• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 800

dalmotv818

Novi član
Tu od
10 Stu 2014
Poruka
25
Abarth,stvarno si inovativan:icon_super: Nego ima li netko radionički priručnik za našu seriju 800? Već duže tražim ali nikako do toga....
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
Imam ja,postavim ga večeras.


Evo,ovdje imaš uputstvo i rez. dijelovi.
http://poljoprivredni-forum.com/showpost.php?p=1093626&postcount=528


Dečki opet brkate radionički priručnik sa uputama za korištenje,
te katalog rezervnih dijelova.

Tako je bilo kad sam i ja tražio radionički priručnik za Tomo Vinkovića

Za pronalazak priručnika je najviše kriv od Mrki88 pokvaren traktor ;)

a pronalazač priručnika je ARNO
koji je okrenul Bjelovar naopačke da ga iskopa
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,680
Imam za serije 400,500,700,ne znam da je bio ovdje postavljen i za 800
 

dalmotv818

Novi član
Tu od
10 Stu 2014
Poruka
25
Bok ekipa

poslao mi Arno (nije za seriju 800) ali sigurno će pomoći, izgleda da cu morati skidati kljuć , bar tako sam zaključio po pisanju ostalih .... Desi se nekad u vožnji /radu,kao da prekine i onda uz udarac ponovno ukopča.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Za seriju 800 nikada nije ni postojao , priručnik je jedan i univerzalan ( bar koliko ja znam ) ako nekome od mlađih forumaša treba ,, jer stariji su se već opskrbili ova standardna izvedba neka se jave na pp :(nerd):
 

dalmotv818

Novi član
Tu od
10 Stu 2014
Poruka
25
Pozdrav svima

može savjet Vas iskusnih forumaša , naime u fazi sam kupnje freze za TV818, izbor je širok(Gramip,TL,Sicma ,pa da ne nabrajam), širina od 95-110 , zbog frezanja između redova.
Koja se u praksi pokazala naj, obzirom da su koliko vidim cijene prilično slicne +- 1000kn?

Obzirom da serija 800 vrti u suprotnom smjeru od starijih Tv , da li to trebam naglasiti prilikom kupnje ili ?:icon_axe:

Hvala unaprijed
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,054
koliko ja znam gramip a i ostale navedene rade standardne freze koje vrte u desno ko i tvoj tv, tako da ne vidim potrebu za posebnim naglasavanjem toga, samo nemoj uzet vise od metra jer mu bude previse
 

dalmotv818

Novi član
Tu od
10 Stu 2014
Poruka
25
Hvala Krumpironja,tako sam i namjeravao da mi bude u širini traktora, a i odgovara mi zbog redova sadnje:(y):
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Svi TV serije 8 vrte na desno. Što se freze tiče, Sicma su prave freze a time mislim da su najlakše tj. najmanje preko 200kg što je preteško za tvog TV-a.
Moraš gledat nešto manje tipa Gramip T20 serije.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Imal sam TV818 i kardansko vratilo se vrti u oba smjera.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
U tom slučaju naravno da ne ! Tad ima dvije brzine kardana.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,054
Nemojte bzv zbunjivat čovijeka, serija 8 za frezat vrti u denso jer nitko ne freza u rikverc,a šta se tiče težine freze,ubaciš u sporiju i ide...mogo bi i simcu od metra,jer ja sa 24 ks frezam sa teškom 130cm i neidem u najsporijoj,a pošto je spomenuo međurednu obradu preporučio bi mu težu da uzme ako ima financisku priliku,ja imam talijansku laganu od metra i nevalja ništa i imam pravu tešku od 130 ima negdje i slika. Znači čim teža čim veći noževi i prva spora i može vozit i u jednom prohodu napravi poso kako treba,radim cca 15000 čokota trsi i znam šta treba za kvalitetetnu međurednu obradu...
 

Najnoviji postovi

Na vrh