• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Puknuti, nikada nisi čuo Ursusa 355/360 koji je odradio par tisuča sati pri punom gasu u petoj?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Puknuti, nikada nisi čuo Ursusa 355/360 koji je odradio par tisuča sati pri punom gasu u petoj?
nisam , ali također ti ne znaš da je veča jeba zupčaniku u prvoj nego u petoj

vaš velečasni
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,959
Ma neee, u prvoj se vrti sporije:icon_wink::icon_fU:
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Svaka brzina svoj tonalitet, zato i je tak dobro uglazbljen.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,721
Ima traktora kojima se zupčanici gotovo ne čuju dok se vrte, ali se zato vlasnici itekako čuju i vrte jer su u gabuli da su kupili takove traktore za 5 rali zemlje na kredit, pa sada kukaju i stenju što je njima ovo trebalo.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Ajd objasni par tisuca u petoj????????????

Krivo sam se izrazio... Mislio sam na traktor koji je odradio par tisuča radnih sati, a da nije ništa dirano, kako taj tutnji u petoj pri punom gasu
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Je istina je, makar svaki ursus se cuje u petoj, sunke zuje kao da nisu njegove, zvuk poznat svima....
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=-ud66Ca44k4[/YT]

Čuje se ovdje ;)
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
he, he, he.. koda svog cujem... specifican zvuk, ali opet predivan i jedinstven!!! :)
a i hrdza na nosacima haube kao kod mene! :)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Nosaći su vareni i krpani, tako da je sve hrđavo... Ako Bog da, bit će kad-tad nova obleka za njega ;)
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Opet probemi... (jbg. ursus je to)

Ljeva kocnica mi se juce "zapalila" (nije al se dimilo fino), ispustio sam ulje iz ljevog kocionog na pedali ali bez rezutata tek nakon pol sata se moglo vozit. Gledo sam malo Muhin rad na zetoru (bez uvrede gosp.MUHA) i mislim da su dijelovi isti (slicni) ako je potrebno raskapanje nema bojazi.
Jel more bit da je feder oslabio ili puko, posto nema vakuma na ulju,a jedino on vraca ulje nazad tj. stisce klipice i vraca pakne nazad.

5d6g4t59ks8n6wpdhjx.png

Nadam se da se gosp. MUHA neljuti na posudjenoj slici...

Od kud krenut, kako otklonit sumnju kocioni pedale, il da skidam sunku dole odma?
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
A trebalo bi i ulje kočiono promjenit jednom u 2g.
gumise se svremenom raspadaju i ništa čudno da ti klipiči zacvikaju.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,227
Pogledaj si da nije zaštekal glavni kočioni (dali ima mrvoga hoda i koliko).
Kad si otpustil odzračnik veliš da se ništa nije promjenilo, tj da je kotač ostal zaštekan?
Jesi skinul poklopac pojasa ručne da nije ručna zaštekala, jel se pojas da rukom pomakivati?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,227
A možda imaš i ovakve probleme, Usrus je to, kod njega se nikad nezna



 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,730
A kaj kad je sve novo i zetorovo unutra a grije se???????????:mur:
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Rucna nije jer s ljeve strane nema obloge. Papuca ima hoda manje pola (1/3 hoda). To mi se dogodilo jednom, no ne tako jako da blokira kotac. Sad mi je prilika da stavim i oblogu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,227
A kaj kad je sve novo i zetorovo unutra a grije se???????????:mur:
Grije se odmah nakon sastavljanja ili nakon par let?
Jesi mazal kad si sastavljal?

Rucna nije jer s ljeve strane nema obloge. Papuca ima hoda manje pola (1/3 hoda). To mi se dogodilo jednom, no ne tako jako da blokira kotac. Sad mi je prilika da stavim i oblogu.
Ok, papučica ima hoda, ali dali se cilindar ispod pedale vrača do kraja?
Skini zaštitnu gumu pa vidi
 

Najnoviji postovi

Na vrh