• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 500

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Dok je osovina bila ispravna kočili su i prednji točkovi, nakon pucanja samo dva zadnja na kojim su pakne, zato se desilo to guranje/klizanje......
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Ne kužim: jel te priključak pogural svojom vrtnjom po zemlji ili je vrtil kotače preko kardana, koje nisi mogel zaustaviti kočnicama?
Ako je ovo drugo, onda ti svakak treba frajlauf spojka na kardanu.
tomo je bio u punom gasu, i kad je otkazal prvi pogon ( bio sam u prvoj sporoj) priklkucak je jos bio unpunoj vrtnji, i to me je poguralo napred.... samo zadnji kotac nemre kocit tarup malcer

ovaj tarup malcer ima napred podizace, koji grebu po zemlji.... nesto ko povrsinska freza

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
Znam da se je teško snać u datom trenutku al odmah sa malčerom u zrak i to se nebi dogodilo.
Znam da je to lakše reć nego napravit, al eto možda u budućnosti pomogne.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
znas kak se veli, papir svasta trpi ( teorija ).... al braco, ti bez ikakvog upozorenja vec poletis, i bez obje ruke na volanu, ne znam kak bi prosal, preostalo mi je samo nagazit kvacilo i kocnicu... trece ruke nema

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
 

breganabronx

Član
Tu od
15 Stu 2016
Poruka
124
Koje ulje se stavlja u prednji pogon na TV 523? pogledao sam na prednjem desnom kotaču onaj mjerač koji se odšerafi i vidio da baš nema ulja. u onom Arno TV priručniku, vidim da ide 8 litara, al ne piše kojeg ulja? ili ja ne mogu pronać?:(sweat):

EDIT: našo sam, soooori... Hipenol 90
 

Stric1

Novi član
Tu od
22 Pro 2016
Poruka
14
Tomo Vinkovic

Pozdrav ljudi , jučer sam kupio TV al vjerujte .J d ne znam koji je tip pa ako možete po.oci recite....

2nrcwat.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

breganabronx

Član
Tu od
15 Stu 2016
Poruka
124
Re: Tomo Vinkovic

Pogledaj s desne strane ako ima pločicu sa nekom oznakom, između ručice mjenjaca i reduktora (one dvije ručice na desnoj strani - kad sjedis na njemu...)

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,731
Re: Tomo Vinkovic

Imaš dobru prikolicu :)
 

Stric1

Novi član
Tu od
22 Pro 2016
Poruka
14
Ma to je samo privremena prikolica , dobit će on pravu kad se renovira Tomica
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,581
Re: Tomo Vinkovic

Da trebalo bi biti 21 KS (ali je pitanje, da li ima toliko ?). Imaš dobar kamin i čripnju.:icon_biggrin:
 

Stric1

Novi član
Tu od
22 Pro 2016
Poruka
14
Re: Tomo Vinkovic

Original je njegov motor , nije nikad skidan , o da je biće 21 KS , a čripnja ti je napravljena od bojlera , izvrsna stvar
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Re: Tomo Vinkovic

Imaš u temi o seriji 500 sve objasnjeno koji tip motora je išo na tu seriju.
 

Stric1

Novi član
Tu od
22 Pro 2016
Poruka
14
Pa mislio sam , original je njegov motor jer nije nikad sigurno mijenjan a ako su u 521 ugradjuju motore od 21ks onda je ovaj sigurno 21 ks
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,581
Pogledaj tamo na oklopu ventilator bi trebala biti jedna pločica na kojoj piše tip motora, (npr. LDA....).
 

Najnoviji postovi

Na vrh