• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

jandric200

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
593
Kad je napred ta mala ručica nikako da se naštela nijedan priključak , prije je bilo mala nazad i sa velikom štelaš kako hoćeš. Dali bi se moglo nešto poštelat na onoj matici pozadi iza sica kad skineš onu maticu i ta je unutra u rupi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
Ja tebe ništ ne kužim.
Gde je bila prije kad je bilo dobro? Gde je sad? Zakej si uopče to išel dirati?
 

jandric200

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
593
Nisam ništa dirao. Prije sam sve radio - malu ručicu nazad i sa velikom štelaš dubinu i sve drugo.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
Sigurno se nekaj pošemurilo na polužju.
Probaj ju malo žešče prodrmati napred, nazad možda se namjesti ali nakon toga ne diraj. Ako nebude pomoči na taj način, probaj ju pomalo pomicati u položaj u kojem hidraulik reagira kak tebi paše, ako ga nema poklopac dole.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Sigurno se nekaj pošemurilo na polužju.
Probaj ju malo žešče prodrmati napred, nazad možda se namjesti ali nakon toga ne diraj. Ako nebude pomoči na taj način, probaj ju pomalo pomicati u položaj u kojem hidraulik reagira kak tebi paše, ako ga nema poklopac dole.

on valjda misli na s i p rucicu ta je mala rucica? ILI?
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Da ta mala za finu regulaciju.

kada je okrenuta prema nazad onda je fina regulacija a kada je naprijed ili ti polozaj S onda je gruba i ta se koristi u oranju najbolje bi bilo da je na sredini ali nece stajat jel taj polozaj ne postoji...
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Na slici neizgleda lose.Cijena je realna.Kod mene ljudi krseve koji su nista ni sa cim prodaju po 2500eura.Taj bar naoko izgleda ok.Ima i tegove i kabinu.Gume solidne.
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
Na slici neizgleda lose.Cijena je realna.Kod mene ljudi krseve koji su nista ni sa cim prodaju po 2500eura.Taj bar naoko izgleda ok.Ima i tegove i kabinu.Gume solidne.

kaze covek da mu motor nije radjen, da ima 2000rh pa za to nije bilo potrebe, a gume su stavljene prosle godine nove //
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
kaze covek da mu motor nije radjen, da ima 2000rh pa za to nije bilo potrebe, a gume su stavljene prosle godine nove //

Nebi mu vjerovao, tip ti je švercer, pogle mu sve ostale oglase :mrgreen:
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
kaze covek da mu motor nije radjen, da ima 2000rh pa za to nije bilo potrebe, a gume su stavljene prosle godine nove //




to mi ne drži vodu, mislim šta će mu nove gume ako ima 2000r/s.
prije bi reko da ga je tip skocko za prodaju. ja imam ursusa C-360 ,83god sa oko 12000r/s a na njemu su još orginal zadnje gume(stomil) dok sam prednje samo jednom promjenio,a na traktoru sam mjenjo samo lamelu mjenjača ,dok motor i hidraulika nikad nisu dirani.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
ja imam ursusa C-360 ,83god sa oko 12000r/s a na njemu su još orginal zadnje gume(stomil) dok sam prednje samo jednom promjenio,a na traktoru sam mjenjo samo lamelu mjenjača ,dok motor i hidraulika nikad nisu dirani.
12000 :shock:
Sad mi više ni večere netreba :prayer:
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
ja vam kažem a vi nemorate vjerovat. jer ga je moj otac kupio novog i kod mene je stalno,a ono što u oglasima prodaju traktore od 20god sa 2000,3000 tisuće radnih sati to objesite mačku o rep
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
ja vam kažem a vi nemorate vjerovat. jer ga je moj otac kupio novog i kod mene je stalno,a ono što u oglasima prodaju traktore od 20god sa 2000,3000 tisuće radnih sati to objesite mačku o rep

Zašt, pa ja sam prodo s 3600rh 90.g., s orginal sve 4 gume. A tih 12000 radnih sati je moro poderat minimalno 2 motora i 2 mjenjača pa taman da je samo vrtio prazan kardan.

Samo jedna lamela? Hidraulik nikad diran? Kočnice? Ni jedna glava skidana par 2 puta? Hladnjak orginalni? Španeri poluga? Daj, priče za dnevnik.hr..

De ti koju sliku tog stoja (npr, oči na polugama, pedale, motor, španere)
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
Zašt, pa ja sam prodo s 3600rh 90.g., s orginal sve 4 gume. A tih 12000 radnih sati je moro poderat minimalno 2 motora i 2 mjenjača pa taman da je samo vrtio prazan kardan.

Samo jedna lamela? Hidraulik nikad diran? Kočnice? Ni jedna glava skidana par 2 puta? Hladnjak orginalni? Španeri poluga? Daj, priče za dnevnik.hr..

De ti koju sliku tog stoja (npr, oči na polugama, pedale, motor, španere)

Da to sam čuo za glave, da im jako rado odlaze brtve glave.
U čemu je stvar ?
Samo loš materijal ili još nekaj drugo?

a ovo za hladnjak , mislim da je to ugrađivan takav mali i gusti gladnjak zbog Domaćeg tržista , tj, poljske , gdje je dosta hladnije nego kod nas, možda griješim, neznam.
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
Zašt, pa ja sam prodo s 3600rh 90.g., s orginal sve 4 gume



pa zašto bi ti ja vjerovao,jer kolko vidim ti meni ne:D.
španere sam mjenjo, poluge su orginal
 

Najnoviji postovi

Na vrh