• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Trombli su ostali stari i neobrađeni?
Malo to nakuri i digla se bu pedala, naravno, ako nema zraka
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Doboši su ostali stari, ruba su imali tek tolko kaj se osjetil pod prstima, ja sam mislil da budu u gorem stanju ali sam se iznenadil, ljepi glatki, jedino sam ih malo z autogenim skuril, pošmirglal i r nitrijom opral prije montaže. Zanlihtali smo ih pošteno ali ne škodi još jedamput preleteti. Daj mi reci dali ima kakve veze kaj su šrajfi na papučama do kraja gore stirani, bi možda trebalo njih malo niže spustiti?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Cilindri moraju vračati do kraja, znači peala mora imati malo lufta
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Budem ja to sve prekontroriral još u ponedjeljak. Znam da mora biti malo praznoga hoda ali reko možda su one špice na pedalama previsoko pa ne stisneju do kraja cilindre kolko bi morale.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Cilindri pod pedalama su isto novi?
Buš videl, kaj bu. Malo to međusobno prepumpaj i bu si to leglo
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Sve je novo, i vanjski, nutarnji, pakne, fedri i lajtungi. Pa ja se toplo nadam da bu sve funkcioneralo kak treba. Inaće su vanjski stari i bili izgleda greška jer su nutarnji bili fragokovi i to je neko del sve novo ali su spozacvikali jer su vanjski ne funkcionerali kak treba.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Koliki je najmanji ler gas na kojem traktor može normalno raditi?
Meni je obično na ~800 okr/min, ali tri dana sam vadio jabuke i stalno sam bio na ler gasu pa sam probao i ispod 600 okr/min. Ne pali se lampica od ulja, ne crkaje traktor, ali nekako mi je to malo. Smijem ga tako držati ili ne?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,328
Bolje ne.
Nema hlađenja (pumpa ima protok s kvadratom brzine vrtnje), slabo je podmazivanje (nedovoljni protok, pa onda nema ni dovoljno tlaka da ulje dođe kam treba).
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Ipak da se držim 800 okr/min? Onda mi je nekako taman, lijepo radi, krenem bez problema.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,328
Naši su normalno na 850. Gas se spušta ako treba uključiti kardan (da manje krči) na minimum, ali na par sekundi.
U zimi, ler gas je oko 1000.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Nijednom nije dobro da na leru obavlja bilo kakav posel, eventualno da gazda skoči na maloga i gas dalje.
Ursusov motor (kad je pumpa dobra) radi na tak malom ler gasu da ga je milina čuti.
Samo kaj to nije dobro
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Nisam ja ništa radio na ler gasu. Tri dana sam vadio jabuke a to je skoro pa stojanje u mjestu. Brat veže sajlu, ja samo krenem i jabuka se sruši. Jabuke su sa žice tako da nemaju velik korijen i traktor ih doslovno ne osjeti kad ih čupa.
Ipak se ja onjda držim tih 800 okr/min, to mi je nekako taman po uhu.
I lijepo je na tih 600 okretaja i manje čuti kako lijepo lagano tucka, ali uvijek sam razmišljao o ulju, zato sam i pitao.
Hvala.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,859
Meni je 355 na 800 obrtaja jako nemirno radio. Ili je bio malo iznad ili jako malo ispod.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,859
Neznam jel to mene pitaš ? Ako se mene tiče ulja je uvijek bilo a pumpa je bila negdje u sv. Ivan Zelina u zetorovom servisu na štelanju dok je stari gazda bil živ i onda mi je pokazivao kak se štela. Neke kao epruvete su iznad pumpe i tu se vidi koliko goriva dolazi u koji cilindar pa veli da je ursusova pumpa pregruba za štelanje i da se zato to događa.
Al sam se raspisao. Kao da nešta znam. :icon_scratch:
Svejedno ursus za sad još miruje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Pa ti si rekel da je tvoj 355 bil nemiran ....
Ako ju Čegec nije složil onda je stvarno popravak i piksiranje regulatora bilo preskupo i nepotrebno, a zna čovek da je to Ursus ...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Moj na 800 okr/min radi sasvim dobro.
Ako budem imao volje i vremena, malo za zaturiram pa ću to podijeliti sa vama.
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Pitanje za MUHU...



1: Ovaj "ventil" ima oprugu u sebi, i gura nutarnji dio prema van. Dali taj nutarnji dio mora prekrit rupe na "ventilu"?

2: Kakva ostecenja nastaju na tom "ventilu"? Meni se na dva "pera" upiso s cela oko 0,5mm i kao da su svinuti malo.

Posto tog (tih) ventila nema za kupit posebno (bar ja neznam da ima), dali bi zano tko ima za prodat, ili zamjena ili nesto trece.

Nadam se da ti nesmeta sto sam posudio tvoju sliku...
Prilicno mi je hitno jer krece vrijeme oranja,a men stroj u dijelovima...

VELIKO HVALA
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
1, u rastavljenom stanju da, ali mora biti pokretan i opruga cjela.
2, Oštečenja na tom ventilu su obično takva da pukne popola.

Ventila pod rednim brojem 2 ima posebno za kupiti, a za onoga pod brojem 1 neznam. mislim da bi se i to našlo
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Ventil broj dva, gdje i koja cijena za kupit? A ovaj prvi, kako provjerit oprugu? Ima hoda i ide glatko samo nezatvara do kraja...
 

Najnoviji postovi

Na vrh