• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 700

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
ona glava ZF je išla na magirus......na vinkoviću nisam nikad vidio, što ne znači da nije montirana u bjelovaru

@ssucur jesi razmišljao o podesivom nagibu nosača?
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Jesam, čak i o preklopnom, imaš li kakvu ideju.:icon_keel:
I ovaj nije bio slab, zakasnio 5min. 90€
20525489.jpg
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
moguće su dvije opcije:
- pomicanje čitave glave, s tim da cijevi moraju bit gibljive......nosač je vrlo jednostavno napravit, cijevi ćeš vjerovatno pravit sve gibljive tako da vrlo mala razlika u finansijama
- prelamanje stuba volana, na prelomu kardanski zglob, po meni komplikovanije.....a u konačnici ništa više ne dobiješ

imam još jednu ideju, kolo volana podesivo po visini :8):, to sam bio mušterija uradit sebi, ali pošto smo radili "da vidimo dali funkcioniše" urađeno je fiksno....i tako ostalo
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
948
Je li položaj naljepnice presudan?
Šalim se, svaka ti čast, zbilja si daš truda.
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Ovi su od 732 samo malo dorađeni i sviđaju mi se bolje nwgo orginal.Ja sam smontirao moje od serije 800 i pofarbao,.Dobro mi izgleda za sad:icon_jook:
 

kebirpm

Član
Tu od
31 Sij 2014
Poruka
100
jel mi može tko reći kakva su plaćanja prilikom prijepisa traktora sa barbe na mene.traktor je od kad ga je djed kupio na barbi tj njegovom sinu tj na bratu moje mame.razmišljali smo o tome da ga stavimo na mene ali sad ne znam koliki je porez prilikom prijepisa koje su takse kako ide onaj postotak osiguranja (s time da na sebi imam apn kojeg sam registrirao prvi put u 7. mjesecu)

Poreza na prijenos vlasništva za rabljena poljoprivrednih vozila nema, znaći 0.
Ja sam neki dan kupio TV523, prepisao ga na sebe. Plača se zamjena prometne dozvole (samo jedna knjižica) i naravno tablica, ako je mijenjaš.
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
:icon_lol::icon_lol:danas malo gledam prometnu ot tome kad tamo piše da je 732 a ja nisam ni gledao jer je na njemu bila naljepnica 731 a zet od ovog djeda od kog sam ga kupio nema pojma o tomekima ništa.Tako sam ti ja kupio 732 a ne 731,Još sinoć gledam slike od Petera i kod njega rezervar od ulja kod rezervara goriva a kod mene napred pa mi nije bilo jasno:icon_pray::icon_pray:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
heee , he , iznenađenja se dešavaju ,,,, ako je sa njima gotovo ,,, :(giggle): a kad uhvatiš vremena i pogledaš na tablicu na traktoru ,,, da ne bude i tamo slučajno iznenađenja ,,,,,,,,,,:(sweat):
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
@ARNO ma nema iznenađenja.Sve štima što se tiče tablica,Tomo je kupljen u V.Trojstvu od jednog djeda 85 godina star a prodavao ga njegov zet koi vozi kombi u pošti u Bjelovaru i on ti nema pojma nit ga zanima traktor a neko je zalijepio naljepnicu od 731 pa mi on rekao da je taj a ja nisam baš to gledao jer mi je to i nebitno jer razlike su minimalne
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ma sve pet ,,, samo ako se pločica slaže sa knjižicom vozila ( brojevi ) a za naljepnice je najmanji problem dobiće on onakvu kakvu treba i u orđiđi izvedbi :icon_biggrin:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Da da.Brojevi štimaju osim naljepnice koju ću zamjenit odgovarajućom:(giggle)::(giggle):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Kod mene je u papirima bio 732, a na pločici 731, tri puta išao u Gračanicu da snizim za jedan broj.:icon_eyes:
19123962.jpg

19119995.jpg
 

majstrjoso

Novi član
Tu od
9 Velj 2014
Poruka
19
lijep pozdrav svima dragim forumašima, što se tiče volana za tomeka ja imam servo volan onaj što radi gospodin iz krapine i to već 3 godine i jako sam zadovoljan s njime. Eto ja redovito čitam i pratim forum al se baš ne javljam, a ponosni sam vlasnik tome 732, kojega sam preuredio sam kod kuće
 

Najnoviji postovi

Na vrh