 - Labin Progress

Bas cu ga otici pogledati iz blizeg, jer ste me sad zainteresirali za ovaj traktor...

Ima ga jedna trgovina ne tako daleko od mene, i bas cu se raspitati za Tubera, jel ga tko kupio u mom kraju i kakav je feedback...

Sa slika se ne cini los, samo je preglednost prema nazad upitna... Treba sjest pa vidjeti...


Sve u svemu, solidan stroj, ali samo je jedan KRALJ malih traktora ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Re: Tuber 40 - Labin Progress

Dečki, kradete mi slike. Ta slika s Tuberom snimio sam u Italiji 2006. :D
 
V

VTZ

Guest
Re: Tuber 40 - Labin Progress

Bobo kaže:
Sve u svemu, solidan stroj, ali samo je jedan KRALJ malih traktora ;)

Kakav je kralj, takvo je i cijelo kraljevstvo, skupa sa podanicima i ostalim robljem... :roll: :D
 

Istrijan

Član
Tu od
30 Pro 2008
Poruka
45
Re: Tuber 40 - Labin Progress

Tuberu je bila cijena 73 tkn na početku sada je 81500kn!Zanima me koliko može jedan tako mali traktor napraviti sa malčerom tj. dali bi bio samo za travu ili bi uspio malčirat i malo deblju šikaru?!
 
B

Bobo

Guest
Re: Tuber 40 - Labin Progress

@VTZ: NISKA, ali DOBRA... Znas i ti zavuci kad hoces ;) ;)


@istrijan: Pa jel nije 81 000Kn Tuber s kabinom?!? Bez kabine bi trebao biti oko 73-74 000 Kn...


Odakle si dobio informaciju da toliko kosta?
 

Istrijan

Član
Tu od
30 Pro 2008
Poruka
45
Re: Tuber 40 - Labin Progress

Bio sam u entradi to je glavni zastupnik i pričeo sa gazdom moj ga otac poznaje odavno!81500 kn košta bez kabine a kabina če se valjda prodavat naknadno i rekao je da če se lako namontirat gore ali kolikosamskužiokabina nije jošu prodaji!
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: Tuber 40 - Labin Progress

ZJ kaže:
Dečki, kradete mi slike. Ta slika s Tuberom snimio sam u Italiji 2006. :D

Eto koliko je hrvatsko trzste gladno hrvatskih proizvoda. Mi se raspisali na 7 stranica, sve znamo o Tuberu, ali jos nitko nije nikoga upoznao tko ga ima, a da ne govorimo da se vide neke slike u radu. Ili da netko napise kratku recenzijicu iz vlastitog iskustva ....

Edit hebemu misa da u tri godine nisu u stanju kabinu napraviti ... pa nije kabina nuklerana elektrana ...
 

Istrijan

Član
Tu od
30 Pro 2008
Poruka
45
Re: Tuber 40 - Labin Progress

Navodno je kabina bila gotova ali nije prošla ne znam koje testove pa im nije bila dopuštena montaža! navodno ih je dosta prodanih u okolici zadra ja sam osobno u istri vidio jednog na njivi i to nedavno!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Re: Tuber 40 - Labin Progress

Smiljan kaže:
ZJ kaže:
Dečki, kradete mi slike. Ta slika s Tuberom snimio sam u Italiji 2006. :D

Eto koliko je hrvatsko trzste gladno hrvatskih proizvoda. Mi se raspisali na 7 stranica, sve znamo o Tuberu, ali jos nitko nije nikoga upoznao tko ga ima, a da ne govorimo da se vide neke slike u radu. Ili da netko napise kratku recenzijicu iz vlastitog iskustva ....

Edit hebemu misa da u tri godine nisu u stanju kabinu napraviti ... pa nije kabina nuklerana elektrana ...
E, kolega. Razgovaral sam još 2006 da dobijem jednog na probu s direktorom proizvodnje (još su bili prototipovi). A onda je čovjek otišel na drugo radno mjesto pa smo izgubili kontakt...Šteta, jer bi bilo ekskluzivnih vijesti...
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Re: Tuber 40 - Labin Progress

Interesantno kako je Labin progres sad u krizi i kad svi reklamiraju da kupujemo hrvatsko podigao cijenu. Nije to samo na traktoru, nego i na motokultivatorima. Svaka njim čast za ovaku plemenitu gestu.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: Tuber 40 - Labin Progress

Kontam kaže:
Interesantno kako je Labin progres sad u krizi i kad svi reklamiraju da kupujemo hrvatsko podigao cijenu. Nije to samo na traktoru, nego i na motokultivatorima. Svaka njim čast za ovaku plemenitu gestu.
Pitanje je da li je TPS Hrvatski ili je od cimosa :scratch
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Re: Tuber 40 - Labin Progress

puknuti kaže:
Pitanje je da li je TPS Hrvatski ili je od cimosa :scratch


Koliko sam ja upućen u te traktore proizvodi ih Cimos.
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Re: Tuber 40 - Labin Progress

bojim se da če tuber uč u kategoriju traktora poput imt torpedo kinezi itd. zasterjela tehnologija. loša oprema upitna kvaliteta
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Re: Tuber 40 - Labin Progress

A Labin Progress je trgovina ili šta?
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Re: Tuber 40 - Labin Progress

proizvođač u vlasništvu cimos koper
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
Re: Tuber 40 - Labin Progress

na videu čovik ore sa jednobraznim,ali ja sam 100% siguran da može vuč dvobrazdni plug :!: ;)
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Re: Tuber 40 - Labin Progress

Evo cijene Tubera 40 s Viroexpo 2009.
Osobno sam razmišljao o kupnji ali ima lošu preglednost tj. široka hauba,nema kabine-ova sada izložena bez ikakve izolacije-propuh na sve strane. Ima dobar mali motor.

p1251067.jpg
 
B

Bobo

Guest
Re: Tuber 40 - Labin Progress

Vjerujem da ce se dobrim pokazati, ali:
Mjenjac: kineski
Hidraulika: kineska
Prednji most: kineski
Motor: talijanski ili japanski

Glavno da je traktor hrvatski...

U biti kineski traktor s malo boljim motorom, nego sto original kinezi imaju. Sve je licencna proizvodnja iz druge ruke, a ako su uzeli bas kineske licence, jao si ga Tuberu...

Zgodan je, na papiru je to super traktorcic, cjena je paprena, a je i dalje tvrdim dok se IMT i TAFE kod nas prodaju, da Tuber nema sanse medju sirom "publikom"...

Vrijeme ce pokazati kad ti traktori odrade ozbiljnih 1 000 sati, ali tko ce Tubera kupiti za oranje, tanjuranje i te teze poslove... Tako da ono... mozemo samo cekati i kupovati nesto provjerene kvalitete ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Re: Tuber 40 - Labin Progress

Bobo kaže:
Vjerujem da ce se dobrim pokazati, ali:
Mjenjac: kineski
Hidraulika: kineska
Prednji most: kineski
Motor: talijanski ili japanski

Glavno da je traktor hrvatski...

U biti kineski traktor s malo boljim motorom, nego sto original kinezi imaju. Sve je licencna proizvodnja iz druge ruke, a ako su uzeli bas kineske licence, jao si ga Tuberu...

Zgodan je, na papiru je to super traktorcic, cjena je paprena, a je i dalje tvrdim dok se IMT i TAFE kod nas prodaju, da Tuber nema sanse medju sirom "publikom"...

Vrijeme ce pokazati kad ti traktori odrade ozbiljnih 1 000 sati, ali tko ce Tubera kupiti za oranje, tanjuranje i te teze poslove... Tako da ono... mozemo samo cekati i kupovati nesto provjerene kvalitete ;)

Ispravak djelomično točnog navoda:
Motor: talijanski ili japanski djelomično točno
Potpuno točno glasi:
Motor: talijanski ili talijanski Naime, Yanmar motori se također rade u Italiji.
 

Najnoviji postovi

Na vrh