• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 500

josipk

Član
Tu od
27 Ožu 2017
Poruka
47
Koja je to velicina semeringa u prirucniku pise 52x26x10 ali sam isao mjerit pa mi bas ne pase?!?!
 

josipk

Član
Tu od
27 Ožu 2017
Poruka
47
Zamjenjeno,ali je sada pricurilo na prednjem kraju do motora,jeli tko taj mjenjo:(hi):
 

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
Za onaj dolje sigurno moras skidati poklopac, dok za gornji nisam siguran iako sam sebi nekad zapisao da se i gornji vadi unutra prema mjenjacu.Imam slike ali se i na njima ne moze skontati na kpju stranu ide.
 

josipk

Član
Tu od
27 Ožu 2017
Poruka
47
A to ovak nemrem skuzit,mislim da je donji,ali kada to budem rastavio budem promijenio oba dva!
 

Laki23

Novi član
Tu od
23 Pro 2018
Poruka
7
piranje dali za zamjrnu ulja u stražnjem diferencijalu moram skidati diferencijal ili ima njegdjematicu za otpistiti inače Tomo 523
 

Tomica523

Novi član
Tu od
5 Ožu 2019
Poruka
4
Zdravo svima pozdrav ja sam iz makedonine imam tv 523 i hocu da mi traktor radi pod vrlo mala ler gas kako mogu to da nastelujam tako kad odvrtim previse vljak dole kod sajlu pocne gasit
 

zidarica12

Novi član
Tu od
1 Tra 2019
Poruka
2
imam problem s tomo vinkovičem 523. Kad spojim alnaser direktno onda radi a kad ide preko tastera onda neće. samo se pokaž otklon na ampermetru ali ne starta. u alnaseru je sve promijenjeno i novo, svi osigurači su ispravni, novi akumulator...
morat ču palit direktno bez tastera
 

Tv420s

Član
Tu od
31 Ožu 2018
Poruka
50
Kod mene je tako bilo na tv 420; uzeo sam + sa akumulatora i doveo direkt na taster, sa tastera na automat alnasera i sad radi besprijekorno. Znači samo sam izbjegao kontakt bravu
 

Matt521

Novi član
Tu od
23 Velj 2016
Poruka
7
Pozdrav svima, Tomo mi sam isključi donji kardan prilikom frezanja, samo se ona ručkica sama vrati nazad, jel netko ima slični iskustava?
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Ili ti jepojeden zupčanik uključivanja u mijenjaču il možda na ručki kuglica sa oprugom od zadaj ne obavlja posla.KAd uključuješ il izključuješ ona mora ljepo da šklocne u rupice na ploščici ,koja je na šasiji prišaraufana.
 

floion

Član
Tu od
18 Ruj 2013
Poruka
163
Da ili ne? Imam jednu samoutovarnu prikolicu vma jeftino. Pa da li je ovo moguce da tomo vozi pa brdskom predjelu
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Mi smo ju godinama vozili po raznoraznim bregovima kod nas u zagorju ali sa tv 826, mislim da je on malo teži ali je išlo bez problema
 

Najnoviji postovi

Na vrh