• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 800

qwerr

Novi član
Tu od
9 Kol 2016
Poruka
19
Tomo ponovo u šumi ,
vuča uzbrdo.:(whew):
dsc0436.jpg
dsc0434.jpg
dsc0435.jpg
 
Posljednje uređivanje:

jove2011

Novi član
Tu od
5 Ruj 2015
Poruka
5
Registrovao sam se na forum pa evo da osvezim malo tema ������
Radi se o Tomo Vinkovic 821 iz'90 godine,kod nas je kupljen Maj 2015 za 1200 eura,nije bio karoseriski u neko dobro stanje ali radilo se puno sa prevozom drva cca 2000cm3 za 2 sezone pa sad ce malo da dobije tretman
Sa njim sam dobio i plug drljaca i zagrtacica ali nisu mi po kejf pa planiram i njih preraditi
Malo se radilo pa evo koja slika



Dobio je stop svetla i zastitnici i prednu zastitnu masku





Sutra planiram namontirati prednje blatobrane pa bice jos par fotka
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Duge godine nazad imali jesmo i mi serijo 800 TV. Isto otac, kad ja bijo mali, odmah kod novog napravijo osiguranje maske spredaj, a 3 točkovno kačenje hidravlike isto preradijo na jednotočkovnog, al to sa razstavljivom vezom. Ovdje imaš preradeno zauvijek. Kao da je netko odpilijo okaste prihvate i sve zavarijo. Otac napraivjo posebne šelne, koje si sa prečnim nosačem fiksirao na oriđi ruke, bez piljenja i varenja. Zbog upotrebe drljače i pluga od 418 jednotočkovni prihvat. Sijetim se, da je šelne kod orbe jednog dana mi odčupalo, jer bilo loše napraveno, al popravljalo nije se, jer se mi se čini tada išlo mijenjati traktor, a tako i plug.
 

jove2011

Novi član
Tu od
5 Ruj 2015
Poruka
5
Ovo kacenje u jedne tacke je preradio prethodni vlasnik,po meni to je vrlo glupo preradeno pa ako nabavim delove hocu pak da ga vratim kako sto je bilo t.e kacenje u 3 tacke
Usput danas sam reparirao kocnice pa evo koja slika
Staragurta i novo platno


I evo kako ispalo

Sutra cu sve da namontiram pa ako ima slike okacicu
Pozdrav:drink:
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Nisam znao, da ko to punktira-koviči kod kuče sam. Kod nas jedna firma specializirana je za taj posao. Ni neznam, ak se pored kovičenja treba i ljepiti gore...

Ak budeš nazad prevarivao, imaš sad priliko, da obični okasti prihvat zamijeniš za kuke brzog kačenja kat 1.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,721
Možeš to i sam. Idu aluminijske ili, još bolje, bakrene zakovice.
Nego, početak i kraj bi trebali imati po dvije zakovice, da se pakna ne diže i ne struže po bubnju.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ja mislim da je jedini zakon za kočnice na tv-u staviti diskove i kliješta od auta.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Kad se sa TVom vozi težak tovar nisu najbitnije njegove kočnice več kočnice priključnog vozila-prikolice.Đaba njemu dobre kočnice kad ga prikolica sa lošim kočnicama slomi i pogura u 3pm.
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
To sa zakovicama nikad nije išlo u doboš, kad je išlo tad nije kočilo.......5 mm obloga i ljepilo, i dosta živaca da upasuješ sve unutra
 

jove2011

Novi član
Tu od
5 Ruj 2015
Poruka
5
Vidi se da pocetak i kraj imaju po dve zakovice na slikama,a zakovice trebaju da budu aluminske ili bakarne jer gvozdzene kad se potrose gurtni da ne dojde do osteta dobosa:icon_pray:
 

nems

Novi član
Tu od
29 Sij 2017
Poruka
16

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Nema ga više. No ako si ga kupijo ti, onda javi. Lp u dalnju Srbijo!
 

nems

Novi član
Tu od
29 Sij 2017
Poruka
16
Ja sam ga kupio iako sam se jako dvoumio.
I dalje me zanima da li je moguće da se nešto oštetilo pošto je radio sa različitim gumama (zadnje su bolje a prednje lošije)? Iz menjača nema nikakvih zvukova. Do proleća planiram da kupim 4 nove.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Pozz
Bitan je obim guma, u takvi slučajevima stavi se jedna nova sprijeda jedna pozadi i furaj.:icon_axe:
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ssucr, slažem se sa tobom ali tada se sateliti bespotrebno vrte, ne mora se zbog toga ništa loše dogoditi ali nije to to.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh