• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
@Tomo, svaka čast! Kljuca zbilja lijepo, daj još neki video, milina ga za slušati!
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Ah bit ce. Smješe mu se tanjirače i drva... A i imamo neki panj za iščupat pa čmo malo testirat hidrauliku...
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
37f5eb98db6f49a226361983516da950.jpg

Danas malo orali, ništa specijalno mali vrt i to je to. Evo prve brazde s kumom na čelu. I panj smo iščupali, gore zdrav al korjenje trulo pa nije bilo ekzibicija. Stavili lanac na hidrauliku, našpanali i vani tak da nema se šta za vidjet.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=w8F9aKTPpRI[/YT]

Evo jedan od mene :(emo):
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Iz kanala. Nisam ju točio punu, ali sa 300 litara je radio bez problema. Tanjuraču je dizao na ler gasu dobro.

Na mobitelu se još nekako i čuje, a sad kada je na Youtubeu se nikako ne čuje :(:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
'Ebemti, sad sam se tek sjetio... :mur::mur::mur:

A baš sam otkvačio špricu i nisam se sjetio. Sutra ću se sjetit, nadam se. Sad je mrak za slikanje.

Što se tiće mog problema sa dizanjem (poluga na traktoru :D: ), skužio sam da uvijek kada mi se to dogodi, samo isljučim i uključim kardan i on normalno podiže.
Što je problem i koje je rješenje? Prskao sam, kardan radi normalno..
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Marko i tebe ceka raskapanje i vracanje matice na mjesto koja drzi zupcanik pumpe na mjestu,cim se izmakne pumpa prestane raditi.
Cim to ima veze sa ukapcanjem drugi kvar nepostoji,malo su izgleda bolesni na to,al ajd barem se filter opere.
 
Posljednje uređivanje:

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Tako sam i ja mislio pa u najvecoj sezoni nije htio nikako.
E onda je bilo rano ustajanje i slozio sam to dok je rosa izaska.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Radio sam to nedavno, pa bi mi to bilo čas posla, ali valda neće baš u najvećem poslu.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Pokupio je IMT-ov virus :icon_cry:

Dođem danas u šupu, kad imam šta vidjeti...

YbvWEye.jpg


Tko će pogoditi što je u pitanju? Mala pomoč, ulje je u pitanju.
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Po mojem, u najboljem slučaju semering (ako ima), malo lošije brtva na poklopcu motora iza zamajca, lošije odbacivač ulja poderan, najlošije gura kompresiju u karter što se meni događalo. Ako te tješi mislim da ti negine kalanje traktora na pol. Riješi to čim prije, ako curi iz zvona budu otišle lamele...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
@kawasaki0201, jesi li vidio slike u temi "Prskalice Agromehanika Kranj"?

Nego, što se tiče onog ulja... U pitanju je karter, već tri puta sam ga pritezao i uvijek mi olabave šarafi i curi, zašto?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
@kawasaki0201, jesi li vidio slike u temi "Prskalice Agromehanika Kranj"?

Nego, što se tiče onog ulja... U pitanju je karter, već tri puta sam ga pritezao i uvijek mi olabave šarafi i curi, zašto?
Hvala na slikama, nažalost nemam mogučnost usisa. Moja je metalna rau.
 

Najnoviji postovi

Na vrh