• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
To su rusi bolje riješili gumice u bloku a piksa ravna pa do kud dođe !
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Baš smo onaj dan dok smo počeli klati ursulu pričali sa šogorom da je možda i do antifriza jer je vjerojatno cijeli život gutal vodu a ve več 2 godine ima v sebi antifriza tak da je do toga možda, genula se hrđa i propišal! Sam mu rekel da bu mi ve interkars platil popravka jer ima predobroga antifriza!:D::icon_weed::(giggle):
 

zetor7245

Član
Tu od
5 Ruj 2009
Poruka
174
Da vas pitam, jeli iko od vas reparirao sjedalo od c355, one prve serije kao sto ima onaj muhin zetor, popucale mi one opruge, neznam imali to negdje za kupiti, a ako ne od cega najbolje pase sjedalo na njega, ovo moje se raspalo pa razbi ledja, sreca ne koristi se puno, ali i to zaboli.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Moram pogledati ako nije završilo u smeču dam ti cjeli donji dio (bez onog korita) u ispravnom stanju.
Eventualno treba malo popiksirati.
Ako ne nađem podsjeti me na pp za koji dan i pošaljem ti broj gde bi trebalo biti još jedno u lošijem stanju od ovoga kojeg sam uzel ja, ali mislim da su opruge cjele.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Jel zna netko koliko bi koštali svi djelovi za generalnu motora za 355? Jučer sam slučajno saznao da jedan čovjek ima sve djelove za generalnu, zapakovane i daje ih u pola cijene, pa me zanima koliko bi to bilo novaca?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Pa najbolje bi bilo videti koja su marka i provjeriti u trgovini! Mislim da bi poštena cena bila oko 1500kn po mome, ali treba videti kaj se ima, dali sam sklopove ili i ventile, leteče.....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
To je sve bilo u prolazu, a kaže da ima sve i da je zapakirano. 1500 kn za sve to?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pazi da nije indija onda si zgorel.
Klipove probaj nabavit od nekog zetora ceske,kvalitetniji su od poljskih.
Uzmi nekog majstora da pregleda djelove.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Nisam mislio kupovati, nego čisto informativno, zanimalo me je. Nije motor zrel za generalku (iako bi trebalo nešto sitno srediti), a i nema se novaca. Več kad bi radio prvo moram hidrauliku, mjenjač je zrel za srediti, prednji trap, kočnice... Bilo bi posla preko glave...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Nisam mislio kupovati, nego čisto informativno, zanimalo me je. Nije motor zrel za generalku (iako bi trebalo nešto sitno srediti), a i nema se novaca. Več kad bi radio prvo moram hidrauliku, mjenjač je zrel za srediti, prednji trap, kočnice... Bilo bi posla preko glave...
Kak su kolege rekli zavisi čiji su sklopovi, ovo sve ostalo je iona klasika.
Sklopovi su inače od 200 do 500 sklop.

Hidraulika, mjenjač, prednji, zadnji .................Makina upitnik, pitanje kaj je s lamelama ................... :icon_eek::icon_eek:
Prodaj to još dok ide, osim ako ima sentimentalnu vrednost
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Znači ako je jedan sklop 500 kn, za četiri cilindra treba 2000 kn, ovi djelovi bi me došli 1000 kn? Ne mogu vjerovat...

Pa traktor je '77 godište, dosta je izrađen, trebalo bi ga srediti, a u ovom stanju teško da bi ga tko kupio, a i ne bi ga ja dao nikako... Makar nek stoji, al nebi ga prodao. Eto, isto ono što si ti napravio sa Zetorom, to mi je želja napraviti sa Ursusom mojim, barem pola od toga...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Želim ti uspjeh u tom poslu i čim manje djelova za izmjenu kad ga raskopaš.
Ako bu trebal kakav savjet, tu smo
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Ništa ja to ne budem sada radio, sad još sve ide, više-manje, ali vrlo skoro će se to sve morati. Kada zapne negdje, znam tko je prvi na meti! ;)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kad negdje zapne vecinom je zena prva na meti i kriva za sve pa onda drugi.:icon_e_biggrin::icon_e_biggrin::icon_madu:
 

Najnoviji postovi

Na vrh