• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ULJA I OSTALA MAZIVA

  • Temu pokrenuo seljaček
  • Datum prvog posta

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Zahvaljujući tebi. :drink:
Ovak mi je puno ljepše nego kad se prikaže dugačak link. :icon_thumright:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Hvala kaj si primijetil. Taj je dobar. Naziv linka je krivi.

Za W 719/4 i W 719/5 pišu potpuno jednaki podaci. Vjerojatno je razlika u nečem kaj ne piše.

Edit:

Može li netko od moderatora popraviti moju grešku i u postu br.919 i promijeniti naziv linka iz 719/4 u 719/14.
Unaprijed hvala
 
Posljednje uređivanje:

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Ivanhoo, danas vozijo traktor. Gasi se lampica ulja tekom palbe hladnog motora za dobre 2 sekunde. Al kad je topli nakon 15 minuta stajanja gasi se u sekundi.
Kakav je namiješten filter sada, nisam mogao gledati, jer se mi žurilo a ne vidi se ni, jer ima stranski lim izpred njega.
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
:icon_cry:Sad trebam saznati samo, kakva je razlika između filtera sa jednim il dvima nepovratnima ventilima.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
O tome sam i ja razmišljal ali nisam došel do jasnog odgovora. Jedino da prvo ugradim jedan filter, a nakon nekoliko startanja motora drugi pa bi možda uočil neku razliku. Ili ne bi?
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Ak na pamet kažem, moglo bi biti to to, da je u tome sasvim visokim modelima filtera, kakve mi imamo na VM-ih na jednome napraven jedan prekat na višini dodatno i jedan naravno sasvim dole na početku kod onih malenih rupica. I to zbog toga, ak prvi popusti, drugi još drži pola svoje vrijednosti ulja u sebi. To samo sumnjam, al ne znam ak je to tako zaista.

No i kakav je to bijo onaj MANN na oko? Ima u onoj dugoj cijevki u sredini zatvor na cca pol svoje višine i one malene rupice pokrite iz unutaršnje strane sa gumicama? Onda je to to.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Oba odgovora su pozitivna, ali slike govore kao 1000 riječi. :icon_super:
 

Prilozi

  • WP_20160206_09_30_14_Pro[1].jpg
    WP_20160206_09_30_14_Pro[1].jpg
    49.6 KB · Pregleda: 61
  • WP_20160206_09_48_32_Pro[1].jpg
    WP_20160206_09_48_32_Pro[1].jpg
    53.5 KB · Pregleda: 57
  • WP_20160206_09_50_58_Pro[1].jpg
    WP_20160206_09_50_58_Pro[1].jpg
    20.5 KB · Pregleda: 66

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Ej Ivanhoo, sad kad se zna, kakav treba biti, riskiraj i otvori staroga nekako i pogledaj, kakav mu je sestav! I naravno poslikaj
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Čekaj malo. Strpljen spašen. Još moram kupiti ulje, sve zamijeniti i onda bum mogel reći je li sve u redu ili nije. Znaš Murphya i njegov zakon.
U ponedjeljak bi trebal dobiti odgovor iz predstavništva Olme u Zagrebu.
Usput, dva pitanja.
Kakvo ulje ti imaš u getribi?
Imaš li ulje za hidrauliku posebno ili koristiš ulje iz getribe?
Može odgovore za AC i za Zetora.

Trebal bum dolijati ulje u getribu. Sad je blizu min. vjerojatno je dio otišel u malčer i prilikom spajanja crijeva za pomak malčera. U getribi imam ulje Arbor universal 15W-40 koje ima slijedeće karakteristike
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Evo stranico sa knjige uputstva od tog AC-ja. Vidi se, da su stavljena u taj traktor 3 različta ulja. Znači motor i prednji diferencijal sa ukupno upotrebo ulja sa hidravlikom, onda zadnji trap sa mijenjačem i treče ulje za stražnje bočne reduktore.
Vidi se, da za prednji diferencijal sa hidravlikom upotrebiva se isto ulje, kao za motor. 15W-40.
A za straga specifikacije ulij nisu mi bile baš nešto razumljive. I u njega sam stavijo isto ulje tako u mijenjač i tako i u reduktore. A sad se ne sijetim, koje ulje bilo to. Ili SAE 90 ili Hidrol 85. Ovo Hidrol 85 upotrebivam u Zetoru za kombinacijsku upotrebu mijenjača i hidravlike. Ide u njega cca 32 litara ulja.

Dal se koj razumije koje ulje bi to bilo za mijenjač i za bočne reduktore sa tabele??
Znači 85W 140 i 80W 90?
http://shrani.najdi.si/?A/pz/zuPkgxi/olja-za-ac.png

Ulje ti se utroši samo, kad prvi put prikačiš upotrebljača ulja, da ga napuni. Poslije toga više ne.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Reider, valjda Transhidrol 85.
Hidrol nebi podmazival mjenjača.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ako može podmazati pumpu u kojoj su mikronske tolerancije , onda valjda može i zupčanike i ležajeve koje rade priučeni majstori
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Zanimljivo...a zakaj postoje onda stotine vrsti različitih ulja?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kaj bumo uskoro imeli zelena, plava, roza ulja? :(giggle):

Ako ozbiljno pogledamo i tenisice se za svaku namjenu delaju drukčije pa tak i ulja. Ja zastupam stav da uvijek treba zadovoljiti minimalne specifikacije koje propisuje proizvođač motora ili stroja, a ako nije preskupo poželjno je koristiti i malo kvalitetnije. Tko maže, taj vozi. :icon_weed:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
to vam je sve kak i đus , kupovni 100% đus je gusti kak med (ili malo manje) a kad iscjediš naranđu dobiš pofarbanu vodicu .
Isto vam je tak s sokom od jabuka , breskve itd .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Hebate puknuti pa ti si sve ovde i kemičar i hidrauličar i mehaničar.
Još samo fali da počneš jednadžbe i grafove bacat.

Di si se ti školoval,koji smijer?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh