• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 500

breganabronx

Član
Tu od
15 Stu 2016
Poruka
124
Masiva Bjelovar
Kaj isto za 523? Ako ti treba za 523, morat ces radit adaptere




Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

danijel044

Novi član
Tu od
20 Pro 2014
Poruka
13
420 ..znam za adaptere. Samo ih Masiva nema vise na stanju. A glupo mi dat za ruke sa svim spanerima 1000kn ovak prek njuskala...
 

trapula

Novi član
Tu od
23 Ožu 2014
Poruka
22
Poštovanje....
Dali mi netko mo6e pomoći oko tv523 ..
Imam španjolski motor MWM i neznam di dođu spojene dvije žice od alternatora?


31c49ddac9f3e5a360d310832676cbef.jpg


Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

salenacionale23

Novi član
Tu od
25 Lip 2017
Poruka
2
Poz svima
Odnedvno sam vlasnik jednog 521 al imam veliki problem, naime u kucistu zadnjeg menjaca je pukao nosac diferencijala i izlaznog vratila na 3 mesta i niko ne zeli da se prihvati da zavari to...
Jel mi ne gine polovno kuciste il da jos budem uporan sa trazenjem majstora varioca?

Da pokazem i sliku:
6f201ce3dd956b151a910632fd9d4074.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

breganabronx

Član
Tu od
15 Stu 2016
Poruka
124
Bok ekipa, zanima me da li netko ima i je li moguće naprijed na TV staviti neki uteg? Imam ih na kotačima, sa vanjske strane, međutim, kad sam iza dosta opterećen, zna mi podizati lagano prednji kraj. Radi se o slučajevima kada idem u brijeg, nagib cca 40%
 

Prilozi

  • IMG_20170708_111212.jpg
    IMG_20170708_111212.jpg
    81.5 KB · Pregleda: 101

breganabronx

Član
Tu od
15 Stu 2016
Poruka
124
Voda u gume?? To iskreno nisam cuo, kolko je to pouzdano?

Grn za snijeg, pretpostavljam da je to onaj nosac za ralicu pa na njega stavim uteg? To sam i mislio, medutim, bojim se da mi uteg od 100kh ne otrgne nesto, posto je velika sila

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
trazil kakvu bolju sliku, al nema, cistio mobitel...
4 utega od IMTa, po dva sa svake strane, oko 100kila....

nosac sam zavario sa strane, i nisko, ne produzuje dimenzije traktora

nakon postavljenih utega, niti jednom mi se vise nije dignuo prednji kraj kad nosim atomizer u brdo...

puklo nije nista, niti mislim da ce ista puknut
69d6c27cfa71ac20b33c7940bc5a9af7.jpg
 

breganabronx

Član
Tu od
15 Stu 2016
Poruka
124
Jooon kad bi to mogo iz bliza slikat, moram si slozit to :))

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk
 

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
Šta se može desiti da TV 523 duva na onu rupice ispod mjenjača ( gdje se nalazi lamela i korpa) i usput izbacije ulje? To se dešava kod jednog prijatelja pa me zanima da li je neko imao takav problem. Motor pali najnormalnije, oduška na glavi motora nije začepljena, a on na te rupice (ima ih dvije) duva skoro kao na auspuh.
Relativno dobro poznajem sve to i kad pođem od opcije da je neki pritisak potpuno izbio semering na radilici, nije moguće da onoliko duva kroz ležaj radilice.
 

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
Ma to duva kao da nema ni čahure ni radilice, a kada radi nema nikakvog lupanja i sl. Nisam mogao provjeriti pritisak ulja, ne radi mu ni indikator za pritisak ulja, lampica je ok.
PS
Ipak sam presložio u glavi i skontao da ležaj radilice dolazi u bloku, u poklopcu prema mjenjaču je samo semering i on dolazi na zvono spojke, ne na radilicu, ili je izbijen ili ???
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,495
Istrošene karike propuštaju kompresiju u karter, istrošenost ležaja radilice i radilica sa zvonom na sebi lipsa na semering i eto ti ga ulja i puhanja na zvonu.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a covjece,
zaboravio , pas ti dušu
imam jos neke gužve, imat cu to sad u vidu
sorry
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh