• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 800

Eniz826

Član
Tu od
6 Ožu 2018
Poruka
54
Opet Ja
Pisao sam ranije za pumpu i dizne da sam mijenjao
Traktor ima previše crnog dima i nekako mi je vise lijen nego prije remonta pumpe i dizni, i stangas ne mogu da smanjim nikako osim kada rukom vratim polugu za davanje gasa
Da li je neko imao sličan problem
 

swirach

Novi član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
12
Pozdrav,
jel imao netko ikad problem s bregastom?
Imam TT830 odnosno Lombardini 625-2 motor i na jednom cilindru usis otvara dok je kompresija.
Jel netko rastavljao kućište motora?

... Traktor ima previše crnog dima i nekako mi je vise lijen nego prije remonta pumpe i dizni, i stangas ne mogu da smanjim nikako osim kada rukom vratim polugu za davanje gasa
Da li je neko imao sličan problem
Nisam popratio baš sve tvoje poruke, ali mislim da trebaš naštelovati ovo sa slike...
 

Prilozi

  • Bez naslova.png
    Bez naslova.png
    63.9 KB · Pregleda: 23
Posljednje uređivanje od moderatora:

Eniz826

Član
Tu od
6 Ožu 2018
Poruka
54
Hvala na odgovoru. U mene je u pitanju slavia i ne znam da li to sa slike se primjenjuje i na nju jer nije ista kao lombardini
Trebao bi da troši manje goriva poslije remonta dizni i pumpe ali u mene obrnuto hehehe i fali mu snage
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

swirach

Novi član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
12
Da, nisu isti motori, ali vjerojatno i ona ima neki "upravljač" za ugađanja brzine rada PVP..🤔 Pretpostavljam da ona (PVP) sada šalje previše goriva, budući da crno dimi, a i sam kažeš da više troši.. 🤷‍♂️
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Eniz826

Član
Tu od
6 Ožu 2018
Poruka
54
Stelao sam ja na sarafu mogu da mu smanjim da nema trunke dima ali tada pogotovo nema snage logicno jer nema nafte,ali kad mu odvrnem ima dima puno i nema snage a prije zamjene isao dosta bolje, ne znam da majstor nije sta dirao oko pumpe kad je mijenjao gumice
 

Eniz826

Član
Tu od
6 Ožu 2018
Poruka
54
Moguce,u bosni jedan 65 eura ulozak
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Eniz826

Član
Tu od
6 Ožu 2018
Poruka
54
Dolazio majstor stangas smo smanjili kod poluge gasa ima matica 13 i saraf, a za crni dim kaze da se trebaju jos ventili nastimati
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Eniz826

Član
Tu od
6 Ožu 2018
Poruka
54
I ja sam tako mislio ali eto vidjecu kad ih postelam sta ce biti ali čisto sumnjam da je do njih
 

Eniz826

Član
Tu od
6 Ožu 2018
Poruka
54
Mijenjao uloške dizne a pumpe samo mi gumice uzmjenjao i kaze da je pumpa uredu, jucer dolazio i kaze mi da sada dimi vise jer mi je prije puštala naftu i nije sva dolazila do dizni,a sada kada ne pusta dolazi sva nafta i on ne moze da sagori to, kaze usisni ventili se čuju i da ih treba nastelati. Skidao je poklopac ventila kaze da su napregnuti
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Zak

Novi član
Tu od
2 Tra 2021
Poruka
23
Bio sam mijenjo ulje i samo dosuo za hidrauliku i od tad izlazi ulje
 

Eniz826

Član
Tu od
6 Ožu 2018
Poruka
54
Dosuo ulje za hidrauliku u motor,koliko izlazi ulja na cep
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh