• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Gledao sam danas uzivo ovog ursusa c-360:
http://www.pik.ba/artikal/6791262/traktor-ursus-360/

Na slici br.5 vidi se da je masna sredina traktora gledano straga i traktor slabije koči.
Zanima me jeli to veliki problem??
Traktor je inace 85god.
Na Ursusu je sve problem, mani se toga smeča i skupi još malo pa kupi barem Zetora.
Viš da bogec ima lanc oko vrata ko i svaki pes
 

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
Na Ursusu je sve problem, mani se toga smeča i skupi još malo pa kupi barem Zetora.
Viš da bogec ima lanc oko vrata ko i svaki pes

Ok hvala na savjetu,dali to vrijedi i za zetora 4911 1980godina da je bolji u kvaliteti?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051

Ma traktor je bonbon samo jos da je motor donekle i kupuj,vidim da ima novu pumpu vode i ac pumpu.
Ako ga budes isel gledat pogle jel gazda ima u njemu antifriz ili vodu.
N oko super traktor i jos bu delal puno!
Jesi zval koja mu je zadnja cjena?
S tim traktorom mozes sve delat a ne trosi puno.
Kolega neznam nis ti ima takvog bez kabine vec 35god pa ga pitaj kaj sve delaju s njim i kak su zadovoljni.
 
Posljednje uređivanje:

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
Ma traktor je bonbon samo jos da je motor donekle i kupuj,vidim da ima novu pumpu vode i ac pumpu.
Ako ga budes isel gledat pogle jel gazda ima u njemu antifriz ili vodu.
Na oko super traktor i jos bu delal puno!

Ok hvala na savjetu ici cu da ga pogledam.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ok hvala na savjetu ici cu da ga pogledam.

Ak ti treba kvalitetan traktor za sakakve poslove super odabir i obavezno ga odi pogle.
Sve isprobaj i prikopci mu nekaj na hidrauliku i ak trese kad digne to su gumice nije skup popravak i dosta na tim traktorima trese od starosti i ljudima se neda slagat.
 

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
Ak ti treba kvalitetan traktor za sakakve poslove super odabir i obavezno ga odi pogle.
Sve isprobaj i prikopci mu nekaj na hidrauliku i ak trese kad digne to su gumice nije skup popravak i dosta na tim traktorima trese od starosti i ljudima se neda slagat.

Taj traktor se cijeni 4000 eura sa bočnom kosom i kabinom nije li to previše?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Taj traktor se cijeni 4000 eura sa bočnom kosom i kabinom nije li to previše?

Ak sve radi i ispravan je vrijedi jer je to kvalitet i djelovi nisu skupi,ak kaj ne sljaka probaj spustit cjenu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Ok hvala na savjetu,dali to vrijedi i za zetora 4911 1980godina da je bolji u kvaliteti?

Mislim da im je jedina mana kaj hoče usljed pregrijavanja pucati glave, ali ako je sistem za hlađenje čist ni s tim nebi smjelo biti problema.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Dobro se opere kiler stavi antifriz i ak puno radi stavi se ventilator s 6 peraja i samo deri dok ne pocnes padat s njega od umora ili alkohola.:D::icon_pidu:
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Mislim da im je jedina mana kaj hoče usljed pregrijavanja pucati glave, ali ako je sistem za hlađenje čist ni s tim nebi smjelo biti problema.

nisam neki strucnjak ali na slici koliko se moze vidjeti cini mi se da su glave mjenjane...
Inace meni su na 4712 prvo izbili oni cepovi na glavama kad se pregrijavao, sta se tice cijene puno je 4000 za 4911 zetora...Ursus taj traktor preskoci...





Sve ovisi za sta ti treba traktor ja ne bi ursus vise nikad dao za 3 cilindra zetora...a imao sam i zetora i imam sad ursusa tako da znam o cemu pricam...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ovisi kaj bu radil takav si bu traktor i kupil.
Po kvaliteti taj zetor preskoci ursusa 335,355,360.
4911 i serije 4711...su najkvalitetniji zetori toga doba pa i danas i da zaboravil sam 3511.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
nisam neki strucnjak ali na slici koliko se moze vidjeti cini mi se da su glave mjenjane...
Inace meni su na 4712 prvo izbili oni cepovi na glavama kad se pregrijavao, sta se tice cijene puno je 4000 za 4911 zetora...Ursus taj traktor preskoci...





Sve ovisi za sta ti treba traktor ja ne bi ursus vise nikad dao za 3 cilindra zetora...a imao sam i zetora i imam sad ursusa tako da znam o cemu pricam...

Kod mene puno slučajeva da nakon ursusa kupili zetora a nitko nakon zetora nije kupio ursusa još imam 3511 s iz 74 g i 6945 iz 78 ne bi ih mjenjal za ništa ursusa sam imal no nebi više meni se zamjeril 360 ursus i mali rus ne velim da nisu dobri a od 74 vozim traktore neznam koliko ih bilo ali mislim koliko novaca toliko vrijede i slažem se ćemu služe :icon_super:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kod mene puno slučajeva da nakon ursusa kupili zetora a nitko nakon zetora nije kupio ursusa još imam 3511 s iz 74 g i 6945 iz 78 ne bi ih mjenjal za ništa ursusa sam imal no nebi više meni se zamjeril 360 ursus i mali rus ne velim da nisu dobri a od 74 vozim traktore neznam koliko ih bilo ali mislim koliko novaca toliko vrijede i slažem se ćemu služe :icon_super:

6945 sumar-orac zakon i meni jedan od naj naj!!!!:icon_super::(handshake):
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Ovisi kaj bu radil takav si bu traktor i kupil.
Po kvaliteti taj zetor preskoci ursusa 335,355,360.
4911 i serije 4711...su najkvalitetniji zetori toga doba pa i danas i da zaboravil sam 3511.

jedino po kvaliteti...
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Kod mene puno slučajeva da nakon ursusa kupili zetora a nitko nakon zetora nije kupio ursusa još imam 3511 s iz 74 g i 6945 iz 78 ne bi ih mjenjal za ništa ursusa sam imal no nebi više meni se zamjeril 360 ursus i mali rus ne velim da nisu dobri a od 74 vozim traktore neznam koliko ih bilo ali mislim koliko novaca toliko vrijede i slažem se ćemu služe :icon_super:

to je istina ali usporedi 47 i 360 ursusu vec ptice na grani znaju mane...
sto neznaci da ni zetoru nisu problem isto pregrijavanje....
kvalitta je na strani zetora ali snaga ovdje ne....

Imam ursusa i pokrpao sam ga tu di je najslabiji kiler pumpa antifriz termstat i nema nikakvih problema sa pregrijavanjem....to kad se odrzava nema problema....
jos jedanput kazem ursus je malo aljkav...ali treba mu se prilagodit...
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
3511 je po meni promajsaj traktor zato kaj kardan i hidraulik nemre radit odvojeno kao na ursusu i to mu je jedna od mana zaboravih napisati....
 

Najnoviji postovi

Na vrh