• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,973
Moj Boro, sila je taj Ursus, ali ovaj objekat je tak čvrsto građen da bi ga prvi malo jači vjetar sravnil s zemljom, a nedaj Bože da se nasloni kakav lokalni kad ide iz birtije..:ppozdrav:
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
302
Pozdrav.
Radi se generalka na C360 i nisam uspio pronaci podatak na koliko se steze zamajac, korpa i radilica, pa jel zna netko mozda?
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Kad je nestalo ulja u boci onda nije radila desna kočnica a lijeva jest i onda sam ulijo novo ulje ali nisam uspio ozračiti ovu desnu što je propala i mislio sam da je cilindar propustio ali sam se zajebao, pa sam danas s njim išao u šumu i kad sam se vratio kući slučajno pritisnem desnu pedalu i vidim da je opet tvrda, valjda treba sačekati neko vrijeme i onda sama dodje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,973
Rekoh ja vama Ursusofilima da s tim strojem treba pažljivo.
Tak i s tim kočnicama, one koče samo ih treba nagovoriti na to.

Baš sam se neki dan čudil kad mi je kolega rekel da su mu se pokvarile kočnice koje sam mu slagal 2009 godine. Čudil sam se kaj su toliko izdržale....
Pokvaril se dugački cilindar, a ovo drugo (ugrađeni Zetorovi cilindri i pakne) za sad koči.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,973
Jasno, ali ako se ne varam taj cilindar si mjenjal nedavno. To je stvarno sramota da cilindar ne izdrži ni godinu dana. jedino ako si u međuvremenu zapalil kočnice.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Ne, skoro sam komplet kočnice radio na duplaku a ovo je na solcu i ova desna kočnica nisam dirao 5 godina.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,973
Ma sječam se nekaj da si negde nedavno slagal, ali da nekaj nije bilo dugog vijeka.
Mislim da je vijek trajanja od 5 godina na traktoru koji dosta radi čisto ok, dulje ni na autu ne traju.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Ljetos na duplaku sam radio kočnice jer nisu izdržale ni godinu dana,ali stvarno dosta i radi za razliku od ovog drugog Ursusa za kojeg mogu reći da sad odmara od kad je došao duplak,jer dok on nije došao solac se naradio baš dosta,a može se vidjeti po tome što je u 14 godina poderao 3 para zadnjih guma.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Ajd da rješimo nedoumicu.
Razvaljen prednji most rjesavate kako, dali sa ovim setom kojeg sam ja recimo pronašao i sad mi je nejasno sta se desava sa samim mostom di su čahure za njega?
Jel neko mozda kupovao novu gredu mosta jer po ovom setu ispada da neidu čahure, ili pak ih treba napravit stim da prvo rupa na mostu ide na obradu.
Uf opet šlamperaj mene doceka, neko je to vec piksirao limom.
 

Prilozi

  • Screenshot_20200315_110632.jpg
    Screenshot_20200315_110632.jpg
    37.3 KB · Pregleda: 11
  • c5f116bb43d8a50721956170e246.jpeg
    c5f116bb43d8a50721956170e246.jpeg
    15.3 KB · Pregleda: 11

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,626
Ne kužim...sve je na slici?
Ak je razlokano kućište bolcna onda ide razbušivanje.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Idu da al je problem cjev na mostu a i vidim da je probusen klin i cjev od mosta pa mi je logično da klin se vrti u koljevki gdje su i mazalice postavljene.
Meni je problem cjev u mostu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh