• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
Skini onaj mali poklopac birača brzina i vidi da nije tam kaj puklo (4 šarafa ključ 13) i poluga mjenjača (šaraf kluč 13 ispod zaštitne gumice, koje sigurno nema gore :lol::lol:)
Kad to rastepeš, ako je sve cijelo, skini utvrđivače pa onda probaj odšaltati. Ako nejde poklopac mjenjača dole i gledaj da nije pukla koja vilica (pazi da ti ne popadaju one kuglice koje su između nosača vilica u mjenjač)
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Skini onaj mali poklopac birača brzina i vidi da nije tam kaj puklo (4 šarafa ključ 13) i poluga mjenjača (šaraf kluč 13 ispod zaštitne gumice, koje sigurno nema gore :lol::lol:)
Kad to rastepeš, ako je sve cijelo, skini utvrđivače pa onda probaj odšaltati. Ako nejde poklopac mjenjača dole i gledaj da nije pukla koja vilica (pazi da ti ne popadaju one kuglice koje su između nosača vilica u mjenjač)

Složeno, ipak su bili utvrđivači u pitanju, sam kaj nije zaštekal od 2 i 3brzine nego je zaštekal od 1 i rikverca i on nije puštal dalje! Uzeli smo ga van malo šrafcigerom napnuli i skočilo je sve na mjesto, radi ko singerica! Sad znam da bez šrafcigera i ključa 17 više na polje nejdem, jbte 25 minut mi je trebalo kaj sam se dotelil niti kilometer s polja do doma i kaj je najgore sve po glavni cesti, svi ti trube, mašu..., belaj totalni, ali dobro kaj nije nekaj gore!:supz:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
Imaš sreče kaj nisu ostale dve ukopčane, onda se nebi ni pomaknul s mjesta ili bi slomil onu snažnu getribu :lol::lol:
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Stvarno ne kužim kako se ovakvo nešto ljudima dogodi.. Vjerojatno neiskustvo !!!
 

beljac

Član
Tu od
11 Ožu 2011
Poruka
31
Muhanicar posle zamene karike na c-350 neprimecujem bolje paljenje i isto dimi kao sto je pre dimio na auspuh.dizne su bile nastelovane na 150bar i pre nego sto sam ih stavio na glave prikljucio sam ih na pvp prase super,vrteo sam pumpu levo desno ali ista prica (menja se malo )
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
dimi crno?
Kolko sati je složil od onda?
 

beljac

Član
Tu od
11 Ožu 2011
Poruka
31
Menjao sam karike na IMT-ove traktore na putnicka vozila i sa mnogo vecim anjzecom pa bude drasticna razlika u paljenju i radu odma u startu aposle u radu sve bolje i bolje kako nalezu karike medo je cudna masina.nisam skidao PVP moze li se ona uzubiti gore dole zub dva ili u jednom polozaju i nikako drugacije.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Stvarno ne kužim kako se ovakvo nešto ljudima dogodi.. Vjerojatno neiskustvo !!!

Nije neiskustvo nego je to ursus:p! Pa to im je mana, to ih ide kaj popa sprovod!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
Menjao sam karike na IMT-ove traktore na putnicka vozila i sa mnogo vecim anjzecom pa bude drasticna razlika u paljenju i radu odma u startu aposle u radu sve bolje i bolje kako nalezu karike medo je cudna masina.nisam skidao PVP moze li se ona uzubiti gore dole zub dva ili u jednom polozaju i nikako drugacije.
Pumpa se može uzubiti samo u jednom položaju ali se može pogrešiti na razvodu.
 

AcA OPEL

Aktivni član
Tu od
25 Ruj 2012
Poruka
550
Ljudi,mozda zvuci glupo ali ja sam cuo od jednog majstora konkretno za c-360 da se razradjuje u oranje.Znaci zakacis plug,nabijes ga u njivu,pun gas i to je to.
Njemu je to kao pricao neko na sajmu u Novom Sadu i on tvrdi da je probao i da je sve ok.:shock:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
Ljudi,mozda zvuci glupo ali ja sam cuo od jednog majstora konkretno za c-360 da se razradjuje u oranje.Znaci zakacis plug,nabijes ga u njivu,pun gas i to je to.
Njemu je to kao pricao neko na sajmu u Novom Sadu i on tvrdi da je probao i da je sve ok.:shock:
Istina. I ja poznam tog majstora, taj sjedi na haubi i drži barjak tokom čitavog razrađivanja :partyman:
 

beljac

Član
Tu od
11 Ožu 2011
Poruka
31
Istina. I ja poznam tog majstora, taj sjedi na haubi i drži barjak tokom čitavog razrađivanja :partyman:

Sedi na haobu da se nebi uspravljao:weedman:

muhanicar imas li sliku otvorenu kutiju razvoda.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh