• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 800

Eniz826

Član
Tu od
6 Ožu 2018
Poruka
54
A ti si sipao u hidrauliku nisi u motor?
Ako si hidrauliku onda nema veze izbacice višak sto si nasuo
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Zak

Novi član
Tu od
2 Tra 2021
Poruka
23
Imam jos jedno pitanje, npr kad palim tv okrene alnaser jednom stane malo i onda upali, jel slab ili je akumulator
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,919
Probaj upaliti svijetla nekoliko sekundi, zatim ih ugasi i onda ga kresni!
Moraš najprije "probuditi" akumulator.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,200
Mada najvise mirise na slabu struju.... Provjeri kontakte sve a probaj akumulator posudi od koga da vidis da li je on?...
 

Eniz826

Član
Tu od
6 Ožu 2018
Poruka
54
Moze biti da mu je slab akumulator ili oko alnasera
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Zak

Novi član
Tu od
2 Tra 2021
Poruka
23
Ma akumulator nov, kupili onaj toplin mali akumulator scim smo kupili traktor
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
E18C9725-82E0-4E52-8BB9-367C7FA89723.jpeg 00FE9AA5-6F03-43DB-AC98-53BB2738CEBD.jpeg Nisi skuzio pitanje...naprvu ova dva aku su skoro isti...ali razlika je u izlaznoj snazi...prvi je 680A a drugi je 350A i jedan i drugi imaju isti kapacitet ali prvi bi ga u zimi roknuo iz prve a drugi bi se mucio, posto je zgrijalo lakse pali jer aku ima povoljnije uvijete...procitaj sta na tvome pise ako je novi mora bit naljepnica
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,685
Krumpi, pri meni takav aku (70-tak Ah) pali 70ks traktor već 10 godina. Startna struja mi je nepoznat pojam, jer su akumulatori izrađeni u kućnoj radinosti.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Onda ne mozes usporedivat sa kupovnim, ja sam dao svoje misljenje da moze bit do toga, ne znaci da sam u pravu, moze bit i nesto drugo🤔
Pogledaj Zak kad budes mogo mozda je slab, meni na Mercedesu tocno pise kakav mora bit ne moze svaki
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,685
Može biti ili loš ili prazan. I jedno i drugo može se otkriti testiranjem.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,685
Čovjek doma ima manufakturu akumulatora.
 

Najnoviji postovi

Na vrh