• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 400

tvlivno

Član
Tu od
24 Lis 2013
Poruka
67
Mislim da nema problema, ja sam išao jedne prilike u mjesto sedam kilometara udaljeno od moga i vozio sam cijelo vrijeme puni gas, uz brdu i niz brdo....
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Za motore hladjene sa zrakom su bolji viši okretaji motora zbog hladjenja jer na malim okretajima pa još opterečen če se pregrijat.Ne bojte se večih okretaja motora kod tome jer kod njega je i podmazivanje i hladjenje tad optimalno.
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Evo sta se ovih dana radikod mene:icon_weed:
imag0018.jpg

imag0026.jpg

imag0031.jpg

imag0034.jpg

imag0036.jpg
ž
imag0030-1.jpg
 

yzf ico

Član
Tu od
12 Velj 2009
Poruka
118
ABARTH možeš li molim te poslikati gdje si učvrstio prednji utovarivač? imam TV 419
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Ako misliš na slike iz posta 259 su samo te drugih nema,jer TV je od forumaša sa traktor foruma.
 
Na vrh