• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,686
Kawasaki pa trebal bi znat da bez neke vrste zezancije nema dobrog posla ,nije te Puknuti mislil ozbiljnol zezat o je trebalo ispasti kao neka parodija a ti se odmah pališ na guranac kako bi rekel MUHANIČAR.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,788
Željko mislil sam na puknutoga. :) Svaki dobar savjet zlata vredi, sam da se cim manje mučim.

Ak nisi improviziral nekaj da reduktor ne skidaš na ruke onda ti je muka kak god okreneš:mur: ,još je tebi dobro nemaš kabinu.Ja od kad sam si napravil žirafu sam se preporodil...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,953
knutra:(think):,
Željko ti moraš ključeve držat kaj pesa na lancu:D::icon_rofl:
Zaboravil sem reči da je bilo sastavljanje pred tehnički na brzinu i bez svjetla tak da je na kraju ispalo sporo ali drugi dan tehnički odrađen .
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ak nisi improviziral nekaj da reduktor ne skidaš na ruke onda ti je muka kak god okreneš:mur: ,još je tebi dobro nemaš kabinu.Ja od kad sam si napravil žirafu sam se preporodil...

Pod reduktor stari frizider taman paše, a oko njega gurtna i oko prečne grede v radioni i dosel je van kaj po loju a nutra bu šogor malo podrzal.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,953
Kawasaki pa tebi je Cirkovljan blizu i sad dizalice ni su skupe tam sam i ja kupil .
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Željko za to kaj bum ju trebal dvaput na leto mi se ne isplati kupovati. Prije dok je radiona bila u pogonu bi se mozda jos i isplatilo, ali sad više ne.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Šperu tišču amateri, a oni kaj im opadne .... njih nebum komentiral. Ja to napeljam od prve i po noči.
Tak bu i Kavasaki, samo kad je krenul u takve poslove :(rofl):

Semering doboša obavezno stavi silikonski jer te kočnice su sklone samozapaljenu pa strada obični semering za čas.
Ostalo kaj se O-ringa tiče ti je Mika rekel.
Gumicu zupčastu i gumicu Oring na dobošu silikoniraj
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,953
U ovlaštenom servisu su to napeljavali puno puno put dok ni je bilo ok tak da mogu i amateri ponekad (u žurbi) dvaput ali bez reklamacija :icon_fU:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Bitno je da se napelja, nebitno ko i kak napelja
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
blatobrani i hauba dođu skoro 2000 kn, a toliko je tražio trgovac u županji.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
To je skupa 10, dalo bi se najti celog Ursusa za te novce
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Moj post se odnosio na normalne okrugle blatobrane (kao na mojem) i normalnu haubu. Na ovoj stranici dođu skoro 2000 kn, a u Županji je trgovac tražio 2000 kn za to. Još koliko bi poštarina došla, mislim da se ne isplati.

A ova kabina sa linka dolazi sa blatobranima, sa haubom dođe cca. 9000 kn. Kabina jeste odlična, ali meni je to previše, za te pare ga urediš samo tako.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Jesu i ovi poljaci čudni u tri... Ja pošaljem upit dali dostavljaju u RH i po kojoj cijeni, oni odgovore da dostavljaju i da cjena ovisi o težini paketa. Pošto imaju cjenik dostave na svojoj stranici, ja opt pošaljem upit dali taj cjenik vredi samo za poljsku ili za područje cjele eu, oni meni opet odgovorili da ovisi o težini paketa. Jbte to sam i prviput skužil. Sad bum kontaktiral dhl i fedex jer oni dostavljaju za njih pa da čujem njih.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Puknuti, pa poljaki su v eu, a taj broj se koristi dok delaš z zemljaj koje nisu v eu, jedino bi možda moglo se zakomplicirati kad bi oni te djelove naručili iz tanguzije direkt na moje ime, ili?
p.s. taj broj trebaju privatniki a js bi naručival na sebe a ne na opg ili nešt slično.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh