• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus 904B

  • Temu pokrenuo zetor4718
  • Datum prvog posta

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
pa tako nešto,,koliko se još mora uložit u njega ,boli glava..:madmana:

da je 1oooo ja bi ga zel i kaj složi se getriba i limarija traktor bi bil zvjer a za 4ooo€ najdem 8045 zekana:!:
 

2301986

Član
Tu od
21 Ruj 2010
Poruka
311
kila željeza je kunu, vagni ga pa...;)..al odbi nešto zbog sjedala i tapicirunga
 
M

Mrcina

Guest
Kakav Ursus kad vec volite bolje uzet Zetora Ursus mu nije do koljena danas smo radili 335 jao sta dimi nije mogao ni krenut zaštopao se zračni filter .... :D
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Kakav Ursus kad vec volite bolje uzet Zetora Ursus mu nije do koljena danas smo radili 335 jao sta dimi nije mogao ni krenut zaštopao se zračni filter .... :D

i tko je tu kriv,traktor ili nemarni gazda.....:scratch
to se kao ne može dogoditi na zetoru?
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ja radim sa ursusom 355 iz 72 g. i odličan traktor, a što se tiče nemarnosti bolje ništa ne reći, ovaj ima filter ulja na sebi iz 79g. a ulošci goriva su davno bačeni ali stroj radi bez kvarova
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Kakav Ursus kad vec volite bolje uzet Zetora Ursus mu nije do koljena danas smo radili 335 jao sta dimi nije mogao ni krenut zaštopao se zračni filter .... :D

to ti je dokaz kak gazda mari o traktoru ak je imal zaštopan filter onda nemaš kaj govori aj ti probaj začepit nos i usta i disat jel bi mogo:?::?::?:
 
M

Mrcina

Guest
to ti je dokaz kak gazda mari o traktoru ak je imal zaštopan filter onda nemaš kaj govori aj ti probaj začepit nos i usta i disat jel bi mogo:?::?::?:

Hehe ma vraga traktor ima 1000 radnih sati negdje ja mu radio kočnice i bojao ga iskreno kad sam ga rastavio vidio sam tek sto je ursus .
Ne bih ga nikad u svom dvoristu ... :weedman:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Hehe ma vraga traktor ima 1000 radnih sati negdje ja mu radio kočnice i bojao ga iskreno kad sam ga rastavio vidio sam tek sto je ursus .
Ne bih ga nikad u svom dvoristu ... :weedman:

gle tvoje mišljenje ja sam ih se navozil i znam kaj znači URSUS pročital sam o tom traktoru monogo i mnogo evo kolega ima 335 i svako ljeto balira sve u šesnaest:!:
drugi kolega ih ima tri i veli koji fergić ursus mu je zakon:!:
ujak ima c-355 ima sati kolko rijetko koji imt doživi pa ide još ko šprica...
eto toliko od mene:!:
 
M

Mrcina

Guest
gle tvoje mišljenje ja sam ih se navozil i znam kaj znači URSUS pročital sam o tom traktoru monogo i mnogo evo kolega ima 335 i svako ljeto balira sve u šesnaest:!:
drugi kolega ih ima tri i veli koji fergić ursus mu je zakon:!:
ujak ima c-355 ima sati kolko rijetko koji imt doživi pa ide još ko šprica...
eto toliko od mene:!:

To je ovdje kod nas drukcije brzo se raspadnu vise su kod majstora nego u njivi ..
Navozio ih se naradio al kako se kome svida raditi i odrzavati stvar je ukusa ili ga kupis prvog pa se zarazis s njime ...
Ko ga je sarafao zna kakav je to stroj matrijal je nula a rezervni dijelovi još gori...
A da radi duže od imt sumnjam...
Ionako novi Ursusi imaju motore ko IMT a zašto aj mi reci ako su tako bili bolji od IMT ..
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
To je ovdje kod nas drukcije brzo se raspadnu vise su kod majstora nego u njivi ..
Navozio ih se naradio al kako se kome svida raditi i odrzavati stvar je ukusa ili ga kupis prvog pa se zarazis s njime ...
Ko ga je sarafao zna kakav je to stroj matrijal je nula a rezervni dijelovi još gori...
A da radi duže od imt sumnjam...
Ionako novi Ursusi imaju motore ko IMT a zašto aj mi reci ako su tako bili bolji od IMT ..

kolko ja znam da je IMT kopija PERKINSA a ursus ima perkinsove motore:!:
BDW:!: mi pričamo o starim tipovima ursus-a i ovo je tema URSUS 904B ak nisi primjetil tak daa...i ovi veči ursus-i su zetori tak da se nema kaj o njima raspravljat oni su iste kvalitete,a ovi manji su već druga prića...THE END!
 
M

Mrcina

Guest
kolko ja znam da je IMT kopija PERKINSA a ursus ima perkinsove motore:!:
BDW:!: mi pričamo o starim tipovima ursus-a i ovo je tema URSUS 904B ak nisi primjetil tak daa...i ovi veči ursus-i su zetori tak da se nema kaj o njima raspravljat oni su iste kvalitete,a ovi manji su već druga prića...THE END!

Ma zabadav da ima od ferarija motor ... :finga:
Šteta nisam uspio poslikat kako 539 vuče 355 haha raspao se a nema ni 1000 sati poslije generalke .... :D
Lepo za vidit...
 

Najnoviji postovi

Na vrh