• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 700

Mikša

Novi član
Tu od
16 Pro 2019
Poruka
24
Kako je veliko opterećenje na izlazu i oblik kopčanja balirke preporuka je za ovu inverziju.
Ma to je niskotlacna balirka

Cuj ovaj prvi sa dva izlaza ti ima i lijevi i desni smjer okretanja, a ovaj gdje je jedan izlaz ima samo kao sto je original. Znam da tomo serije 500 vrti lijevo, a za seriju 700 ne znam. Ja bi uzeo ovaj sa dva izlaza, razlika u cijeni mala, a imas mogucnost za razne prikljucke.
Znam da je bolje uzet ovaj sa dva izlaza ali nemogu naci trgovinu ni oglas vise
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,189
I serija 700 vrti u lijevo...tako da ti treba ovaj dva izlaza....
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
357
Masiva (Bjelovar) inverzija sa dva izlaza 940 kn ,inverzija sa jednim izlazom i promjenom smjera 550 kn i prijelaz sa tominog kardana na standardni 370 kn .
 

Mikša

Novi član
Tu od
16 Pro 2019
Poruka
24
Masiva (Bjelovar) inverzija sa dva izlaza 940 kn ,inverzija sa jednim izlazom i promjenom smjera 550 kn i prijelaz sa tominog kardana na standardni 370 kn .
Ok hvala
 

josipk

Član
Tu od
27 Ožu 2017
Poruka
47
ok provučeš karticu i na rate,zato je cijena možda koju tisuću veća,ali zato nemaš farbanja,šarafanja itd.:)
 

floion

Član
Tu od
18 Ruj 2013
Poruka
163
Skup i iskreno kod nas ko god da je kupio ovakav traktor zafrkao se, jer ima ljudi koji ga daju farbati jer ga samo zele prodati. Ovom izgleda ulje curi i zadnjeg lijevog rukavca ili je stajalo na njemu dok je farbam, mada mislim da ulje curi jer rubom dobosa se vidi malo
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Pozdrav Zimmerman1!

Evo i mene, nisam često tolko na foromu,
kao prije svratim svega par puta godišnje,
ali na e-mail sam uvjek dostupan ako gdje zapne...

drago mi je da si uspio namontirati volan.
 

Zimmerman1

Član
Tu od
26 Svi 2013
Poruka
34
Koliko opterećuje to motor, dali bi se to dalo na frezu od 14 ks ugradit, koliko ti je spremnik ulja?
Krumpironja neznam dali si mene pitao koliko servo pumpa opterecuje motor, ako jesi onda ti mogu odgovoriti da se osjeti!
Da se razumijemo, nije to nista spektakularno da se osjeti, ali ipak se osjeti!
A onda usporedivši TV730 koji ima duplo vise snage i cilindara nego freza od 14ks... na frezi ce se ipak osjetiti...
Koliko je tocno dcl rezervoar neznam, ali u cijeli sustav mi je 1-2 dcl više od litre ulja.
Nadam se da su odgovori pomogli.
 

Tomica523gele

Novi član
Tu od
14 Tra 2020
Poruka
2
Pozdrav drugari, dali ako ubacim na tomica 523 auspuh sa 730, 731 ilk 732 dobit cu zvuk kako njih ili necu pozdrav
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Auspuh je proračunan za određeni protok ispušnih plinova. 523 ima jedan a serija 700 ima 2 cilindra. Ostalo sam zaključi.
 

Tomica523gele

Novi član
Tu od
14 Tra 2020
Poruka
2
Pa neznam drug imam ga gde napravit za da bude na jedno grlo a taj auspuh od 732 vec ima kuci, a na 523 imam onih malih ako ga znas i nije abs dobar bucno mu radi pa zato samo te pital dali mogu to da uradim, dali ce smetati traktor i interesira me kako ce radite, znaci treba stavit ili ne pozdrav
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Probaj pa ces vidit, jer na te motore su svasta stavljali i onaj duzi sta ide do kartera i kratke ko 420
 

snjego10

Aktivni član
Tu od
3 Lip 2012
Poruka
101
Bok dečki, slini mi na ovim šrafima.. Dal ih mogu odvrnuti i zabrtviti bez bojazni da se nutra nekaj ne odkopča.?(kaj oni drže?) Inače traktorčič je složeni ide ko zvrk.
 

Prilozi

  • IMG_20200415_174701.jpg
    IMG_20200415_174701.jpg
    116.5 KB · Pregleda: 33
  • IMG_20200415_174711.jpg
    IMG_20200415_174711.jpg
    89.8 KB · Pregleda: 34

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
Davno sam to rastavljao, koliko se sjećam drze ležajeve, nađi neki, kao gumeni čep, u orginalu tako ide, ili ocisti od ulja i stavi mase za zaptivanje, silikona ili tako nesto, možda neko javi i bolju opciju.

Vijke ne moras odvrtati.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Bok dečki, slini mi na ovim šrafima.. Dal ih mogu odvrnuti i zabrtviti bez bojazni da se nutra nekaj ne odkopča.?(kaj oni drže?) Inače traktorčič je složeni ide ko zvrk.
proculie su brtve ispod tih čepova.

Znači to odpustite te čepove bez ikakve bojazni,
isčupate stare klingerite brtve i zamjenite ih sa novim fi 12, te stegnete ponovo čepove...
 

Mikša

Novi član
Tu od
16 Pro 2019
Poruka
24
Koliko se ja sjećam tu i ne dolazi seger, već dvodijelni prsten, ležaj se nabije skroz do kraja, stavi se prsten, i ležaj vrati nazad tako da on drži taj prsten, mislim da on nema šanse da iskoči sam ako je bio postavljen, vjerojatno ga neko nekada nije ni stavio, imao sam sličnih slučajeva da fali pola dijelova u mjenjaču.

View attachment 23543
nađoh sliku, ona govori više od riječi,
Zeger ide dole na pogonsko vratilo odnosno kardan
 

isalopek

Aktivni član
Tu od
15 Ruj 2010
Poruka
526
Pozdrav svima
Nekako.mi se cini da minje tomica poceo podizati razinu ulja u motoru... Mozda.mi se cini, al odakle krenut?
Hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh