• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,531
Kak ne, vozili ste ih sa saveza do doma ali ste morali pod lipom stati da se odmore... koji je groblje prešel taj je bil kak treba.
Ne nego iz Kosovog brijega__
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
Da točno, s brega su išli. Kak drugačije bi i išli kad su trebali na gurku paliti zbog problema koje je Željac spominjal.
A kaj misliš da je tvoj bolji zato kaj je s druge strane groblja išel doma.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
IMT novi se i nisu proslavili velikim dometom Zetori da iz B .Novog .Žitnjaka i Beograda ih došlo dosta kod mene Usrani isto iz Žitnjaka došli svi .
Znači Zetora je bilo i iz mog kraja,e to je onda bila duga vožnja do Križevaca
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Malac je došel iz B . Novog 3511 s u moju okolicu ih stiglo oko 50 svi su stigli bez ikakvog kvara put je obično trajal 3 dana .
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,531
Da točno, s brega su išli. Kak drugačije bi i išli kad su trebali na gurku paliti zbog problema koje je Željac spominjal.
A kaj misliš da je tvoj bolji zato kaj je s druge strane groblja išel doma.


Ma da se tvoj APN pali na guranac a moga medu je otac kupil na Kosovom brijegu još davne 1979 godine u trgovini gdje ti sad ideš u nabavu dijelova za svoje APN-e i elektronike. Zbilja te moram podučiti malo lokalnom zemljopisu pošto si sad zahrđal poslije slane vode:giggle:
 

fergomil

Aktivni član
Tu od
2 Ožu 2019
Poruka
257
Nema šanse. Pobegel sam na sigurno i tam nema šanse da ga najdem jer do tam nema dometa 🤭
Jako lijepa priroda, super izlet. Ali šta ako se slučajno, slučajno desi da ga tu najdeš. Budeš organizirao vučnu službu da ga doma odvedeš ;)?
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
967
Kolege poceo me je Ursus zezati.
Kad je upaljen i radi nece da pusti hidrauliku do kraja.
Kada je ugašen pusti ju i kad ga upalim odma digne poluge na neku visinu.Normlno podize kada je upaljen
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
Kad je ugašen nebi smel spustiti do kraja, tu su najvjerojatnije problem brtve na cilindru.
To kaj ne spušta u radu do kraja je problem u onoj maloj ručici skroz do sjedala, probaj ju malo nekam pomaknuti pa da vidiš onda.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,569
E to ti je vjerojatno problem.

Kod mene ima otpora i osjeti se kad prebacim naprijed, na sredinu ili nazad.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
Ona rucica sto je obilježena mislim da P i S.
Ona mi ne radi.
Kao da ima lufta da neradi kako treba
To ti misliš da ona ne radi zato kaj ide lagano, ali ona se rijetko otkopča a čim ti stvara problem kakav si opisal najvjerovatnije ipak radi.
Probaj ti nju u radu malo pomaknutu da vidiš jel bu on spustil poluge do kraja pa ako spusti javi se da učvrstimo ručicu.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,690
Ta ručica je za brzo i sporo dizanje. Ako ostane u sredini ili se malo pomakne hidraulika šteka. Izvana se se može samo isprobati da li je ili nije u redu. Ukoliko planiraš skidati poklopac hidraulike najbolje ti je od proizvođača ili distributera rezervnih dijelova u Pl naručiti novo. Ja se dugo vremena zafrkavao onim razvodnikom hidraulike ili tzv. crnom kutijom i onda da oko 1000kn naručio od njih i sada već godinama mir božji. Tih 1000 kn nije vrijedno mojih živaca i vremena koje sam potrošio.
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
967
To ti misliš da ona ne radi zato kaj ide lagano, ali ona se rijetko otkopča a čim ti stvara problem kakav si opisal najvjerovatnije ipak radi.
Probaj ti nju u radu malo pomaknutu da vidiš jel bu on spustil poluge do kraja pa ako spusti javi se da učvrstimo ručicu.
Kolege danas sam gledao malo oko te rucice puknuo je stift..Napravio sam novi ubacio ali je nikako nemogu prebaciti ni u jedan položaj.
Ostala je na sredini i kao da je zavarena
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
Zahrđala je najvjerojatnije, ako je tak onda mi je čudno da se sama mogla pomaknuti.
Ako je tak onda ti ne gine skidanje poklopca i vidjeti gdje je kvar.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
Šta ajoj ? To pravi deran skine bez ikakve dizalice 😂. Nekad sam to skidao kao od šale samo kad ju uhvatim.
 

Najnoviji postovi

Na vrh