• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
A kaj bi ti htel?
I najprecicnija hidraulika ima takozvano dozvoljeno propadanje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
To je po novo Hrvatskom, ali ja sam zaostal :icon_redface:
Ustvari ja mislim da nema potrebe da neki priključak visi bez veze na polugama u zraku danima.
 

CaseIH

Član
Tu od
3 Stu 2013
Poruka
59
Nismo mi ni drzali na polugama da visi nego poluge prazne padnu sad a prije nisu cim smo slozili, dugo je i trajalo!

Dozvoljeno propadanje kazes? Pa ovo propadne dokle ide haha :(
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,643
A čuj to vam dođe sa godinama da sam pomalo padne, mislim na hidraulik:icon_fU::cool2:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Na mom još ne pada valda sam još dosta mlad,mislim traktor...:tractor::(rofl):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
Nismo mi ni drzali na polugama da visi nego poluge prazne padnu sad a prije nisu cim smo slozili, dugo je i trajalo!
Znači da ste negde omašili, prazne bi ipak trebal držati malo dulje.
Bute ponovili radnju.

A čuj to vam dođe sa godinama da sam pomalo padne, mislim na hidraulik:icon_fU::cool2:
Padne i tebi, ali mrak na oči na spomen Ursana :(hi):
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
Ma Muha,nije baš tako loš,loš je gazda koji ga ne održava. :icon_wink:
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,643
Muhač ja ti inače održavam sam tak da serviseri su kod mene malo kratkih rukava osim koje runde:icon_jook::drink:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
Ma Muha,nije baš tako loš,loš je gazda koji ga ne održava. :icon_wink:
Kaj bil, samo malo preko petsto vur je imal... Sigurno mu je do neodržavanja, a usput se još dosta toga našlo.



Muhač ja ti inače održavam sam tak da serviseri su kod mene malo kratkih rukava osim koje runde:icon_jook::drink:
Kad bi ti kakvu batinu zamastil ja bi i kolegu sa sobom popeljal da ti pomognemo :(hi):
 

CaseIH

Član
Tu od
3 Stu 2013
Poruka
59
Znači da ste negde omašili, prazne bi ipak trebal držati malo dulje.
Bute ponovili radnju.


Ma nebudemo mi nista ponovili, samo sam htio reci to, inace dali smo to reparirati kod hubzina sve.

Bitno da to funkcionira sad.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Ali mene čeka ponovno rasklapanje...
Što se tiče držanja, drži 450 litara vode u šprici dovoljno da mogu otići do njive sa ugašenim kardanom, ali zato mi na torzionoj osovini curi ulje i to me jako živcira. :(punch):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Bar ti nikad nije dosadno s njim,uvjek buš imal zanimaciju:biggrin:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Hvala Bogu, sve su to sitnice što ga muče i sa njima ide bez ikakvih problema, ali nisam takav da me boli tuki za to, pa će bit riješeno.
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Bar ti nikad nije dosadno s njim,uvjek buš imal zanimaciju:biggrin:

Pokaži prstom traktor star 40+ god. a da je zadihtan i ispravan. :(happy):

Zbog tih bolesti ih i imamo, ali naprave poso za koje su namjenjeni. I meni počeo propadat hidraulik, al me nedira jer znam da diže i nemam plan raskapat "još".
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Ako ga mislim prat nakon svake šume ili polja bolje da ga ni nepalim. Eh nisam piso, paljenje se "samo" riješilo. Nakon dužeg stajanja nije htio upalit (upali pa krepa i vrti na prazno), kako-zašto-gdje neznam al sad pali od prve bez verglanja i nakon tjedan stajanja.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Tomo ako buš čekal da se sam popravlja nebu dugo.

A kaj se tiče suhih i čistih,ima ih i to dosta u mom kraju,al ima i masnih i prljavih,al opet to ovisi o gazdi i koliko radi godišnje.

Kvar se rješava odmah,pogotovo ako je mala,jer če ti se s vremenom nakupit još pa skupo...pa se teško odreč par tisuča za popravak,a za pivu i ljetovanje mora bit...:wink:
 

Najnoviji postovi

Na vrh