• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 700

snjego10

Član
Tu od
3 Lip 2012
Poruka
39
Evo dečki veselaj, odnio sam sredinu na sređivanje, vidim puštaju semeringi na mjenjačua pa da vidim to i evo ga.

Vidi se na slici di na onoj srednjoj osovini u mjenjaču fali pola segera, on je iznad konusnog zupčanika puko i napravil sranje

Attachments

Posljednje uređivanje od moderatora:

Krumpironja

Dobro znana faca
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
2,052
E to se zna desit kod poklonjene robe...ali nema veze jos uvijek ti je ostalo financija za kompletnu generalnu traktora ako gledamo tržišne cijene...

stjepko

Član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
189
Koliko se ja sjećam tu i ne dolazi seger, već dvodijelni prsten, ležaj se nabije skroz do kraja, stavi se prsten, i ležaj vrati nazad tako da on drži taj prsten, mislim da on nema šanse da iskoči sam ako je bio postavljen, vjerojatno ga neko nekada nije ni stavio, imao sam sličnih slučajeva da fali pola dijelova u mjenjaču.

snjego10

Član
Tu od
3 Lip 2012
Poruka
39
Nije to ta osovina, seger je na onoj osovini spore brze vidi se na gornjoj slici .

I zadnji konusni loš, začudo sve ostalo dosta dobro izgleda. Moram zamjeniti zupčanik treče brzine i birač brzina,narovno i ostale sitnice ležajeve semeringe brtve. :)

Attachments

vidanje

Član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
46
Mozes li da slikas samo zube od konusnog?Na prvoj slici bi se reklo da je bas ostecen a naovoj da moze jos da taljiga... Ima tu i lezaj trece brzine;on se prodaje odvojeno od zupcanika ali ga ne moras uzimati;stari lezaj mozes izvaditi secenjem starog zupcanika milimetarskom brusnom plocom

snjego10

Član
Tu od
3 Lip 2012
Poruka
39
Evo slika loši su zubi nema više kotrljanja
Hvala na savjetu za ležaja, ako ima još kakve cake samo reci ovo mi je prvi tomek.

Attachments

Najnoviji postovi

$(function() { var unit = $('.samCodeUnit[data-position="container_sidebar_below"]'); var stickyPoint = 0; function isSidebar() { return window.matchMedia('(min-width: 900px)').matches; } if (unit.length && isSidebar()) { $(window).scroll(function() { var unitScrollOffset = unit.offset().top; var scrollTop = $(document).scrollTop(); if (unitScrollOffset - scrollTop<= 0 && stickyPoint == 0) { unit.css({position: 'fixed', top: $('.p-nav').height() + 10, width: 'auto'}); stickyPoint = scrollTop; } else if (stickyPoint >= scrollTop) { unit.css({position: '', top: '', width: ''}); stickyPoint = 0; } }); } $(window).resize(function() { if (!isSidebar()) { unit.css({position: '', top: '', width: ''}); } }); });
Na vrh