• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
Dekl ide novi ili se stari dorađuje
120x140x16
 

beljac

Član
Tu od
11 Ožu 2011
Poruka
31
Muhanicar moze li se odrediti koja je specijala ovog leteceg lezaja ima sledece oznake na njemu.
B 6k
50.50392.0
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
Muhanicar moze li se odrediti koja je specijala ovog leteceg lezaja ima sledece oznake na njemu.
B 6k
50.50392.0
Ovi brojevi puno govore, ali moram sutra baciti oko u čitabu ako imam zapisano.
Jel imaš s čim izmjeriti radilicu?
 

beljac

Član
Tu od
11 Ožu 2011
Poruka
31
Ovi brojevi puno govore, ali moram sutra baciti oko u čitabu ako imam zapisano.
Jel imaš s čim izmjeriti radilicu?

Nemam tako veliki mikometar, a sublerom nisam ni probao, kakva ti je to citaba!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
U jebote, ja zaboravio :madmana::madmana:
I kaj buš sad kad znaš da je treča?
 

beljac

Član
Tu od
11 Ožu 2011
Poruka
31
Zamenjene karike (indiske) i leteci lezajevi (ceski) a pitao sam te za deki odbacivaca sta se doradjuje dali se siri, nemam iskustva sa c350 a kupio sam ga u losem stanju.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
Zakej nisi del Zetorove karike 95?

Dekl ti je najpametnije kupiti novi jer ga je problem bez pripreme u amerikaner primiti, a na glodalici :?. I na kraju bu koštalo skoro ko novi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
Nisam takve ugrađival tak da neznam, ali znam da se na IMT-u nisu baš pokazale.
Za Zetorove znam da nisu loše.
 

beljac

Član
Tu od
11 Ožu 2011
Poruka
31
Ja sam ugradio na moj 539 indiske lisnate 2006godine i pali ko mina a i nema da duva traktor je 89 godiste, koristim ga dosta osim oranja i freziranja,(560 to rdi)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
Ako si ti zadovoljan, ja još više.
Samo teraj, sve bu dobro ;)
 

beljac

Član
Tu od
11 Ožu 2011
Poruka
31
muhanicar,zasto na ursuza nema da vraca visak goriv a na cevku sa dizne a radio vise od sat vremena.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
Kak znaš da ne vrača?
Tam na rezervaru gde ide povrat sa diza ide šuplji vijak na šuplji vijak,jedino ako si ga ti zašepil ili ugradil obični pa vidiš da nema povrata :scratch
Uglavnom nije ti to loše
 

beljac

Član
Tu od
11 Ožu 2011
Poruka
31
proverio sam cevka je suplja i sva cetri srafa su suplja a cevka je skinuta od rezervoaar visak od pumpu ide u kantu i ulaz ukantu,kantu koristim kao rezervoar i tako sam vido da na cev od dizne ne vraca gorivo,nije valjda da samo toliko salje pumpa kolko trosi, morao bi da ima bar malo viska.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
Ništ se ti ne brigaj. Naprimer kod 533 taj povrat ide van, na zemlju ;)
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Zaštekala 2 brzina

Ovak je situacija! Ručka od mjenjača stoji kao u leru a traktor je ostao u drugoj brzini i neda se pogurnuti ni gore ni dole samo ide od sredine prema desno a prema ljevo znači prema položaju za rikverc i 1 br neče! Sumnjal sam na utvrđivače ali izgleda da nisu jer sam ih uzimal dole i probal sa šrafincigerom pogurnuti ali nejde! Sumnjam da su se pomješale brzine ali molim još koji savjet prije i ako se jesu pomješale dali je to puno šrajfanja da se složi?
Još bi dodal da kuplung nije jer dok ga stisnem normalno traktor staje i kreče nakon puštanja nikaj ne melje u getribi a to me najbolje ljuti, jer da melje znal bi otkud krenuti!:twisted::confused::scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh